Skocz do zawartości
tokarex pontony

SANDACZE 2010


koyot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
pagori, graty na co się połakomił i wziąl na opasce, burcie czy gdzie napisz coś więcej?

Połakomił sie na woblera 8 cm - imitacje uklei , wziął na wypłyceniu . Żałuje tylko że zbyt póżno sie zorientowałem że zaczęły żarować bo nie zorganizowałem sobie czasu by sie do nich dobrać. Dzień wcześniej też wyjąłem ale mniejszego - wtedy brały przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od paru tygodni nastawiałem się na sandacza bo ta ryba mnie interesuje od czasu kiedy to kilka tyg temu złapałem parę malutkich na spinning.

Dopiero teraz się udało no i cieszę się bardzo.

Sprzęt: Karpiówka 3.5lbs kołowrotek Cormoran Big Ben, żyłka Gamakatsu super G-Line 0.35 13kg przypon seledynowy na sandacza z pojedynczą kotwicą i trupek płoci.

dsc02303m.jpg

dsc02300l.jpg

dsc02301f.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej sandacz 65 cm złowiony przeze mnie w sobotę w Odrze. Był jeszcze jeden, 61 cm, ale nie doczekał się fotki. Wzięły praktycznie rzut za rzutem, przy samej burcie, na seledynowe kopyto z opadu. Fotka zrobiona profesjonalnym sprzętem przez kolegę

da9c2c64e1a5af76med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek z ciekawości zapytam jakim sprzętem pstrykasz, bo mam coś zamiar kupić, a z tego co widzę na jerkbait to przepiekne foty robisz

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek z ciekawości zapytam jakim sprzętem pstrykasz, bo mam coś zamiar kupić, a z tego co widzę na jerkbait to przepiekne foty robisz

Pozdro

??

Ależ to nie ja jestem autorem zdjęcia, tylko kolega, tak jak pisałem - ja tylko na nim jestem, zresztą zdjęcie jest przez autora podpisane. A że robi fajne zdjęcia to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

wczoraj sandacz 63 cm zlowiony na kopyto 8 cm na Parnicy. niestety ze zdjecia zrobionego telefonem zamiast ryby jest wielka biala plama :mad:

kijek wklejanka Shimano Alivio 260 ML

plecionka Spiderwire Stealt Tagent Yellow 0.14

guma: kopyto 80mm seledyn + glowka 10g Gamakatsu

braly bardzo delikatnie wiec wklejanka sie sprawdzila. pozniej na Odrze w okolicy Dworca zerwalem jeszcze jednego byl mniejszy i nawet nie bardzo wzial tylko trzymal w pysku za ogon. chwila holowanie i ryba poszla w ton. na szczesie byl duzo mniejszy. niech podrosnie .

co do wrazen z uzytkowania kija bedzie recka napisana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo oglądnał bym sobie tego potworka ;) ogólnie jesli chodzi o sandacze to wole jeździć na Parnice niż na Odre w centrum poniważ na Parnicy może trudniej dostać sandacza ale z własnego doświadczenia zauważyłem że jak weźmie to przeważnie coś konkret ... a na Odrze sznurówki :) graty za połów :0 ja dzisiaj jadę zbiczować Parnice :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce
Wczoraj w centrum 24 to było za mało

na Parnicy sa odciki gdzie daje rade, a sa gdzie 50 znosi. tam w centrum to bez przynajmnie 35g nie podchodz wiem cos o tym. nurt + gleboka rynna. a co tak deliktanego to powiem tak: wiekszosc sandaczy (ktorych tu nie wpisuje bo tylko te wieksze dodaje) zlowilem w pol wody. brania byly przy maksymalnym podniesieniu przynety. oczywiscie mialem pare co po samym dnie rylem kopytem 24gramowa glowka. nie wiem mi sie zle prowadzi jigi 35 i wiecej gram co nie znaczy ze tego nie odrzucam. idac dalej co do przebywania sandacza na glebokosci to pierwszego w zyciu sandacza (o 1 cm mniejszy) zlowilem na woblera z powierzchni:!: wzial pol metra pod lustrem wody na opdajacego husky jerka i wcale to nie byla noc i co ciekawe zaraz przy trzcinach. jak to mowia wyjatki potwierdzaja regule. dlatego zawsze na jedna miejscowke poswiecam 2-3 godziny. sprawdzam w pierwszej kolejnosci na sprawdzonych dolkach glebokosc na jakiej siedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

fota ryby jak pisalem nic tu nie widac :mad: a szkoda akurat tego dnia kieszonkowego pstrykajacego kasztana w domu zostawilem. tak to zawsze jest jak ide na ryby to ani, aparatu, ani podbieraka i sie cos lepszego trafia.

ejynts.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.