Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

II TURA ZAWODÓW SPINNINGOWYCH


Gość feeder

NA JAKIM ŁOWISKU CHCESZ ABY ODBYŁA SIĘ DRUGA TURA ZAWODÓW  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. NA JAKIM ŁOWISKU CHCESZ ABY ODBYŁA SIĘ DRUGA TURA ZAWODÓW

    • Parnica
      12
    • Jezioro Głębokie
      12
    • Przekop Parnicki + Odra na Dziewokliczu
      2


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

jestem za Parnica. chwilowe niepowodzenie bezrybiem tlumaczyc nie bede. a za lowiskiem na ktorym nigdy nie bylem jakim jest Glebokie upierac sie nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.10.2010 o godzinie 23:00 koniec głosowania :P a że zapomniałem dodać to do ankiety więc o tej godzinie oznajmię na jakim łowisku odbędzie się druga edycja naszych zawodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ankiety co do termiuy nie będzie :P tak strzelamy na 23-24 ... 30-31 :P ale myślę że do 18.10.2010 :D każdy już będzie się mógł określić z których terminów pasuje ... chociaż w sumie wolałbym ten wcześniejszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feeder, Piter nie ma co kombinowac ustalmy jeden termin wstepnie jest to 23.10

beda nowe karty uczestnikow, nowe markery, nieco zmieniony regulamin. po glebszym przemysleniu tematu i rozmowie z Piterem bedzie mogl sie dopisac kazdy. moze w nieco innej formule ale mniej wiecej na tych samych zasadach co dotychczas. uczestnikow dotychczasowej edycji bede prosil o potwierdzenie obecnosci. pamietajcie nagrody sa nieruszone i ciagle czekaja. przewiduje tez tzw. "kielbache". tutaj bedzie ktos musial pomoc w organizacji blogoslawionego urzadzenia zwanego grillem.

przewiduje losowanie jesli chodzi o parnice stref ktorych bedzie mniej a beda znacznie wieksze. wszystko po to zeby nie cisnac sie pomiedzy "czaplami" a "koszykarzami". co do tur w przypadku parnicy kwestia do dogadania. poki co baza na organizacje jest wymaga to tylko pewnej korekty i poprawek bo widzialem pare bledow ktore raczej sie nie powtorza

z moje perspektywy jesli chodzi o parnice wyglada to tak:

- duzo roznych gatunkow ryb

- urozmaicone lowisko

- dojazd

- praktycznie kazdy z uczestnikow na niej przynajmniej raz lowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feeder, dokladnie tak. nie ma nastepnego wpisowego dla tych co juz sie zapisali i wczesniej wplacili. ci co sie wczesniej zapisali a nie wplacili ciagle to moga zrobic podobnie jak ci co sie wogole nie zapisali. powiekszenie puli nagrod jak dojdzie kilka wiecje osob to napewno poza kielbasa bedzie nagrod wiecej. :cool: sie dokupi jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głębokie jest trudnym łowiskiem od strony technicznej ryba dziwnie się ustawia (brania pod nogami),ale myślę że spacer brzegiem nawet bez kija pozwoli bez problemu na obranie właściwej taktyki,no i nie czarujmy się brak betonu na łowisku bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie :wink: ,jest gdzie usiąść i odpocząć po emocjonujących holach :shock:........ no z tym ostatnim może troszkę się zagalopowałem,ale nigdy nie wiadomo jak mawiał Mistrz Wyganowski "dopóki haczyk w wodzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, Głębokie nie koniecznie obfituje w mega okazy ale linia brzegowa jest atrakcyjna dla oka, w woderkach można podejść fajne zakola i powalone drzewa i mnóstwo miejsca na fajne ognisko czy grilla. Ja jestem rękoma i nogami za tą opcją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie niestety na zawody prawdopodobnie nie zalapie ale chetnie zafunduje jakies nagrody abo male upominki dla uczestnikow :wink: nic wielkiego ale jakies wobki,blaszki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jedna sprawa .... zapisanych było 12 osób.. a tutaj mamy już 15 głosów ;P mam nadzieję że te 3 głosy to osoby które się zapiszą i wpłacą wpisowe ... bo jak nie to po jakiego .... głosowały :???: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

Nie wiem jeszcze jak z 23, ale jak sie uda to się wybiore z wami. Nie głosuję na nic bo mam tylko pozwolenie RS REGALICA i w innych miejscach nie łowiłem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w Szczecinie 23.10 to na pewno się wybiorę z Wami powędkować.

Osobiście jestem za Głębokim z kilku powodów:

- są miejsca na ognisko lub grila

- łowisko łatwo dostępne, niezły dojazd

- więcej miejsca dla zawodników

- najważniejsze: natura, las, względny spokój

- ryby różnie ale wątpię by powtórzyła się sytuacja z Parnicy

Podzr :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są miejsca na ognisko lub grila
na obu jest
łowisko łatwo dostępne, niezły dojazd
na obu jest
więcej miejsca dla zawodników
na obu jest
najważniejsze: natura, las, względny spokój
glebokie lub portowe ale portowego nie ma w zestawieniu i moze nawet lepiej. jakies dziki i dzikie swinie w okolicy biegaja. jest tez szalas ale to to trzeba bylo byc ze mna i piterem wczoraj bo byl quest po swietego grala czyli z portowego na dziewoklicz wraz z dzikami
ryby różnie ale wątpię by powtórzyła się sytuacja z Parnicy
mnogosc gatunkow wygrywa parnica jak to z rzeka bywa :wink: inna sprawa jest ich wspolpraca.co ciekawe tyle postow nieprzychlnych do glebokiego a widze ze jest parcie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechuce, wiem że jesteś za Parnicą ale nie przekręcaj faktów. Tak na szybko, ogniska nie rozpalisz na Parnicy, grila można postawić niemal wszędzie ale czy niemal centrum miasta jest dobrym miejscem-raczej nie, dojazd ok na Głębokie i Parnice - remis, więcej miejsca dla zawodników na pewno na głębokim - polecam sprawdzić.

ok tyle z odpowiedzi.

Jako organizatorzy mieliście prawo do arbitralnego ustalenia łowiska, lecz skoro zdecydowaliście się na ankietę * moim zdaniem słusznie) trzeba uszanować wybór większości.

Myślę że spotkania i zawody na różnych wodach podnoszą umiejętności, rozszerzają wiedzę i zdolności adaptacyjne do danych warunków na łowisku.

Pozdr :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy niemal centrum miasta jest dobrym miejscem-raczej nie
niejednokrotnie ktos tam robi grilla zwlaszcza w lato niektorzy nawet tam nocke pod namiotem robili chyba raczej nikomu to nie przeszkadzalo zreszta mi tez by nie przeszkadzalo. co do ognisk no coz tu moge sie zgodzic ze na parnicy nie ma wyznaczonego do tego miejsca. poza tym nie chodzi o to czy to jes blisko centrum czy nie chodzi o warunki na lowisku, roznorodnosc lowiska i ryb itd. poza tym co arbitralnego ustalenia parnicy w poprzedniej turze nawet nie wiesz w jakim jestes bledzie to piszac. ankieta z poprzedniej edycji mowila sama za siebie. zdecydowana wiekszosc wybrala parnice i tam zostalo zorganizowane. jestem za parnica i zawsze bede ale zrobienie czegokolwiek gdzie indziej nie jest i nie bedzie problemem. co do ponownego wyboru parnicy jako miejsca dogrywki poddalismy to dyskusji. jak jest zyczenie zeby to bylo na glebokim prosze bardzo. beda zasady i wszystko dopasowane pod glebokie. na tym polega podstawa dyskusji sa argumenty za i przeciw kazde je ma tylko trzeba je skonfrontowac i wybrac zloty srodek. nie odbieraj mojej agitacji parnicy jako bojkotu glebokiego tylko zastanawia mnie to ze sporo ludzi zle sie wypowiadalo o glebokim teraz chca tam lowic. no coz zobaczymy jak tam sie sprawy maja. gorzej jak na glebokim nikt nic nie zlowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[shadow=black]ZAPISY DLA NOWYCH OSÓB NA ZAWODY DO 16.10.2010[/shadow]

proszę zapisywać się na pw do kolegi Grzechuce .... dalej wam powie jak wpłacić wpisowe (10 złotych) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co arbitralnego ustalenia parnicy w poprzedniej turze nawet nie wiesz w jakim jestes bledzie to piszac. ankieta z poprzedniej edycji mowila sama za siebie. zdecydowana wiekszosc wybrala parnice i tam zostalo zorganizowane...

źle mnie zrozumiałeś, napisałem że mieliście prawo do arbitralnego ustalenia łowiska a nie że to zrobiliście. ankietę doskonale pamiętam.

Może by tak zorganizować, wzorem I tury, mały rekonesans na Głębokim. Przy okazji dokonać wpłaty organizatorom, wytypować miejsce na ognisko.

Jaki jest ostateczny wymiar okonia na zawody, bo były wątpliwości: 18, 17 czy 15 cm ( obecny wymiar PZW)

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.