Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostatnie słowo


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Tak sobie czytam te komentarze...

Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię jak mnie ktoś "w ciula robi"- jak to się mówi na Śląsku :roll: (wybaczcie grubsze słowo, ale tu pasuje jak ulał). To już nawet nie o to chodzi co tam pisał czy nie pisał... Sam fakt- dla mnie istna dziecinada. Właśnie takie robienie w .... bez większego sensu.

Owszem Keri wzniósł sporo do forum. Chociaż jak przejrzałem ostatnie powiedzmy trzy strony z jego archiwum postów, to da się zauważyć coś, co nazwałbym "syndromem Samsona" (tego psychologa). Myślę, że ta sprawa go gniotła i podwójny udział w plebiscycie nie był przypadkiem. :roll:

Traf chce, że nie dalej jak przed weekendem podobną sytuację przeżywałem na poletku zawodowym. Kosztowała mnie mnóstwo zdrowia i przyniosła same straty dla obu stron, ale niestety są decyzje, które trzeba podjąć- niezależnie od kosztów.

Tomik masz moje pełne poparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, no może masz i rację...

Jeśli chodzi o ten post co Łukasz za mnie napisał, to było ze 3 lata temu, potem już tego nie robił, chciałam tylko porównać sytuację, ale jakoś niefortunnie mi to wyszło.

Kont fałszywych nie posiadamy i posiadać nie będziemy na pewno, i chyba masz rację z tym, że takie zachowania należy tępić, szkoda mi tylko, że to zrobiła TAKA osoba jak Keri, myślałam, że uda sie załagodzić sytuację, no ale jak nie...

To szkoda i trudno :(

Przepraszam za zamieszanie które wywołałam swoją osobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby było wszystko jasne z mojej strony dla wszystkich użytkowników w związku z takimi sytuacjami.

Jeżeli stwierdzę, że ktoś posługuje się, posiada lub korzysta z dwóch lub kilku różnych kont na forum bo tak mu się podoba, ma jakąś wizję, kaprys, coś sobie ubzdurał lub znudziło mu się stare konto. To bez względu na to jak długo i ile wniósł do forum dezaktywuje mu tu konta i będę uniemożliwiał ponowny dostęp.

Amen!!!!
Tomik masz moje pełne poparcie.
moje również..

Zasady są po to by ich przestrzegać! i każdy ma obowiązek to robić.. nie ma równych i równiejszych w konsekwencjach nieprzestrzegania podstawowych zasad !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Ostatnio jestem tu tylko siłą ciążenia ale po bardzo restrykcyjnej postawie administratora prezentowanej w powyższej dyskusji nie chcę już być na tym forum.

Bardzo proszę o likwidację mojego konta

Ponieważ wszystkie zapisane przeze mnie na tym forum teksty stanowią moją własność proszę również o ich usunięcie.

Nie mogę tego zrobić osobiście gdyż restrykcyjny admin tak ustawił forum że nie ma możliwości ani usunięcia własnych postów ani późniejszej niż po 30 min. ich edycji.

W regulaminie forum tego nie zobaczycie że nie możecie swobodnie dysponować swoimi własnymi tekstami chociaż umowy co do praw autorskich nikt z wami nie zawarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego zrobić osobiście gdyż restrykcyjny admin tak ustawił forum że nie ma możliwości ani usunięcia własnych postów ani późniejszej niż po 30 min. ich edycji.

W regulaminie forum tego nie zobaczycie że nie możecie swobodnie dysponować swoimi własnymi tekstami chociaż umowy co do praw autorskich nikt z wami nie zawarł.

Dziwne Dwie_sety że przez ponad 3 lata ci to nie przeszkadzało i nagle teraz zaczęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem tu tylko siłą ciążenia ale po bardzo restrykcyjnej postawie administratora prezentowanej w powyższej dyskusji nie chcę już być na tym forum.

A ja zawsze odnosiłem wrażenie, że Ci ciężko z innego powodu :wink:

Czy to nie Ty jesteś moderatorem na forum spławika?

Niemniej mniejsza z tym i oczywiście wedle życzenia.

Ponieważ wszystkie zapisane przeze mnie na tym forum teksty stanowią moją własność proszę również o ich usunięcie.

Nie mogę tego zrobić osobiście gdyż restrykcyjny admin tak ustawił forum że nie ma możliwości ani usunięcia własnych postów ani późniejszej niż po 30 min. ich edycji.

W regulaminie forum tego nie zobaczycie że nie możecie swobodnie dysponować swoimi własnymi tekstami chociaż umowy co do praw autorskich nikt z wami nie zawarł.

Ponieważ zgodnie z regulaminem pkt 8.

8 ) Wszystkie informacje i materiały publikowane przez użytkowników na tym forum są ich własnością i każdy z użytkowników ma do nich tzw."Prawa Autorskie". Ponadto kopiowanie oraz publikowanie treści i materiałów z forum portalu wędkarskiego haczyk.pl bez zgody ich właścicieli jest zabronione.

Jednak, decydując się na publikację i umieszczenie na tym forum własnych tematów, postów, informacji, materiałów, zdjęć, zgadzasz się również na ich tu zachowanie i pełną dostępność dla innych użytkowników. Nawet w przypadku ewentualnej własnej rezygnacji lub usunięcia w przyszłości Twojego konta i wykluczenia ze społeczności haczyk.pl. Jednocześnie haczyk.pl zastrzega sobie prawo do decydującego głosu co do ich zachowania, przechowywania, edycji, usuwania i dalszej publikacji na stronach haczyk.pl . Wszystko po to aby tematy tu zakładane oraz dyskusje w nich prowadzone miały sens a całość tematu i jego wątku była zrozumiała oraz czytelna dla wszystkich użytkowników.

Zarejestrowałeś się ponad 3 lata temu a do Regulaminu zajrzałeś dopiero teraz?

Ps.

Właściwie to dobrze, że powstał taki temat na forum.

Nikt tu na forum przecież nikogo nie zmusza ani do rejestracji ani do pisania, więc jeżeli ktoś jeszcze chce lub będzie chciał zrezygnować z konta, to proszę w tym temacie o taką informację. Likwidacja konta to tylko kilka chwil.

Oczywiście powrotów pod inna postacią nie będę ułatwiał, więc liczę na "męskie decyzje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale zrobiło się trochę niemiło na forum :mad: kiedyś powiedziałem "wasze forum" i chyba jestem bliski powrotu do tego określenia. :evil:

Nikt tu na forum przecież nikogo nie zmusza ani do rejestracji ani do pisania, więc jeżeli ktoś jeszcze chce lub będzie chciał zrezygnować z konta, to proszę w tym temacie o taką informację. Likwidacja konta to tylko kilka chwil.

Oczywiście powrotów pod inna postacią nie będę ułatwiał, więc liczę na "męskie decyzje"

Szef i podwładni. Ja mogę obiecać, że o nic nigdy nie będę prosił, sam się zlikwiduję. Po "męsku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem problem nie istnieje. jak ktos niema ochoty to nie zaglada na forum - jesli jest odwrotnie, nawet tomik nic na to nie poradzi. a egzekfowac regulamin wyciagac konsekwencje sobie moze w jakis tam, choc bardzo ograniczony sposob moze i tyle mu wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef i podwładni.
Jarosław, przecież ktoś musi pilnować porządku bo zapanował by totalny burdel brzydko mówiąc..
Mówcie co chcecie, ale zrobiło się trochę niemiło na forum
niemiło bo okazało sie, że zachował sie totalnie nie fer jeden z bardziej rozpoznawanych użytkowników, który miał spory wkład w działanie haczyka, ale czy to usprawiedliwia..?? jestem święcie przekonany że nie.. i mi sie podoba twarda postawa administratora bo to własnie pokazuje że forum jest NASZE a nie WASZE, bo gdyby było odwrotnie to część użytkowników bardzo aktywnych, " wartościowych" czuła by sie zupelnie bezkarna..A administrator pokazuję jasno- każdy jest na forum równy!!! i każdy kto działa na jego szkodę bedzie usuwany bez względu na jego wcześniejsze zasługi.. dla mnie to proste..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale zrobiło się trochę niemiło na forum :mad: kiedyś powiedziałem "wasze forum" i chyba jestem bliski powrotu do tego określenia. :evil:

Nikt tu na forum przecież nikogo nie zmusza ani do rejestracji ani do pisania, więc jeżeli ktoś jeszcze chce lub będzie chciał zrezygnować z konta, to proszę w tym temacie o taką informację. Likwidacja konta to tylko kilka chwil.

Oczywiście powrotów pod inna postacią nie będę ułatwiał, więc liczę na "męskie decyzje"

Szef i podwładni. Ja mogę obiecać, że o nic nigdy nie będę prosił, sam się zlikwiduję. Po "męsku"

Będzie mi wtedy Ciebie Jarosławie brakować. Tak jak Keriego, czy nawet, Dwie Sety ale tylko i wyłącznie pod względem... wiedzy wędkarskiej.

Natomiast nie oczekujcie ode mnie, że będę was lub innych użytkowników niańczył, wychowywał, czy też jakoś specjalnie traktował, gloryfikował oraz angażował się emocjonalnie w takie sytuacje na forum.

A wyraźnie widać w tym temacie, że nie chodzi tu o wybór kołowrotka... tylko o jakieś osobiste żale i oczekiwania.

Jesteście osobami dorosłymi, prawdopodobnie też lepiej wykształconymi i z większym doświadczeniem życiowym.

Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak dostosować się do waszych wyborów i "męskich decyzji" Traktować to czysto administracyjnie i jedynie liczyć na to że wśród nowych użytkowników pojawią się tacy, którzy choć trochę dorównają wam wiedzą.

Oraz mieć nadzieję, że bardziej się skoncentrują na tematyce forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nie oczekujcie ode mnie, że będę was lub innych użytkowników niańczył, wychowywał, czy też jakoś specjalnie traktował, gloryfikował oraz angażował się emocjonalnie w takie sytuacje na forum.

To widzę, o czym nawet nie wiedziałem, że przez te trzy lata duży wkład we mnie włożyłeś i zrobiłeś ze mnie człowieka :grin: Myślę, że dług spłaciłem. W tym temacie z mojej strony to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik ale po mesku powinienes tez przyznac racje dwie_sety

On rejestrowal sie wczesniej niz ja a z tego co pamietam pogrubionego przez Ciebie zapisu w tym temacie nie bylo w regulaminie

Wiec jesli ma byc po mesku to mimo duzej wiedzy wedkarskiej ktora jest zawarta w jego postach to trzeba tez grac fair od poczatku do konca i niestety usunac posty dwie_sety

Zmiana regulaminu nastapila po "aferze z Szeryfem" i jesli ktos nie wie to nie dopytujcie sie o co chodzi bo to stare dzieje

Mam nadzieje ze ludziki sie opamietaja

Poza tym aby uniknac klotni i sporow temat powinien byc zamkniety a jak ktos bardzo chce aby mu konto napisac niech pisze na priv do Tomika

Szkoda ze ludzie sie tak zachowuja ale nikt nikomu nic nie zabroni

Kazdy ma swoj rozum i umie wyciagac wnioski

No i lepiej idzcie na ryby zamiast piane toczyc :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie mogę. Idę spać bo jeszcze chwila i będę musiał później kupić nowego laptopa.

Przemek w takim razie będzie nieregulaminowo!.

A jak jeszcze komuś to nie wystarcza to proponuję się wylogować, kliknąć w Rejestrację i zapoznać się z warunkami rejestracji, które są w standardzie skryptu, gdzie między innymi jest:

"Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych."

A jak i to jeszcze za mało. To proponuję skierować sprawę do sądu.

Dostosuję się do orzeczenia. A, że jak sądzę będzie to pierwszy tego typu przypadek w Internecie to i zainteresuje media oraz tysiące innych administratorów różnych for i może wszystkim nam to wyjdzie na dobre. I da wskazówki jak ochronić forum przed dziećmi, które wlazły jak do piaskownicy, zbudowały "babkę z piasku" i będą ją teraz rozwalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (pań w tej części dyskusji nie widzę :wink: ) portal haczyk.pl i forum haczyk.pl są własnością Tomika :!: I to on ustala zasady na jakich tu działamy. Nie wchodzi się do czyjegoś domu i nie rozstawia gospodarzy po kątach. Jest jasny regulamin. Nie rozumię więc po co roztrząsać dalej ten temat. Keri zachował się, delikatnie mówiąc, jak dzieciak. Będąc tu już sporo czasu liczył się z konsekwencjami. Wiedział doskonale, że za to co zrobił grozi ban.

Bardzo proszę o likwidację mojego konta

Ponieważ wszystkie zapisane przeze mnie na tym forum teksty stanowią moją własność proszę również o ich usunięcie.

Kolejna dziecinada :roll: Nie chcesz nie pisz, nie czytaj, nie zaglądaj, ale pozwól innym korzystać z forum w spokoju. Nie spłodziłeś tu żadnej pracy doktorskiej. Mówisz o prawach autorskich do wypowiedzi z cyklu "kup sobie robaki na zapas", " czy post o krzesełku na ryby :lol: Przestańcie się ośmieszać i idźcie lepiej na ryby, tam upuścicie trochę pary z gwizdka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (pań w tej części dyskusji nie widzę :wink: ) portal haczyk.pl i forum haczyk.pl są własnością Tomika :!: I to on ustala zasady na jakich tu działamy.

Tak jest i to ja odpowiem za ewentualne błędy, czy braki, których nie dopilnowałem tworząc to forum.

A jako, że właśnie otrzymałem maila w którym jestem pouczany co do praw autorskich, straszony prawnikami, sądem i urzędem skarbowym.

To tylko i wyłącznie ja jeżeli czegoś nie dopilnowałem, jako właściciel haczyk.pl za to odpowiem. I tak też odpisałem.

Dlatego korzystajcie i piszcie z forum dopóki jeszcze można a najwyżej później będziemy się spotykać gdzie indziej.

Są takie systemy for gdzie można sobie zrobić swoje i najwyżej będzie się nazywać haczyk.costamcostam.pl i niech się inni martwią o prawa autorskie, utrzymanie itp.

Po za tym może to w końcu sygnał, żeby chociaż trochę zwolnić, zająć się rodziną, odpocząć. Pojechać na ryby :!::cool:

Zamykam ten temat.

Jeżeli macie jakieś problemy czysto techniczne piszcie w innych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.