Skocz do zawartości
tokarex pontony

SANDACZE 2010


koyot

Rekomendowane odpowiedzi

ladny juz taki sandalek ile mial na oko ? ok 7-8 kg ?

Właśnie nie znam wagi , kiedyś wyjąłem 74cm i ważył 3,7 lub 3,9 kg już nie pamiętam .

Potem była równa 80 i ważyła 5,1 kg

Ten był naprawde wielki musiał mieć napewno powyżej 7,5 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 205
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
pagori, no gratuluje, piękny smok musiał być :mrgreen:

Zgadza się , był tak wypasiony że bliżej mu było do karpia niż do sandacza :wink: . Fakt że "zainwestowałem" w tę rybe mase zerwanych przynęt ale emocji związanych z jej holem nie da sie opisać.Poświęciłem ten sezon tylko dla sandaczy , nie złapałem zbyt wiele sztuk ale przynajmniej troche zbliżyłem sie do sposobu w jaki sie je łapie.Bardzo pomocne były wpisy na tym forum zwłaszcza pana Shoguna który rzadko już sie pokazuje a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galeria stanela bo sie cieplo zaczelo i juz nie gryzie zebaty. Jakies pojedyncze brania ale bez efektu.

no to fakt cieplo ,ale wieczory chlodniejsze ;) wiec mozna isc poprobowac;) chyba jutro sie wybiore bo jakos mi sie ostatnio nie chcialo ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie trzy dni Wisła Nowa Huta z kolegą

Wtorek ja sandaczyk 45 cm kolega na zero

Środa kolega dwa 56cm i 64cm ja na zero

Czwartek(wczoraj) kolega 63 a ja 62cm

Fotek nie wrzucam , robione telefonem w egipskich ciemnościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dzisiaj Nowa Huta 85cm i 62cm . Na gumy z Decathlon :mrgreen:

a jakie to gumy ? ;o pierwsze slysze ;P

Ogólnie to nie zwracam uwagi na nazwy przy zakupie, dzisiaj miałem te dwa na jakieś twistery ale nazwy nie podam , są jeszcze ciekawe gumy na sandacza bass assasins .... coś w tym rodzaju.Poprostu nazwą sie nie sugeruje tylko wyglądem przy zakupie. Kupiłem też kopytopodobne gumy bo poprostu były tanie ale za cholere nie da sie przez nią przebić haka tzn. da sie ale trwa to pięć minut a praca ....do dupy - guma za twarda, ale da sie ją podczarować by łapała ryby - obgryzam przy ogonie troche i jest galantello :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Nowa Huta 85cm i 62cm . Na gumy z Decathlon :mrgreen:

a jakie to gumy ? ;o pierwsze slysze ;P

Ogólnie to nie zwracam uwagi na nazwy przy zakupie, dzisiaj miałem te dwa na jakieś twistery ale nazwy nie podam , są jeszcze ciekawe gumy na sandacza bass assasins .... coś w tym rodzaju.Poprostu nazwą sie nie sugeruje tylko wyglądem przy zakupie. Kupiłem też kopytopodobne gumy bo poprostu były tanie ale za cholere nie da sie przez nią przebić haka tzn. da sie ale trwa to pięć minut a praca ....do dupy - guma za twarda, ale da sie ją podczarować by łapała ryby - obgryzam przy ogonie troche i jest galantello :mrgreen:

o to nawte nie wiedzialem ze bassy sa w dekatlonie wlasnie widzialem na sklepie nawet yum a ja niepotrzebnie zamawialem je przez neta a mam sklep pod nosem.

graty za snadacze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.