Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ostatnie słowo


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koleżanki-koledzy.

Są to moje ostatnie słowa przed zamknięciem mego konta.

Złamałem regulamin bo miałem dwa konta na forum

keri i kamil22 to ja

Tomik już mi "obiecał" :evil: że konta zamknie w najbliższych dniach.

Co do powodu jaki mnie kierował do otwarcia konta drugiego to już jakieś wymysły pisałem dla tomika, kolejnych wam zmyślać nie będę.

Wiem, wiem moje zachowanie jest jak 10-cio latka :lol:

ps

Lesio to przez Ciebie :sad::wink::lol:

[shadow=violet]

Pa kochani [/shadow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Keri

Rejestracja 21-08-05

Wizyt: 4160

Łączny czas wizyt Godzin: 909.1

Postów: 2231,

tematów: 41

Pomógł: 28 razy

Prawie 4 lata na forum, jeden z najbardziej aktywnych użytkowników.

Jak mi napisał:

"Od długiego czasu jestem czarną owcą na forum i w pewnym momencie postanowiłem zakończyć swój etap jako keri /ten zły przeciwnik lesia i jemu podobnych/

konto kamil22 bardzo niewiele wniosło na forum więc jest nie zauważone więc to jak i konto keri zamknij i opisz moje przestępstwo

Będzie to doskonały mój koniec na forum a i Ty też wykażesz się dokładnym administrowaniem."

Oczywiście ma forum nadal pisał i jako Keri i jako Kamil22. Nawet z tego co patrzyłem tak sobie wszystko wykombinował, żeby nic nie wyszło przez porównanie nr IP. Czyli jako Kamil22 pisał z jednego komputera, jako Keri z drugiego.

Prawdopodobnie trwała by ta sytuacja nadal gdyby nie to, że został wylosowany w Plebiscycie wśród użytkowników którym przypadły nagrody. I chyba tak się zaplątał między swoimi dwoma kontami, że swoje dane do przesłania nagrody przesłał... z tego drugiego konta.

Poprosiłem o wyjaśnienie i po długim wahaniu się przyznał. Nie sądziłem tylko, że poda tak błahe powody swojego postępowania.

Dlatego poprosiłem go aby sam wam też o tym napisał tu na forum. Miałem też nadzieję, że chociaż w "ostatnim słowie" na forum was przeprosi.

Bo mi jak mi, zmarnował i zmarnuje jeszcze trochę czasu na posprzątanie. Ale was uważam, że po prostu oszukiwał postępując w ten sposób.

Ale widocznie na tyle było go stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnej szkody, która miałaby wyniknąć z tego że miał te dwa konta. Wiadomo ilość postów nie jest wyznacznikiem bo można naspamować nie na temat, ale kerijest bardzo dobrym wędkarzem i był ( :?: ) bardzo aktywnym, chętnym do pomocy haczykowcem.

A latarkę dostać powinien, chyba że wysłał do plebiscytu dwa zgłoszenia z obu kont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

A może by tak tylko dać Keriemu po łapach np. nie wiem.. Banem na 3 miesiące... I daniu OSTATNIEJ szansy?

W końcu to nie jest byle jaki chłystek, dużo wiedzy wniósł na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

A może by tak tylko dać Keriemu po łapach np. nie wiem.. Banem na 3 miesiące... I daniu OSTATNIEJ szansy?

W końcu to nie jest byle jaki chłystek, dużo wiedzy wniósł na forum...

Na forum jest ponad 3tys. użytkowników w tym kilkuset aktywnych. Jest jasno określona tematyka, kategorie tematyczne oraz Regulamin. Jest kategoria "Uwagi na temat forum i portalu haczyk.pl " gdzie każdy ma szansę napisać co "go boli" lub po prostu zamieścić swoją uwagę lub opinię.

Jeżeli dla kogoś to za mało. I potrzebuje czegoś więcej oraz jakiegoś indywidualnego traktowania lub chce znaleźć się w podobny sposób jak zrobił to Keri w centrum uwagi, bo coś mu się tam wydaje. To nie jest to forum dla niego.

Wolę w takim razie użytkowników o mniejszej wiedzy lub zaczekam na kolejnych nowych ale takich, którzy potrafią się zachować jak dorosła osoba. I takich, którzy chcą być traktowani poważnie i nie chcą być narażeni na czyjeś podobne zachowania.

Ponadto nie zamierzam tracić z powodu takich indywidualnych sytuacji czasu, który mógłbym przeznaczyć na inne sprawy związane z serwisem lub choćby na to, żeby też 1 maja pojechać na szczupaki.

Albo wszyscy staramy się traktować poważnie albo "bawimy się w chowanego"

Keri nie jest już użytkownikiem tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Szkoda chłopaka, mi nic złego nie zrobił i wam chyba też nie, moim zdaniem był on jednym z najlepszych userów tego forum.

To według ciebie inni są gorsi???no i na czym niby ta lepszość ma połegać??na tym że kilka 4 lata temu sie zarejestrował a nie rok czy dwa ??na tym że ma ileśtam postów??

nic złego nie zrobił i wam chyba też nie
jak to nie? złamał regulamin a tam jest wyraźnie napisane że za coś takiego sie wylatuje.Reguły są dle wszystkich takie same.

Jak by jakiś nowy user który ma 10- postów został za coś takiego usunięty to byście pewnie tego nawet nie zauważyli a tu robicie wielkie "halo"

Wiadomo, szkoda chłopa :sad: ale bez przesady przecież nie umarł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by jakiś nowy user który ma 10- postów został za coś takiego usunięty to byście pewnie tego nawet nie zauważyli a tu robicie wielkie "halo"

OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!

Bo nowego usera nie znam, a z Kerim się zaprzyjaźniłam parę lat temu.

Bo to Keri mnie pocieszał jak nie dawałam rady z remontem, a nie jakiś user co ma 10 postów.

Bo to z Kerim przegadałam x czasu na gg, i to jego mam w kontaktach na Naszej Klasie, a nie usera co ma 10 postów.

Bo to Keriego zdjęcia oglądałam przez x lat, i wiem jak wygląda On, okolica w której łowi itd.

I wreszcie - Keri to jeden z najbardziej rozpoznawanych userów, i nie żal by mi było połowy tych co się często udzielają, tak jak jest mi żal Keriego.

Odejście Keriego, jest dla mnie równoznaczne z tym, że Shogun_Zag odszedł dwa lata temu. Choć Shogun niby z własnej woli, ale zdaje się, że też była sytuacja, że musiał zrezygnować z modowania, nie pamiętam o co chodziło, grunt, że też za jego wiedzę odpłacono mu się "odpowiednio".

Wiem, że Keri nabroił. Ale zdaje się, że nawet w barbarzyńskich społeczeństwach dawano szansę na poprawę? Mylę się?

Ale to nie moja decyzja, ja się nie wtrącam w wyroki władzy, mówię tylko co czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Trini dla tego napisałem że chyba nie umarł i pewnie ma neta a więc co prawda ma go tym na forum (nie wiem czy można się na inny nick zarejestrować??) ale pewnie ma gg,maila ,telefon więc chyba masz z nim kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To według ciebie inni są gorsi???no i na czym niby ta lepszość ma połegać??na tym że kilka 4 lata temu sie zarejestrował a nie rok czy dwa ??na tym że ma ileśtam postów??

Ja nie uważam tak że jeden user jest lepszy a drugi gorszy, mi chodziło raczej o podział na podstawie wiedzy i umiejętności wędkarskich :grin: Każdy user z tego forum jest sobie równy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie? złamał regulamin a tam jest wyraźnie napisane że za coś takiego sie wylatuje.Reguły są dle wszystkich takie same.

A co powiecie na taki przypadek ..........ESSOX i T-REX mają taki sam IP.

Mam dostęp do dwóch kont z jednego kompa korzystam ..........:)

Zostanę wyrzucony ?

Jedno jest moje drugie "młodego" (syna) który się nim przestał interesować .Na razie ? Całkowicie ? Nie wiadomo.

Keri był częścią tego forum . Nie anonimową osobą . Myślę podobnie jak Trini :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na taki przypadek ..........ESSOX i T-REX mają taki sam IP.

Mam dostęp do dwóch kont z jednego kompa korzystam ..........:)

Zostanę wyrzucony ?

Jedno jest moje drugie "młodego" (syna) który się nim przestał interesować .Na razie ? Całkowicie ? Nie wiadomo.

Ja Ci powiem. Jeżeli zaczniesz wykorzystywać konto syna dla swoich potrzeb, to tak samo jak Keri przestaniesz być użytkownikiem tego forum.

Keri był częścią tego forum . Nie anonimową osobą . Myślę podobnie jak Trini :cry:

Posługując się drugim kontem na forum jakoś sentymentów wobec mnie was i innych użytkowników nie miał. Wykorzystał to choćby w Plebiscycie gdzie "wystąpił" jako kamil22 i później Keri.

Po co? Tyko dla zabawy? A może miał taki kaprys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i tak nie ma co dyskutować i gdybać, bo i tak już po ptokach.

Irek ma swój honor i nawet jakby mu powiedzieć, że może wrócić, to i tak by nie wrócił.

I chyba mu się nie dziwię... Skoro zamiast dać bana na 3 miesiące, niech będzie nawet i sezon daje się bana na zawsze użytkownikom którzy DUŻO wnieśli na forum, i naprawdę można by było im wybaczyć, bo znaczą wiele dla haczyka pod względem merytorycznym to... Sorry.

A co powiecie na taki przypadek ..........ESSOX i T-REX mają taki sam IP.

To tak samo jak trini i mozambikanin.

Mozambikanin często korzysta z konta trini, bo mu się nie chce logować na swoje, czasem coś nawet napisze, w tematach technicznych, jako trini...

Mamy z Łukaszem czekać na bana? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja sobie założę drugie konto jako "antywyczynowiec" bo komputerów ci u nas dostatek, a i dyskusja sam ze sobą byłaby ciekawa, bo znam dobre i złe strony tego. Rozdwojenie jaźni było od wieków wcale nie odosobnione. Na niektórych forach i administracja tak robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie trwała by ta sytuacja nadal gdyby nie to, że został wylosowany w Plebiscycie wśród użytkowników którym przypadły nagrody. I chyba tak się zaplątał między swoimi dwoma kontami, że swoje dane do przesłania nagrody przesłał... z tego drugiego konta.
keri, mistrz praktyki, nie próżnuje tylko działa - takim pewno chcial byc zapamietany.

oczywiscie nic nie staje na przeszkodzie w stworzeniu nowego konta na forum.

1062d1106964850-club-la-vela-vip-cards-party-cards-owned.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie staje na przeszkodzie w stworzeniu nowego konta na forum.

Zapewniam Cię że wiele. I do czasu.

To może i ja sobie założę drugie konto jako "antywyczynowiec" bo komputerów ci u nas dostatek, a i dyskusja sam ze sobą byłaby ciekawa, bo znam dobre i złe strony tego. Rozdwojenie jaźni było od wieków wcale nie odosobnione. Na niektórych forach i administracja tak robi :wink:

Wszyscy sobie załóżcie po dwa konta i róbcie się wzajemnie w balona. Pod jednym kontem bądźcie dla siebie mili i przyjacielscy a pod drugim kombinujcie, podjudzajcie bądźcie anty.

Może i ja teraz zacznę grać na dwa fronty. Nad koleją ofertę odkupienia serwisu lepiej się zastanowię. I nie będę miał sentymentów jak przeliczyć was na pieniądze, może nawet lepiej mi się to skalkuluje bo będziecie mieli po dwa konta.

To tak samo jak trini i mozambikanin.

Mozambikanin często korzysta z konta trini, bo mu się nie chce logować na swoje, czasem coś nawet napisze, w tematach technicznych, jako trini...

Mamy z Łukaszem czekać na bana?

Nie, ale na pewno zaś w pewnych sprawach dotyczących forum tracisz moje zaufanie. I nie dlatego, że jesteście razem ale, dlatego, że:

"bo mu się nie chce logować na swoje"

I żeby było wszystko jasne z mojej strony dla wszystkich użytkowników w związku z takimi sytuacjami.

Jeżeli stwierdzę, że ktoś posługuje się, posiada lub korzysta z dwóch lub kilku różnych kont na forum bo tak mu się podoba, ma jakąś wizję, kaprys, coś sobie ubzdurał lub znudziło mu się stare konto. To bez względu na to jak długo i ile wniósł do forum dezaktywuje mu tu konta i będę uniemożliwiał ponowny dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad koleją ofertę odkupienia serwisu lepiej się zastanowię.

Pewnie ze sprzedaj,może w końcu znajdziesz czas na ryby pojechać.

Keri powinien zostać,z tego względu ze wnosił coś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.