Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisznia Mała, Pęgów


drop1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy łowisko w Wiszni Małej i Pęgowie jest czynne?

jak wyglądają ceny i warunki?

Ewentualnie jakiś komercyjny stawik w północnej części Wrocławia?

Od niedawna tu mieszkam i poszukuję czegoś do spędzenia wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ok dzięki za info:) od niedawna mieszkam we Wrocku więc szukam czegoś w pobliżu, czasami można sobie odpocząć gdzieś nad wodą:)

Powiedz mi tylko czy nie ma problemów z trafieniem tam nad te stawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z trafieniem nad te stawy.Jedziesz cały czas główną drogą przez Pęgów zaraz jest Golędzinów(też jest podobno łowisko komercyjne,nie byłem tylko słyszałem) i dosłownie za tabliczką kończącą Golędzinów jest skręt w prawo na Wilczyn Leśny.Jak skręcisz to na pewno będziesz wiedział gdzie się zatrzymać.Po lewej stronie(po około 2 km jazdy)zacznie się ośrodek wczasowy z kilkunastoma domkami.Na pewno nie przeoczysz.Tam właśnie znajdują się stawy.

Podrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Golędzinów(też jest podobno łowisko komercyjne,nie byłem tylko słyszałem)
Witam jest byłem wczoraj i dowiedziałem się do wędkarza co miał wędki w wodzie że zasada taka . Jak właściciel przyjedzie to płaci się po 10 zł jak nie to nic :). Jakie ryby nie wiem ale na pewno karpie i japońce bo widziałem padnięte przy brzegu. Ogólnie teraz to tam dużo kąpiących się i połowić pewnie da się tylko wczesnym rankiem. Sam byłem się pomoczyć. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie połowić to polecam Miłocin w PIerwoszowie - bez kąpiących się.

Duzo małego karpia, troche większego też, no i Liny są.

Płaci sie 5 zł od wędki a rybe jak chcesz wziąc to od kilograma dodatkowo, ale jest tam baaardzo ładnie :)

Pęgów - opłaty chyba podobnie - od kija + za rybe ale duzo kąpiących się oczywiście.

Wisznia ok 30 zł (aktualnie nie wiem ile) za dzień łowienia albo roczna licencja. Ryby jest tam sporo, ładny szczupak, karp, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.