Skocz do zawartości
tokarex pontony

jerki dorado drunk?!


Gość naleśnik27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naleśnik27

kupiłem jerka od dorado o nazwie drunk(chyba oznacza na nasze- pijany:) ) ma dobry wyglad i kształt... i jest należycie wykonany realistycznie.Wczesniej używałem Sliderów salmo ale sa strasznie drogie,wiec dorado to alternatywa!!??

może ktoś używał tych jerków od tej firmy z checią poczytam wasze doświadczenia z nimi zwiazane :)????

post-8241-14544972519384_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
rav91 czytałem ale chodziło mi o to czy KTOŚ Z FORUMOWICZÓW testował te woblerki

Ja czasami używam tych wobków :mrgreen:

w tamtym roku dzięki niemu pięknie otworzyłem sezon szczupakowy

Nie wiem co tu jeszcze pisać zakładaj i goń nad wodę :razz:

Pozdrawiam Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

no kurcze w końcu ktoś sie odezwał :) ja pytałem i dziekuje za odp... używam ale na razie bez efektów ale pracuje ładnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

no w końcu wynik tylko niezbyt duży bo 50 siatak :) podziwiam tylko że łyknął jak na filmikach o jerkach calutkiego .... i to go zgubiło bo nie dało rady go uwolnić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

naleśnik27 zakupiłem takiego samego drunka jak twój ;) Jak Ci się sprawuje??? Co możesz o nim powiedzieć, podpowiedz jak go prowadzisz??? :) To mój pierwszy jerk wiec proszę o pomoc:D hehe A może inni użytkownicy, użytkują drunki???:P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie jak kazdego jerk'a.. podszarpujesz kijem zwijasz luz i tak w koło..

Możesz szarpać agresywnie lub powolnie (obie metody mi się sprawdzały)

Warto też zainwestować w specjalny kij do jerków.. wyrzut, sztywność, krótki.. to zdecydowanie pomaga.. Ja używam kija Max Empire Jerk (czy jakoś tak :cool: )

42-65g wyrzut 2.1m długości.. W porównaniu do zwykłego kija łowi się wspaniale!!

Jerki są naprawde skuteczne na płytkich do około 2m łowiskach!! Brania są bardzo agresywne więc mocno trzymaj kij :lol: Na jerki od Dorado łowie dwa lata i już przechytrzyłem na nie pare szczupłych ponad 70cm (kolo 10), a mój wujek, który jerkami łowi już pare lat w tym sezonie ma już szczupala 88 i pare 70..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki LaczQ ;) Ja na razie jak się bawiłem nad wodą to zarzucałem i cały czas leciutko podbijałem szczytówką jednocześnie wolno skręcając plecionkę;P Nie wiem czy dobrze, ale drunk fantastycznie błyska bokami;) Jak na razie na 0, ale machałem nim 2h:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja również posiadam model jak na zdjęciu w dwóch wielkościach: 7 i 10 cm. Na mniejszego złowiłem w tamtym roku sporo szczupaków, spisywał się lepiej od slidera. Większego kupiłem w tym roku. Na razie bez efektów. W tym roku chyba skuteczniejsze salmo, bo złowiłem na slidera 7cm szczupaka 85cm, a na fatso 10 wziął 86cm, i oczywiście wiele mniejszych szczupaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zaczynam już na pierwszej wyprawie 2 szczupłe po około 65 cm

co prawda zainwestowałem w Abu multika i jerkówkę pod multika

bo wygodnie podciągać i poszarpywać na boki

polecam świetna zabawa

no i wyniki na bez rybnej !!!!!!! wodzie zadziwiające !

Mirek :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.