Skocz do zawartości
tokarex pontony

SANDACZE 2010


koyot

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

@Tomi78

Luexio za twoje idiotyczne komentarze sam bym cię wywalił. ???????

chyba niki - osoby pomyliłeś jeśli chodzi o jerkbait

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co się uwiesił?? Jak prowadziłeś przynęte??

Graty, ja jak narazie jednego w życiu zaliczyłem 35cm, czyli równe pół Twojego :P:D

Wszystko za sprawą kolegi "shogun-zag" który kiedyś tutaj pisał na forum - poprostu wprowadziłem jego wskazówki w praktyke , przynętą był kogut którego sam wykonałem.

Nie poddawaj sie jak są takie po 35 cm to są też 70 i większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu za trzecim podejściem udało mi sie z ojcem wyskoczyć na parę godzinek jigowania. Zaczeliśmy około 16. Do godziny 20 po dwa okonie w przedziale 20-29cm. Kilka minut póżniej cieszyłem z wyholowanego sandaczyka około 58cm. Kolejne przesuniecie i ojciec łapie niemiarowego szczupaczka. Chwilę póżniej musieliśmy zakonczyć wędkowanie.

dsc00655z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze 87cm mojego ojca - ryba została szybko przetransportowana do oddalonego o 50m domku tam zmierzona, zważona, nie mieliśmy przy sobie wagi ani miarki więc troche została przetrzymana ale w dobrej kondycji wróciła do wody

zdjcie0013ms.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma - imitacja okonia, swoją drogą te gumy to nasze sandaczowe killery bardzo skuteczne, mają cienkie ogonki każde skubnięcie kończy się oberwaniem, w ciągu jednego wypadu średnio 5 sztuk wyciagam z wody bez ogonka. Nie mam ich przy sobie zeby zrobić fote ale już szukam w necie, jak znajdę to wkleję :wink:

Edit

Jednak znalazłem 1 sztukę w szufladzie :mrgreen:

f03b1359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gumy pakowane są w paczkach po 10 sztuk chyba ale firmy nie pamiętam a paczki nie mam, następnym razem jak będe w sklepie to obczaję. A rozmiar taki jak widać na zdjęciu, nie mierzyłem ale z tego co kojarzę to był tylko jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

Deuuu na co siadł i gdzie ?? wczoraj byłem do 12 w nocy łapałem na dziewokliczu na cegle i na parnicy .. tylko dwa skubniecia ;/ ale to chyba okonie ... łapałem na drop shota i lipa ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

33wljsn.jpg

sandacz 59 cm

kijek: Dragon Millenium HD Super Fast

plecionka PowerPro 0.15

Mepps Aglia Long Rainbow nr 4 z dociazeniem 10g

odnoga odry

jeszcze pare innych wpadlo

głownie na wspomnianego longa i gumy:

kopyto 10 cm (bialy + czerona glowa + niebieski grzbiet, jasrawo ziolony, jaskrawo zielony z czarnym grzbietem i czerowona glowa, biały) + glowka 17 ~ 20 g

osobiscie wole lowic na obrotowke brania sa bardziej pewne

jak chodzilem za szczupakiem po jeziorach i kanalach tak teraz za sandaczami, czasem boleniem a przedwczoraj na sandaczowym dolku sum 80 cm skusil sie na meppsowego syclopa nr 2 w kolorze fosfo. wczoraj na gume skubaly mizernie jednego desperata tachalem przez chwile bo zlapal sie za ogon kopyta przez chwile pulsowal i odplynal z polowa rippera. nic tylo zyczyc mu smacznego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.