Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Znalezione w sieci


BobekSTW

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 527
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...

Mularczyk przekazał TK jedynie część informacji na temat sędziów, ukrywając pozostałe - to jest fakt. Na pytanie Stępnia przyznał, że znał te informacje, niemniej nie potrafił wydusić z siebie, dlaczego je zataił. Oczywiście można wbrew logice uważać, że tym zachowaniem nie wprowadził nikogo w błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodziło o ten konkretny gatunek

Raczej nie o konkretny gatunek :wink:

Cyt. "Jej wymiary to 180 cm długości i 73 kg wagi - z pewnością rekord świata jeśli idzie o rodzinę sumowatych".

A na zdjęciu dali zębacza- rybę słonowodną, popularną np. w Norwegii. To trochę kawałek od Gandesu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że to o tym sumie ludojadzie to jakaś "ściema"coś mi sie w to nie chce wierzyć.

"Jej wymiary to 180 cm długości i 73 kg wagi - z pewnością rekord świata jeśli idzie o rodzinę sumowatych".
i to jest dowód że ten kto to pisał nie wiele słyszał o rekordach w rodzinie sumowatych. KLIKNIJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było to sory.

Super mocna i mała wędka, w zestawie haczyki 10/0 i żyłka 0,06 - to taki mój komentarz :mrgreen:

http://www.allegro.pl/item512402496_rewelacja_kieszonkowa_wedka_kolowrotek_v1.html

Mnie to rozwaliło :lol:

Sory ale ja w tym nie widzę nic śmiesznego.

I nie haki nr 10/0,tylko zestaw 60 haków w 10 rozmiarach

Natomiast o żyłce napisano tylko że 20m nie napisano rozmiaru.

Wędeczka pewnie nada sie do łowienia spod lodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.