Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Miejmy nadzieję, że wszystko, co się dzieje wokół tego zbiornika, czynione jest w dobrej wierze. Teraz jest doskonała okazja, aby zapoznać się z ukształtowaniem zbiornika (zdjęcia, rysunek, notatki). Za kilka lat po napełnieniu i zarybieniu znajomość ta przyniesie na pewno efekty. W którymś z materiałów Maniek wspominał czas, kiedy na pewnych odcinkach obniżono znacząco poziom Odry. Wykorzystał to do zrobienia szczegółowych mapek. Ja takiej sytuacji sobie nie przypominam, ale niekiedy trafiałem na niższe stany i chociaż linię brzegową można było dobrze poznać.

Wracając do pieniędzy. Ciekawe jak tą „suszę” zniesie „Stanica Wędkarska”, albo Przystań u Francuza”. O innych korzystających z bliskości akwenu niewiele wiem, ale pewnie przez te 25 lat istnienia zbiornika, takie zależności musiały się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kolego to można było robić przed pierwszym spuszczeniem. teraz zobacz na YT że wody kompletnie brak. Ja też byłem dobrej myśli i nawet kilka razy odwiedziłem Mietków i z nienajgorszymi wynikami w tym roku. I co z tego? no nic! jak zwykle to My wędkarze w dupę kopani jesteśmy! To samo teraz reklamy NATURA 2000 w TV i radiu lecą, a w zbiornikach objętych ich programem zabija się wszelkie życie-prosty przykład Otmuchów mój kochany od dwóch lat na zimę zostawiony z zerowym stanem wody i napełniony na wiosnę bo ,,ptaszki(czytaj kormorany i inne dziady które psują nasz rybostan) nie będą miały jak się popierdolić, nażreć i wysrać... A że ryby ogłupiałe nagłym dostępem miejsca i chęcią odbycia tarła wpierdalają to już ryby ze sztucznego zbiornika... Moim zdaniem trzeba grupowo podziękować PZW za współpracę na jeden sezon i od razu Ci oderwani od korytka z przyczyn ekonomicznych stali by się o dużo skuteczniejsi i Wiedzieliby jak jednak ratować takie lowiska jak ww. pozdrawiam. Pawel
PS. z gory przepraszam za slownictwo ale ogladalem wlasnie filmik na YT i mi nerwy puscily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

UWAGA!

Zbiornik otwarty zostanie do wędkowania 1 kwietnia br.

Zbiornik otwarty zostanie do wędkowania 1 kwietnia br. - w 2 tygodnie po naszym zarybieniu kroczkiem karpia.

Zarybianie i terminy zarybienia monitorowane są przez RZGW oraz miejscowe koło PZW. Zarybienie zb. Mietków w 2012 r. osiągnie:

Gatunek ryby

Ilość

Termin

boleń narybek jesienny

- 10.000 szt. - jesień br.

jaź kroczek

- 300 kg - jesień br.

sum kroczek

- 300 kg - jesień br.

szczupak narybek jesienny

- 2000 kg - jesień br.

węgorz podchowany

- 10 kg - VI.2012

lin kroczek

- 2000 kg - jesień br.

karp kroczek

- 3000 kg - III.2012

- 2000 kg - jesień br.

sandacz letni

60 000 - 90 000 szt. *)

- lato br.

*) w zależności od zezw. RZGW)

Dyrektor Biura PZW Okręgu Wrocław

Karol Napora

źródło: http://www.pzw.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma racje powodzenie w łapaniu Kroczka a i pamiętajcie i ilości sztuk zeby nie zbarać za dużo wszystko zgodnie z regulaminem ciekawe czy jacyś prezesi pzw bedą łapać na Mietkowie albo działacze za 10 lat spotkamy się na Mietkowie to może coś większego będzie brało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolega był wczoraj zobaczyć co tam w Mietkowie się dzieje, no i zobaczył

od strony Domanic jak się wjeżdżało z drogi asfaltowej w lewo, to jest ten drugi wjazd nad wodę tam gdzie stały kontenery na śmieci to już panowie nie wjedziecie bo nie wiem dla czego postawili szlaban! Nie dość że przez odkrywkę załatwili rybostan to jeszcze będą zagradzać dostęp do wody. To jest chore co oni wyrabiają! tam najwięcej wędkarzy jeździło wodować łodzie ŻENADA!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie koleś dzwonił do PZW Wrocław i dowiedział się że stawiają szlabany w Mietkowie bo parkingi płatne chcą zrobić! Za mało kasy mają KABZĘ MUSZĄ NABIJAĆ nie wystarczą coroczne opłaty za kartę wędkarska! No jednym słowem BANDA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie koleś dzwonił do PZW Wrocław i dowiedział się że stawiają szlabany w Mietkowie bo parkingi płatne chcą zrobić! Za mało kasy mają KABZĘ MUSZĄ NABIJAĆ nie wystarczą coroczne opłaty za kartę wędkarska! No jednym słowem BANDA!

Chyba ich pop......o. Nie dość ,że ryb nie ma to jeszcze za wjazd chcą kasować?!!! Oj długo tam się nie pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

też uważam, że to chory pomysł. Chociaż może przestaną przyjeżdżać nakoksowane, obwieszone łańcuchami wieśniaki z tępymi lalami i puszczać muzykę z samochodów na maksa (oczywiście każdy ze swojego Golfa I z felgami milion cali po agrotuningu) :-)

P.S. nie mam nic do ludzi ze wsi - tu pisałem o wieśniakach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.