Skocz do zawartości
tokarex pontony

Chechło okolice Miasteczka Śląskiego.


Michal282

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byćmoże wpadne tam w wakacje. Jeśli nie z rodziną w domku letniskowym w sierpniu to zapewne na jakąś jednodniową zasiadke. Może sie spotkamy :lol:

Nie, nie bywam na Rogożniku. Jak cos to pisz na priv bo taką rozmową nie wnosimy nic do tematu a tylko spamujemy w temacie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krasnopiorek

Calkiem mozliwe,bo na ryby sie wybieram w takiej fikusnej koszuli w palmy;pjakos szczescie mi przynosi;pzapytam z ciekawosci,moze pywasz czasem na zalewem rogoznik 1-2???i czy te bazaówy 3owe nadadza sie do gruntu????bo bede tylko z gruntu lowil;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krasnopiorek

Juz troszku jestem zorientowany,ale jesli machne te 20m kijem 3m to przecierz i tak zlowie tego kolucha,nawet na tej plytszej wodzie,to wejde kilkanascie metrów do wody,zarzuce i bede wracal;p

i jeszcze jedno pytanie,kolega pare postów wyzej wstawil zdiecie,na nim jest zaznaczony pewien obszar na zólto,czy lowil tam ktos,jesli tak to jakie mila wyniki,lepsze,gorsze w porównaniu do reszty zbiornika???i czy zlapie tam kolucha??;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Radzio19871 za wstawienie mapki. Sam mam zamiar sie tam wybrac po raz pierwszy i za bardzo nie wiedziałem z której strony dojechac nad wodę. Teraz wszystko jasne :mrgreen:

Spoko :wink: Jak zostawisz samochód przy rybaczówce to polecam iść w lewo, minąć tą zatoczkę przy rybaczówce i łapać 30m dalej między tatarakami :mrgreen: Ja wędkuję tylko w tym miejscu na zbiorniku i wiem że jest rybne. połapiesz zarówno na spławiczek jak i gruncik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krasnopiorek

A sa szanse polowic tam na bata???sorka ze tak mecze ale musze,na takiego 6m bacika;w tym iejscu gdzie ty lowisz;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sa szanse polowic tam na bata???sorka ze tak mecze ale musze,na takiego 6m bacika;w tym iejscu gdzie ty lowisz;p

Batem 6 m nie polapiesz bo za płytko, chyba że wejdziesz do wody :mrgreen: Takim batem połowisz na obszarze zaznaczonym na żółtobez konieczności wchodzenia do wody, ale to już pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mirek są i duże karpie i duże amury, tylko właśnie najpoważniejszym problemem i największą ZAKAŁĄ tego zbiornika stały się te sumiki zakichane...

Chciałem się tam wybrać na zasiadkę, ale dwóch znajomych przez te właśnie szkodniki mi ją odradzali... Choć ponoć trafiają się dni, że w mniejszym stopniu uprzykrzają one łowienie.

Odnośnie amurów to jakieś 10 lat temu widziałem złowionego tam amura 18 kg, który został oczywiście zabrany:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grud84 myśle, że proteinka 20mm sucha jak pieprz i twarda jak kamień sumikowi smakować nie będzie zamierzam wybrać się tam na przełomie lipca i sierpnia na jakieś dwa trzy tygodnie zprzyczepą kempingową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz mieć nie lada problem z kąpiącymi się... Poza tym nie wiem czy nie ma zakazu wędkowania w dzień w okresie letnim na tych plażach ogólnodostępnych.. A z przyczepki to możesz korzystać jedynie z pola namiotowego (chyba że coś się zmieniło..) Ale może Ci się uda w nocy coś połowić;) Mnie to Chechło kusi od jakiegoś czasu...ale chętnych brakuje by się na nie wybrać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepa dlatego,że rodzinnie żeby dłurzej połowic musze zabrac żone i synka , a chechło dlatego,że woda czysta i zaplecze gastronomiczne nic to nęcił będę wieczorem łowił w nocy,będę tam gdzieś od 15-07 do12-08 jak dobrze pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam panów. Prawdopodobnie w najbliższy weekend znajdę się nad jeziorem, wiec potrzebuje informacji. Na pewno ktoś tam łowi wiec do tych państwa się zwracam. Co obecnie bierze na zalewie i na co? Prosze życzliwe osoby o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ddamcio, w niedzielę z rodzinką wybrałem się na Chechło, chcieliśmy wjechać drugim wjazdem, okazało się, że nie można wjechać ani pierwszym ani drugim. Wszystko zakorkowane, dlatego pojechaliśmy dalej na Zielonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardziej rekreacyjnie, ale wędki zawsze wożę ze sobą. Udało mi się złapać dwa okonki takie po 18cm, lepiej było by na spławik. Wędkarze którzy łapali z gruntu, byli bez brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzisiaj wyjeżdżam na 2 tygodnie nad Chechło. Podstawowa metoda połowu to przede wszystkim spławik i grunt, oczywiście pochodzę ze spinningiem bo zawsze się jakiś "zębol" trafi. Tak więc jak ktos chce wspólnie powędkować to zapraszam :mrgreen: Jak coś namiary na mnie zostawiam pod moim nickiem po lewej :razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I po 2 tygodniowej zasiadce (na szczęście bo już mnie nerwy brały) :mrgreen:

Na ryby chodziłem od poniedziałku do piatku (co daje 10 dni wędkowania), dzieląc obowiązki między spławik, grunt i spinning, na szczęście był ojciec który mnie troszeczkę wyręczał.

Jeśli chodzi o rybki to niestety tragedia straszna w tym roku :neutral: Śmiało mogę powiedzieć ze to mój najsłabszy rok jesli chodzi o ryby na tym zbiorniku.

Na bata brały same płotki, małe krąpiki i leszczyki (2 ponad 30cm reszta mniej) na dodatek im bliżej końca mojego pobytu tym brały gorzej!! Dzisiaj wróciłem i rano była nędza straszna, zlapalem może z 5 rybek :cry:

Na grunt No to standard, sumik karłowaty króluje. Poza tym ojciec zlapal jednego lechola ok 40 cm i koniec!! Mnóstwo karpiarzy robilo sobie zasiadki, nocne i kiludniowe i wracali bez brania.

Na spinning ani jednego pobicia za 10 dni wędkowania. Zresztą nie jestem jedyny, spinningowcy z ktorymi mialem okazje porozmawiac takze wracali o kiju.

Przez caly pobyt 2 tygodnie nie slyszalem zeby ktos zlapal cos konkretnego, wszyscy wędkarze śmiało stwierdzają ze nie ma ryby :cry:

Nie wiem czy to ma związek ze slabymi braniami, ale slyszalem że w czasie gdy byly u nas te wysokie upaly nad zalewem odpoczywalo 100 tys. ludzi!! Do wody ponoć powędrowały kabiny TOY TOY poniewaz sanepid na poczatku lipca stwierdzil w zbiorniku bakterie coli :cry:

P.S Na zbiorniku, a zwlaszcza na polu namiotowym obowiązuje zakaz kąpieli do odwołania. ludzie sie jednak kąpią :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.