Skocz do zawartości
tokarex pontony

WESOŁYCH , ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH


sabat69

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 years later...

Wyjeżdżam i nie wiem czy czas pozwoli zrobić to później, więc pozwolę sobie już teraz zainicjować ten wątek.

Użytkownikom oraz gościom Naszego forum, życzę spokojnych i szczęśliwych Świat Wielkanocnych oraz wielu niezapomnianych chwil wśród przyjaciół i rodziny. :wink:

post-3168-14544972833037_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim userom życzę zdrowia przede wszystkim bo to jest najważniejsze, szczęścia oraz oczywiście bardzo udanego sezonu wędkarskiego obfitującego w pięknie okazy ryb wszelakich :mrgreen::wink:

Pozdrawiam Kuba :wink:

37341f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt ! :mrgreen:

PS: Nie wierzcie ludziom którzy twierdzą że nie wypada jeździć na ryby w święta :smile::wink:

Wesołych Świąt

U mnie tradycją jest ,że jedzie się na ryby w II dzień świąt i mam nadzieje ,ze pojedziemy bo ojca morduje już od ponad miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żur kiełbasa jajec górka idą święta kurka rurka- czy jakoś tak , tęż jestem za tym by drugi dzień świąt był obowiązkowy wędkarski, ja zabieram rodzinę nad widawę i całkiem przypadkowo :mrgreen: w bagażniku będzie spining i torba z klamotami , oczywiście dołączam się do życzeń ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH przesyła Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,

bogaty zajączek uśmiechem czaruje,

mały kurczaczek spełni marzenia,

wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

życzę Wam wielu radosnych i ciepłych chwil,

odpoczynku przy rodzinnym stole

oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.