Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kołowrotek za 85 zł?


angelot

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna jest niewątpliwie 3 ocena kołowrotka Jaxon Tronx bo nasze dwie raczej nie wniosły nic dobrego :-) Być moze ja trafiłem jakiś super starannie złozony egzemlaz, albo twój kolega trafił na chińczyka lesera :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

witam

wczoraj na francuskim kanale dla wedkarzy i mysliwych Chasse et Peche ogladalem film , starszy pan, okolo 70 zlowil na wedke suma, , bylo zblizenie na kolowrotek, byl to kolowrotek okuma zorax, ten kolowrotek wcale nie jest drogi, kosztuje chyba w polsce 50 zl. sum wazyl chyba 40 kg, bylem bardzo ciekawy jak on wyciagnie taka rybe, przeciez do podbieraka sie nie zmiesci, podholowal ja do lodzi, zalozyl rekawiczki i wlozyl reke do paszczy suma, w taki sposb go wciagnal do lodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Osbiście nie polecam Jaxonów. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam !!! Miałem trzy z rzędu kołowrotki Jaxona za około 100zł. I każdy się rozwalił po około 1 miesiącu. Może trafiłem na felerne modele???!!! Ale nie warto ryzykować. Teraz mam DAM Quick i trzyma już 4 sezon. Zakładam go tylko do gróntówki. Pierwsze dwa sezony służył jako spinningowy.

Zamierzam sobie kupić kołowrotek Byron. Co sądzicie o tej firmie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osbiście nie polecam Jaxonów. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam !!! Miałem trzy z rzędu kołowrotki Jaxona za około 100zł. I każdy się rozwalił po około 1 miesiącu.
Ciekawa sprawa! Powiedz mi po co więc kupiłeś aż trzy kolejne Jaxony jeżeli tak ci padały. Na mój stan wiedzy Jaxon daje dłuzszą gwarancje na kołowrotki niż 1 miesiąc. Tak więc dlaczego ich nie reklamowałeś :?:

DAM-a masz 4 sezony to ile lat temu miałeś te Jaxony :?:

I ostatnie pytanie. Podaj modele tych tragicznych Jaxonów i co tak naprawdę w nich padło :?:

"No Name" po 25 zł sztuka i służą mi do dziś mimo ciągłej eksploatacji.
Sprzęt nawet ten tańszy ma to do siebie że się psuje dzięki pomocy wędkarza a nie dlatego że jest tani i "słabej" firmy. Jak szanujemy sprzęt to długo nam służy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Mi chodziło również o to żeby nie dać się zwariować jeśli chodzi o zakup drogich kołowrotków. Jeśli nie łowi się na codzień wielkich ryb to nie ma sensu wydawanie setek złotych na topowe kołowrotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Kołowrotki kupywał mój tata. Kupił 3 na raz, tylko używałem je po kolei. Oczywiście gwarancja była, ale mój tata kupił mi je jak był we Francji. Tata przecież nie będzie jechał do Francji, żeby je wymienić. To było już dawno z 4 lata temu. Medeli nie znam. Dawno już się ich pozbyłem. Sprzedałem je w sklepie wędkarskim. Sprzedawca powiedział, że je sobie naprawi. Dał po 50zł. za sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129 we Francuskich Joxonach to co się popsuło bo nie przypomniałeś. Jak spotkasz tatę to zapytaj go o nazwy modeli tych kołowrotków. Bardzo mnie ciekawi nazwa tak felernej serii kołowrotków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cormoran kołowrotki są bardzo dobre. Łowiłem kiedyś wędką Germiną i do tego pamiętam mój ojciec kupił najprostrzy kołowrotek jednołożyskowy cormoran(mały niebieski) to było z 15 lat temu łowiłem na niego na wodzie bierzącej i na jeziorach, nigdy się nie zepsół i miał ninaganne przełożenie jak na jego prostotę. Niedawno powróciłem do wędkowania i mam dwa cormorany, nie są z najwyższej półki- polecam z ręką na sercu. Spełniają rolę jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
HEJ co myślicie o kołowrotku Jaxon TOP CARP FRXL 400

http://allegro.pl/jaxon-t...1582256299.html

Jestem początkujący, łowie z gruntu i zastanawiam się nad tym kołowrotkiem. Napiszcie wasze opinie!

nie znam tego kołowrotka ale mam z jaxona dwa o podobnych parametrach które spisują się bez zarzutów i mogę ci je polecić:

Jaxon AMADO AXL 400

http://allegro.pl/kolowrotek-zwb-jaxon-amado-axl-400-najtaniej-i1532255362.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson Cetus 308

Ja mam na feederze taki kołowrotek tylko,że mniejszy już 3 sezon i wszystko jest w porządku,trochę ładnych łopat i karpików wyholowałem na niego. Mogę go śmiało polecić. O tych Jaxonach nie wiem nic ale nie preferuję tej firmy i raczej nie będę :roll::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.