Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

morze (plaża )


samael

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 312
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A co one martwe wyplywaja rano czy co? A ty kiedy jedziesz? Aha bo slyszalem ze w nocy mozna "polapac" z piasku jakies skorupiaki sitka, podrywka i nadaja sie na przynete. Jak to sie robi, ciagamy sitka bo piasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wrocilem przed chwila. Powiem tyle-biurokracja :cry: Ok to po kolei

Dzien 1. Przyjazd. Odrazu do portu. Dowiaduje sie ze pozwolenia dzis nie kupie.(sobota) Ok dzis nie lapie trudno. :mad: Ide na wieze i patrze ze cos zeruje :mrgreen: (tysiace bombli)

Dzien 2. Niedziela. No ok ide do portu cos sie zobaczy :razz: Ide zobaczyc jakby co gdzie po pozwolenie i co? Otwarte! Wchodze. Okazuje sie ze musze wplacic pieniadze na konto i przyjsc z dowodem-dostane pozwolenie. 16 zl na miesiac. Co najlepsze pare osob stalo przy mnie po pozwolenie

Dzien 3. Ide do banku, wplacam kase i ide. Czekam pol godziny i dostaje kartke ktora daje mi lowic. Okonie braly przez 20 minut i zlapalem z 15 takich patelniakow z czego 2 takich juz ladnych. Potem bran koniec

Dzien 4. Wyprawa na dorsze. Miejsce bylo tylko na wla 32. Na morzu ponad 5 i bujalo niemilosiernie. Braly fatalnie-ja 3 ojciec 4. Przez tepe kotwice i brak plecionki na wedce. Choc i tak braly fatalnie. Koles przy mnie byl ze 20 razy, mial super sprzet, byl wyposazony na maxa i nie mial zadnego, mowil ze 1 raz mu sie tak zdarzylo wczesniej mial chociarz z 1-2. (ja i ojciec bylismy 1 raz a koles 1 raz we wladku )

Dzien 5, Brak lapania w dzien na noc na plaze. Braly slabo ja 3 fladry ojciec 2 i leszcza.

Dzien 6. Lapanie w porcie-tylko 3 okonki. Chcialem polapac sledzi ale braly sdame babki

Dzien 7. Wieczorek w porcie. 2 okonie, 6 babek i...... 2 sandacze! 46 i 48 cm (male a cieszy)

Dzies plaza i powrot :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien 7. Wieczorek w porcie. 2 okonie, 6 babek i...... 2 sandacze! 46 i 48 cm

A sandacze na co?

Dzis w nocy wyjezdzam do wladka i wlasnie ten port mnie bardzo interesuje..skoro padly 2 maluszki to jednak walne tam ze spinem :mrgreen:

A gdzie to zezwolenie kupowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś łowił z plaży w Kołobrzegu ??

Jak tak to proszę o krótką relacje: na co brały? z jakiego sprzętu korzystałeś? jakie wyniki?

Na kuter jestem już umówiony ale jeszcze może z plaży coś spróbuje jak już tam będę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam temat sie rozkręcił ale no niestety nie w tym kierunku szkoda ze koledzy nie rozumieją sensu FORUM nie jest ono od rozmowy na nie temat..Chcecie sobie panowie pogadac jest od tego GG a tu rozmawiamy w inny sposób poprzez wymianę doświadczeń i informacji ..porzytecznych dla wszystkich czytających nasze posty...Proszę nie nabijajcie pustych postów .. :!::!::!::!::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po powrocie krotki raport z wladyslawowa..

Z tego co sie dowiedzialem sandaczy nie ma w porcie wiec nawet nie probowalem lowic za to polowilem sledzi

c420c256b05f2af1m.jpg

jak i 2 belonki to najwieksza :mrgreen:

009d4b6a692f6506m.jpg

Ogolnie zabawa jest fajna ale po pewnym czasie zaczyna sie to nudzic ale pobawic troche sie mozna...sledzie lowilem od godziny ok 19 na zestawy kupione w sklepie kolo portu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy ktoś może mi powiedzieć coś o dobrych miejscach do łowienia w Dziwnowie?

a co chcesz wiedziec????? kolego super łowiska lecz mało kto tam kolwiek łowi z plaży sam zadka się tam zapędzam a szkoda ...fajne berzegi dosc głebokie uskoki miedzy rewami bliżej wejścia do portu , często można trafic na prawde ładne płocie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , dzięki za odpowiedź. Chcę wiedzieć wszystko: gdzie łowić, plaży , z portu, jak daleko w morze, czy mam żucać tam gdzie ciemna fala-tn . że tam jest głęboko ,co może mi się przydać , łowić nad ranem:do9,10, cy wieczorem plaży a wdzień portu,itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak kolego na plaże otej porze roku najlepiej iśc rano tzw..4-8 niema ludzi masz swobode lub wieczór 19-21 ...czy głęboko no raczej nie ale na pewno głębiej niż w niechorzu czy rogowie po zatym ciekawe dno troszke kamienia i inaczej rewy się układają ...znaczy są troszkę dalej od brzegu i od siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale nic nie rozumie:"czy głęboko no raczej nie ale na pewno głębiej niż w niechorzu czy rogowie po zatym ciekawe dno troszke kamienia i inaczej rewy się układają ...znaczy są troszkę dalej od brzegu i od siebie ..." W Niechorzu, czy w Rogowie nigdy nie byłem,co to są "rewy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak REWA to inaczej łacha piachu układająca sie wzdłuż lini brzegowej około 20-50metrów od samego brzegu .sa widoczne z wiekszej wysokości jak staniesz na wydmach bedziesz widział te wypłycenia są prawie zawsze w kształcie rogalika.za każdą taką REWĄ jest głebokie miejsce zaczyna sie jakies 4 metry za nią po około 10-30 metra zaczyna sie wypłycac i mamy 2 REWE za nią jest ta prawdziwa przystań większych ryb .choc nie zawsze :wink: ..pamiętaj im wiecej kamieniste dno tym większa szansa na złowienie czego kolwiek :wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.