Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Buków, Nieboczowy, Roszków, Odra I-III,


mironow

Rekomendowane odpowiedzi

witam :wink:

jak w temacie- czy ktos z kolegów odwiedza łowiska takie jak Buków, Nieboczowy, Roszków, Odra I-III, w powiecie wodzisławskim? - osobiście dawno tam na wędkowałem, dzisiaj zrobiłem objazdówke z aparatem :razz:

Na Nieboczowach pozmieniało się bardzo, natomiast np na Roszkowie nigdy nie byłem wcześniej z wędką.

Stąd prośba, czy ktoś orientuje się jak z rybkami na chwilę obecną, na co sie nastawiać , gdzie najlepiej usiąść.

Jeśli ktoś z kolegów ma gadu gadu prosze o kontakt - bardzo czesto niewidoczny - moj nr 3512207.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
przynęty na klenia   Dragon

witam, jeśli chodzi te łowiska to na rakowinie zrobili zakaz połowu z łódki oraz wymiar ochronny karpia od30 do 65 cm.

nieboczowy strasznie sie zmieniło poniewa rok temu droga dojazdowa ten wał gdzie było tarlisko było zmyte przez rzeke

zbiornik wodny roszków wiem że od roku należy do koła wędkarskiego z jastrzębia zdroju wiec tylko oni mogą tam łowić,

buków nie mam pojęcia ja tam juz nie łowie chyba ze 16 lat, zas buków1 i kamień w tamtym roku po powodzi to sie połączyło i tworzyło jedną wielkie jezioro ihi, potem jak woda opadła były efekty ale dużo ryby pouciekało zas dużo wpłyneło a szczególnie karpia czeskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam ja chciałbym zapytać o dokładną lokalizacje zbiornika rakowina. Coś już wiem na ten temat , ale tam jest tyle tych wód obok siebie !! Trudno się połapać , byłem tam ponoć 12 lat temu ale sobie nie przypominam :evil: Proszę o pomoc i dziękuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

dzisiaj wybrałem się na Rożków na szczupaka ale na miejscu niemiła niespodzianka zbiornik przez tydzień zamknięty, II zawody TLC, trzeba było podwinąć ogon i pojechać w inne miejsce, tam zaliczyłem przez godzinę trzy ładne garbuski ale deszcz mnie wygonił do domu, tutaj znalazłem fajny filmik o łowieniu na Rożkowie http://malyrekin.webnode.com/zbiornik-roszkow-bobrowy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.