Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spinningi Dragon Mystery


Valder

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

pod przynętą żeby się nie wyginała niewaidomo jak, a pod rybą przechodzić w parabole i amortyzować zrywy no i odpowiednią długość do wybranej metody

a z tego co kojarzę to seria mystery to twarde wędki z mocną szczytowa akcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod przynętą żeby się nie wyginała niewaidomo jak, a pod rybą przechodzić w parabole i amortyzować zrywy no i odpowiednią długość do wybranej metody
Do łowienia kleni,jazi i okoni mam Mikado Tempation UltraFast Light 2,7 do 18g.

Niby wklejanka, ale jaka akcja proszę:

Kliknij, aby była lepsza jakość.

641b7ffb6ee3a662.jpg

f4c054c1414169e9.jpg

Kij jest trochę droższy niż Mystery, ale naprawdę warto kupić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem tego linka...tak się składa że jestem z Torunia więc mógłbym nawet podjechać do tego sklepu...

Właśnie nie wiem czy nie przydałby mi się 3 metrowy...łowię w zasadzie tylko z brzegu...Wisła, Drwęca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ja aktualnie szukam czegoś do wobków 2-4cm. Długość 3m. Nie chciał bym wklejanki tylko stały kij. Możecie mi coś polecić? CW minimum 12-14g, bo 4cm wobek stawia duży opór prowadząc go pod prąd... :grin:

200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129, może " Team Dragon 2,75m 3-14g -

wędzisko kleniowo-jaziowe o klasycznej akcji semiparabolicznej, niesamowicie sprężyste, dzięki zwiększonemu zastosowaniu najsztywniejszych włókien grafitowych, bardzo mała średnica dolnika.

Długość: 2,75m ; Ciężar wyrzut: 3-14g ; Waga: 154 ; Akcja: Medium-Fast ; Długość dolnika: 27,5cm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dokładnie tego samego kija co woblerek,łowie na prostkach i troche ciagnie a wobek prowadzony pod prad stawia opór,w tej chwili łowie pikerem z weglową szczytówką i jakos sie sprawdza ale chciałbym mieć typowy kij jaziowo-kleniowy który dałby se rade i z bolkiem bo czesto zaskakuje atakiem na kleniowego wobka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisu ten dragon jest bardzo szybki, mam już i jednego semiparabolika.

wobler129,

w sobotę kongerek przejdzie test na pstrążkach jeśli dopiszą i woblerach 6-7cm

więc jak tylko wrócę to Ci powiem co i jak :)

do 200pln to poszukaj czegoś z mikado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Homegeon chyba wezmę jednak Kongera... coś mało wędzisk jest w tym przedziale cenowym o 3m długości i c.w. 12-14g :roll:

Chodzi mi o:

World Champion IRI 305 Ultra Light 3-10g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzisiaj w sklepie oglądałem Shimano Nexave 2,7 3-15 g. Całkiem fajnie leży w ręce, tylko z tego co widziałem to raczej szybka akcja...

Próbował może ktoś tego kija i może opisać wrażenia?

NIe planuję go forsować w Odrze ani Warcie - taki sobie kijek do brodzenia po Prośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

pablotor, ja mam Dragona Mystery ale XT. Co moge stwierdzic, to bardzo fajna miekka szczytowka, pozwala zauwazyc skubniecia i podbicia, bardzo fajnie sie odczuwa wszystko, ale ma swoja wage, ktora czasem mnie do furii doprowadza. Przelotki, a raczej oplotki nie sa zalane niczym i tam bardzo czesto lubi sie mi "poplatac" plecionka. Obracanie wedka nic nie daje, trzeba odlozyc wedke i rekoma wszystko poodkrecac.

Jak dotad jedyne wada. Akcja parapobliczna przy mocniejszym holu. Model ktory posiadam to XT 2.70m cw 5-30g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.