Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

SANDACZE 2010


koyot

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie rozumiem, po co zakładasz temat, skoro nie przedstawiasz żadnej relacji popartej foto, a takowa jest możliwa dopiero od jutra. To samo było z tegorocznym tematem węgorzowym - założony, żeby sobie był, a teraz jest tam śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85 cm z Mietkowa - wziął dzisiaj koło 7:30 na zielone kopyto Relax, niżej 60 cm z tego samego miejsca - Mamuśka pływa dalej, mniejszy niestety po wejściu w zaczep nie był w stanie wrócić do domu

mietkw1czerwca.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SQra, farciarzu :lol: graty ,a ponoć na Mietkowie nie ma ryb. :wink:

Szczęście sprzyja lepszym :cool: A co do ryb na Mietkowie to rzeczywiście jest ich dużo mniej, chłopaki pływali z echo i ciężko było coś namierzyć a jak już trafiali to pojedyncze średniaki, które na dodatek ciężko było skosić - w efekcie mieli 3 sztuki takie jak ten mój mniejszy nieco ponad 60 cm, jednego krótkiego szczupaka, 2 spięte też średniaki i kilka skubnięć...Jak na 3 osoby, 4 godziny wędkowania, łódkę i echo to słabo jak na ten zbiornik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku wraz z ojcem sezon sandaczowy rozpoczeliśmy na zb. turawskim. W ciagu 4 dni od 3-6.06.2010r złapaliśmy 7 szt miarowych i kilka króciaków.Tym razem okazałem się troszkę lepszy (4 do 3).

a tu pare fotek

sandacz_59cm_z_turawy?

turawa_2010r?

sandacz_64_cm_z_turawy?

sandaczyk_z_turawy?

sandaczyk_z_zb.turawskiego?

sandaczyk_turawa_2010r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi78, - piękny sandacz, napisz czy spinning czy rybka.
Tomi78, ryba złowiona poniżej czy powyżej zapory?

Moje pytanie jest bardziej zasadne, bo po ostatnich zrzutach z zapory Goczałkowickiej wiele ogromnych ryb "zeszło" i roztrzaskane o "zęby" spływały i stały się łupem "wędkarzy" jak i zwykłych meneli-pływaków. Kto zna specyfikę tego rejonu ten wie o czym mówię.

Nie zakładam, że kolega Tomi78 zrobił coś nie tak, bo jak zacząłem się rozglądać "kto zacz", to widzę, że to aktywny uczestnik jerkbaita, ale za dużo wiem na temat "specyfiki łowiska" i tego co tam się dzieje teraz po powodzi, żeby nie zadać pytania o okoliczności połowu tak wielkich ryb (na forum jerkbait są zdjęcia dwóch takich byków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zacząłem czytać to forum bo jest tu dużo łowiących w moim regionie ,teraz stwierdziłem ze pora zacząć uczestniczyć aktywnie niestety był to błąd.Na jerkbaicie nie muszę się nikomu tłumaczyć typu ryba wypuszczona itp bo mam tam wielu znajomych z którymi łowię na różnych łowiskach w polsce i za granicą po prostu mnie znają.

Tutaj też nie mam zamiaru się tłumaczyć bo nie mam takiego powodu.Od 10 lat łowię na Goczałkowicach i takich sandaczy złowiłem około 8 szt mniejszych +- 60 około 150 i nie muszę ich szarpać czy zbierać brzegów albo kupować od pływaczy .

Kolego to że ty nie potrafisz łowić sandaczy na Goczałkowicach to twój problem ale nie oczerniaj bezpodstawnie innych.

Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pięknego sandacza.

Żegnam
Chyba reagujesz zbyt impulsywnie :???: Nikt nie każe się Tobie tłumaczyć. Zwykła ludzka ciekawość. Co, gdzie, jak, na co ??? Nie często zdarza się oglądać takie kolosy z naszych polskich łowisk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też nie mam zamiaru się tłumaczyć bo nie mam takiego powodu.Od 10 lat łowię na Goczałkowicach i takich sandaczy złowiłem około 8 szt mniejszych +- 60 około 150 i nie muszę ich szarpać czy zbierać brzegów albo kupować od pływaczy .

No widzisz, sam wymieniłeś kwestie o które mi chodziło. To znaczy, że znasz specyfikę tego łowiska i rozumiesz moje wątpliwości.

Kolego to że ty nie potrafisz łowić sandaczy na Goczałkowicach to twój problem ale nie oczerniaj bezpodstawnie innych.

Zapewniam Cię, że moja "zazdrość" ma sportowy, wędkarski charakter.

Odwróćmy sytuację- na jerkbait.pl- forum na którym jesteś aktywnym użytkownikiem- ktoś zupełnie nowy pisze pierwszego posta, w którym umieszcza takiego sandacza złowionego w tym miejscu. Znasz specyfikę tego miejsca- nie włącza Ci lampka ostrzegawcza?

Żegnam

Mam nadzieję, że to przemyślisz, to byłaby dla mnie przyjemność poczytać o Twoim łowieniu sandaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Na jerkbaicie nie muszę się nikomu tłumaczyć typu ryba wypuszczona itp bo mam tam wielu znajomych z którymi łowię na różnych łowiskach w polsce i za granicą po prostu mnie znają.

Żegnam

Bo tam panuje specyficzna atmosfera - pokażesz rybkę to wszyscy klaszczą ," nie mówię tu o wszystkich tylko jest parę osób które taką specyfikę temu forum nadają " jerkbait to nie JERKBAIT tylko mafia jerkbaitowa! i ty do nich należysz dlatego nikt się ciebie o nic nie pyta,

jak się nie nazywasz na "S" lub "L" a tym bardziej na "B" i nie obwiesisz się naszywkami salmo, nie napiszesz książki "Złów i Wypuść" - jesteś nikim - nie masz prawa głosu, a jak się odezwiesz to pozostaje bez echa.

Wielu ma takie zdanie nie tylko ja rzecz w tym że nikt tej opini nie chce głośno wyrażać...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :grin: .Faktycznie zbyt impulsywnie reaguję .

Luexio za twoje idiotyczne komentarze sam bym cię wywalił.

Znam osobiście kilkanaście osób z Jerkbaita i nie są to na pewno ludzie o jakich piszesz .

Oczywiście nie wszystko mi się tam podoba i kilka razy prowadziłem wojny z dwoma moderatorami ale po jakimś czasie doszliśmy do porozumienia.

Wracając do sandaczy to coś tam jeszcze skubie. :razz:

Jeszcze tylko kilka dni i trzeba wyjąć ciężki sprzęt na sumiska .

post-9447-14544972578404_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne rybki Tomi78. Gratuluję. Az się wierzyć nie chce, że takie sandaczyska pływają w tak wąskim odcinku Wisły, jak widać za plecami na pierwszym zdjęciu. Ale z tego co słyszałem, to wcale nie tak rzadko wyciąga sie tam podobne sztuki. Z tego co pamiętam chyba nawet Krzyszczyk swego czasu opisywał Wisłę za Goczałami i chyba dorwał tam swoją życiówkę... Ile miała ta sztuka z pierwszego zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.