Skocz do zawartości
tokarex pontony

Praca magisterska z wędkarstwa:)


alexan85

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy

Zwracam się do Was z prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety. Jest ona całkowicie anonimowa, a wyniki zebrane za jej pośrednictwem posłużą mi jako pomoc w pisaniu pracy magisterskiej na powyższy temat. W niektórych pytaniach możliwe jest zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi. Dziękuję za rzetelne odpowiedzi i poświęcony czas.

Ankieta znajduje się w załaczonym linku!

http://www.ankietka.pl/ankieta/25794/wedkarstwo-jako-forma-turystyki-kwalifikowanej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wspieram inicjatywy "naukowe" :)

Ankieta jest krótka - Pomużcie koledze..

PS.

Można wiedzieć jaki jest temat pracy i gdzie jest uczelnia, na której poruszane są takie zagadnienia.... może pomoże to w wyborze kilku tegorocznym maturzystom i napewno zaspokoi moją ciekawość :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę tylko poprawić błędy w ankiecie, np w pytaniu o ulubione pory roku łowienia, jak sie zaznaczy że pora roku nie ma znaczenia, to wymusza jeszcze opisówkę, niby jaką?

zaznaczyłem też, że nie byłem za granica na rybach, a mimo wszystko ankieta wymaga wypełnienia pytań dotyczących zagranicznych wyjazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta ankieta równie dobrze może być tzw. "badaniem opinii społecznej i rynku" na potrzeby firmy, która zajmuje się organizacją turystyki wędkarskiej lub chce takową się zajmować.

Nie wypełniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli autor określi uczelnię, kierunek, promotora i ten rzekomy tytuł pracy weźmie w cudzysłów, to można rozważyć wzięcie udziału w tej ankiecie. Na razie trudno w czymś tak mało poważnym brać udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli autor określi uczelnię, kierunek, promotora i ten rzekomy tytuł pracy weźmie w cudzysłów, to można rozważyć wzięcie udziału w tej ankiecie. Na razie trudno w czymś tak mało poważnym brać udział.

No właśnie dokładnie tego mi też brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, kilka pytań wygląda na typowe badanie marketingowe a nie pracę magisterską, dlatego również nie wypełniłem. Poza tym to pierwszy post alexan85, na tym forum więc o zaufaniu nie może być mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli autor określi uczelnię, kierunek, promotora i ten rzekomy tytuł pracy weźmie w cudzysłów, to można rozważyć wzięcie udziału w tej ankiecie. Na razie trudno w czymś tak mało poważnym brać udział.

haha:) może jeszcze PIN do karty od bankomatu Ci podać?! z jakiej racji mam tu określać swojego promotora?? Mało poważne? wydaje mi sie że Ty jesteś mało poważny, pisząc takie bzdury!!

pozdrawiam;p:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wszystkim Dziękuję za pomoc w wypełnieniu ankiety:)

Uzyskałem już wystarczającą ilość wypełnień, tak więc zamykam ją i biorę się za jej analizę:)

Jeszcze raz Serdeczne dzięki i życzę Wam połamania kija, na rybach życia:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za tajemnica z podaniem nazwiska profesora? Przecież personalia takich osób są w pełni jawne, w przeciwieństwie do pinów z kart bankomatowych.

Rozumiem, że wstydzisz się napisać pod czyim kierunkiem piszesz pracę (innego logicznego wytłumaczenia nie ma), o ile w ogóle ją piszesz.

Nazwa uczelni i kierunek to pewnie kolejna wielka tajemnica skrywana skrzętnie niczym działalność ojca bliźniaków w czasach PRLu.

Takie dane, które określiłem, napisałby każdy kulturalny człowiek, który zwraca się z prośbą do innych i chce, aby go traktowano poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca, Szkoła, Promotor, Ankieta - wszystko jest prawdziwe!:) niewiem czy zauważyłeś ale ankieta jest anonimowa i ja o żadne Twoje dane nie prosiłem i nie musiałem tu podawać wszelkich szczegółów żebyś był taki łaskawy i mi ją wypełnił! Reszcie respondentów nic nie przeszkadzało w jej wypełnieniu, ale jak to w życiu bywa, zawsze musi znaleźć się ktoś, komu zawsze coś nie odpowiada i nie jest zrobione po jego myśli:) z resztą jak już napisałem wyżej, uzyskałem już wystarczającą ilośc wypełnień, więc ankietę już zamknąłem i na tym temat zakończe!:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o Twoje personalia też nie pytałem.

Tak wygląda dla mnie normalność:

"Cześć chłopaki, jestem studentem.....roku.....na uniwersytecie....., piszę pracę magisterską - "[tytuł pracy]" pod kierunkiem prof....... proszę o wypełnienie ankiety, której wyniki będa dla mnie bardzo pomocne".

Gdybym był krętaczem, to napisałbym coś podobnego do tego co, jest w pierwszym poście niniejszego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.