Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

I jakie efekty wyprawy? Coś ciekawego się trafiło?

Przy okazji mam drugie pytanie, otóż w planach mam wypad z namiotem na Mietków albo Maniów (ps. czy jest osobny wątek o Maniowie? bo szukam ale na hasło Maniów wyszukiwarka zwraca mi tylko 3 wątki). Czy może polecicie jakąś okolicę, aby można się wygodnie rozłożyć? Połów raczej feederem. Z góry dzięki za ewentualne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Nie bylem wybralem jednak Zagorze Slaskie co bylo zreszta bledem bo tam nawet samochody jezdza po wodzie hehe. Co do Mietkowa jesli znajdziesz miejsce gdzie sie wcisnac to z namiotem niema problemu tak samo jest w Maniowie chodz pamietam ze w okresie wakacyjnym ciezko bylo. Pozdrawiam.

P.S Tu masz watek o Maniowie

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=11313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za linka. Co prawda widziałem go, ale jak spojrzałem nba daty pierwszych postów, uznałem, ze wątek umarł, a tu teraz widzę że jednak w tym roku jakiś wpis był. Chyba się będę próbował zainstalować od strony Domanic, chyba że jednak podjadę na Maniów. Jeszcze się nie zdecydowałem. Choć pewno dopiero wyjdzie praniu i dojeżdzając na miejsce podejmę decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię. Jeszcze mam jedną wątpliwość - jak wygląda dojazd do brzegu? Jest z tym problem, trzeba auto zostawiać gdzieś przy drodze głównej, czy da się dojechać bliżej? Przeglądam google street view i gdy znajdę jakąś dróżkę prowadzącą do wody to jest zaszlabanowana ;(

edycja/

coś mi nie zadziałało wstawienie linków.

pełny link:

https://www.google.pl/maps/@50.947528,16.582674,3a,75y,350.95h,78.15t/data=!3m4!1e1!3m2!1si_WEBGWjmHI59LPeg-mbjw!2e0

najlepiej skopiować całość i wkleić w pole adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd od Bozygniewu masz do samej wody ,jadac od Imbramowic skrecasz przd domem starcow w prawo.Tak samo wyjezdzajac ze wsi Domanice przecinasz glowna droge i tez dojedziesz do wody mozna jeszcze w Chwałowie zaraz za stawem skrecic w lewo i tez jestes przy wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadac od Imbramowic skrecasz przd domem starcow w prawo

Witam.

A gdzie jest ten dom starców , przed którym trzeba skręcić ? W Bożygniewie , Domanicach ?

Pytam bo wybieram się dziś lub jutro na nockę , ale chcę spróbować od strony Bożygniewu bo jakieś 2 tygodnie temu byłem od Chwałowa i kilka małych leszczyków - reszta kolegów także :( .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietków od wczoraj 18.00 do dziś rana 8.00 feeder z koszyczkami od strony Bożygniewu . Kilka leszczyków i 1 linek ok. 25 cm . Rybki wypuszczone do wody . Ataki bolenia na drobnicę dość blisko brzegu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję również o Mietkowie od strony Chwałowa - od piątku ok godz. 15 do 24, sobota 3.30-4.00 do ok 23, niedziela od ok 4 do ok 10 godziny. Feeder (kiepska skuteczność, mało delikatny zestaw/sprżet) oraz lekki picker. Łącznie ok 30 małych leszczy, jeden karp 27 cm. Skuteczne brania na pickerze ze wzgledu na delikatnosć. Zdecydowana większość brań w sobotę do godz. 10.

Piątek - sobota baardzo dużo wedkarzy na noc, którzy w sobotę zaczęli wracać już do domów. Niedziela spokojna.

Na sąsiednich stanowiskach podobnie, małe leszcze, gdzieś komuś okazjonalnie trafił się mały karp.

PS.

wieś/miasteczko to Borzygniew, nie Bożygniew, wiem, czepiam się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieś/miasteczko to Borzygniew, nie Bożygniew, wiem, czepiam się

nie no spoko masz rację , nie wiem czemu poszedłem w taki zapis tej miejscowości , ale tu podam linka na forum jb.pl gdzie są inne spostrzeżenia dot. odległości połowu od brzegu na Mietkowie ... hmmm

http://jerkbait.pl/topic/3098-wiesci-z-mietkowa/page-53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wczorajszy wypad na nockę z moim braciszkiem z brzegu od strony Chwałowa zaowocował kilkoma browarami ;) i ponadto kilkanaście leszczyków takich do 25 cm i jeden karpik ok. 1 kg złowiony w nocy przez mojego brata . Wszystkie rybki z powrotem do wody . Łowienie od godz.19.00 do 08.00 . Brania wieczorem i w nocy . a rano po wschodzie słońca stopniowy zanik brań . Liczne ataki bolenia .

P.S.

Czy ktoś z kolegów ma jakieś informacje na temat tego jeziorka w Chwałowie ? Rybostan , jakie wyniki etc. ? Z góry dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Pospinningować z brzegu na Mietkowie to chyba tylko z pirsu przy barkach . Byłem tam raz w maju , ale bez efektów , nie licząc skubnięć drobnego okonka .

Dzięki wielkie za informację, w takim wypadku wybiorę się w inne miejsce.

Pozdrawia

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.