Skocz do zawartości
tokarex pontony

Główki jigowe


Rekomendowane odpowiedzi

No tanio nie jest to fakt ,w razie kłopotów z zamówieniem to daj znać na PW .

A też warto skorzystać z podpowiedzi o długości trzonka ,przy doborze rozmiaru.

1 = 31 mm

1/0 = 35 mm

2/0 = 39 mm

3/0 = 42 mm

4/0 = 55 mm

5/0 = 60 mm

6/0 = 65 mm

8/0 = 79 mm

10/0 = 84 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No tanio nie jest to fakt ,w razie kłopotów z zamówieniem to daj znać na PW .

A też warto skorzystać z podpowiedzi o długości trzonka ,przy doborze rozmiaru.

1 = 31 mm

1/0 = 35 mm

2/0 = 39 mm

3/0 = 42 mm

4/0 = 55 mm

5/0 = 60 mm

6/0 = 65 mm

8/0 = 79 mm

10/0 = 84 mm

Wiesz zakupiłem po wrześniowym wyjeździe na Szwecję dużo dużych gum i sklepowe jigi są drogie jak choroba do takich przynęt i stwierdziłem ze zrobię sobie sam żeby mieć na przyszły rok na wyjazd we wrześniu także odezwę się do ciebie na 1000% po nowym roku w sprawie tych haków.JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI ! :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

odezwę się do ciebie na 1000% po nowym roku w sprawie tych haków
Może być za późno ,jak by co to do świąt mogę ci pomóc,po świętach będzie gorzej.
Spokojnie jak coś to jeszcze pewnie się zgadamy bo ja do świąt żebym pękł to się nie wyrobię z zakupem :???: (kocioł przedświąteczny w domu i jeszcze większy w pracy !! :mad::mad: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Dostałem przed świętami ,ale teraz mogę opisać i foto zapodać.

Haki firmy VMC Barbarian 5150 RD 4/0-100szt

VMC Barbarian 5150 RD 5/0-100szt

VMC Barbarian 5150 RD 6/0-100szt

ae5073877bc0c4ebm.jpg38194f116f886dcem.jpg1f37b38b22977109m.jpg

Haki oczywiście do główek jigowych ,co mnie zaskoczyło ?, to grubość haka są nie co grubsze od sklepowych a zwłaszcza rozmiar 6/0 ,niemniej drut jest Ok nie za twardy i nie za miękki ,co do ostrości haka powiem że są ostre ,ale w skali 3-stopniowej daje 2.Co zaś się tyczy rozmiarów to tak jak w tabeli j/w.

Co do kosztów haka to waha się w granicach 0,6-0,7pln.za szt.

Teraz zostaje szybko zrobić formy i produkować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość psulek

Jeżeli chodzi o główki to mogę plecić dwie firmy:

1. Gamaktsu

2. Owner Precision Micro

Nigdy nie zawiodłem się na tych główkach. Gamakatsu używam do cięższych zestawów, Owner idzie do paprochów - zdecydowanie najlepszy z tych co używałem (bardzo ostre, nie tępią się, brak kołnierza). Ownera używał bym również do cięższych, ale nie podoba mi się rozwiązanie kołnierza- gamakatsu ma lepsze.

Mikrozadziory to chłyt marketingowy - jeszcze mi paproch nie zjechał z Ownera.

Mustad jest dobry, dopóki grot nie przejedzie po kamieniu - prawie od razu się tępi.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja używam tylko i wyłącznie główek mustada, na dodatek wyłącznie na hakach Eagle :smile: Mi odpowiadają i najważniejsze jest to że przy mocnej plecionce 3/4 przynęt udaje mi się odzyskać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Szukam główek na dobrych hakach 12/0. Mam mustada big game, ale hak jest zbyt tępy, aby nadawał się do łowienia. Potrzebuję czegoś na prawdę ostrego, aby za każdym razem nie bawić się samemu w ostrzenie. Miał ktoś może gamakatsu w tej wielkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, ja wiem, że są takie główki, jednak chodzi mi o opinię kogoś, kto miał je w ręku. Do tej pory największe miałem mustada 10/0 i były w porządku, potrzebowałem 12/0, więc kupiłem w ciemno. Wyszła kaszanka, bo mustad przy tej wielkości ma gruby i tępy jak cholera hak, nie wiem, jak gamakatsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio mam te głowki juz prawie rok z obciazeniem 20 gram sa caly czas ostre nawet bardzo. Nie wiem z jakiego są materiału ale trzonek maja czarny. Mysle ze sie nie zawiedziesz gamakatsu góruje w kategori głowek i kaszany nie wypuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.