Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

II TURA ZAWODÓW SPINNINGOWYCH


Gość feeder

NA JAKIM ŁOWISKU CHCESZ ABY ODBYŁA SIĘ DRUGA TURA ZAWODÓW  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. NA JAKIM ŁOWISKU CHCESZ ABY ODBYŁA SIĘ DRUGA TURA ZAWODÓW

    • Parnica
      12
    • Jezioro Głębokie
      12
    • Przekop Parnicki + Odra na Dziewokliczu
      2


Rekomendowane odpowiedzi

jakaś cisza nastała ... Przypominam że zapisy (wpłaty) jak i potwierdzenia udziału przyjmowane są do dnia 16.10.2010 ... jak narazie potwierdziło tylko 8 osób uczestnictwo w zawodach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
potwierdziło tylko 8 osób

moze na wpisowe zaluja?

Ja bym chetnie zaryzykowal wypad na te zawody (1 w zyciu)ale jesli zapisy tylko do 16 to nie dam rady bo dopiero 18 bede w szczecinie a ok 20 bede wiedzial czy dam rade sie wyrobic...tylko trzeba by bylo ustanowic jakas nagrode dla "najwiekszego pechowca zawodow" :wink:

a co do nagrod...pula nagrod wlasnie wzrosla o:

do 1 miejsca dochodzi

1x Fox Predator Zander Pro Shads Smelti Salt and Pepper Luc Coppens Design+lead hammer head set(6 gumek i glowka UK)

1x Balzer Zombie sinkend 7cm

do 2 miejsca dochodzi

1x Lunker City Drop Shot Kit (USA set 5 gumek rascal worm 2 ciezarki bakudan 2 haczyki offset shank)

1x Balzer Zombie sinkend 7cm

do 3 miejsca

1x Fox Predator Drop Shot Lures Multi Tail Brown Glitter (8 gumek) Luc Coppen Design

1x Balzer Zombie sinkend 7cm

i do nagod losowych

1x Fox Predator Zander Pro Shads Smelti Black Back Rustic Luc Coppens Design+lead hammer head set(6 gumek i glowka UK)

1x Lunker City Drop Shot Kit (USA set 5 gumek rascal worm 2 ciezarki bakudan 2 haczyki offset shank)

1x Fox Predator Drop Shot Lures Baby Smelt Orange Belly Up (8 gumek) Luc Coppen Design

1x Spro impulse Spira-tail Yellow Chartreuse set (3 wielkie gumki)

Tak wiec Panowie...wpisowe sie kazdemu zwroci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję że jeszce się ludzie dopiszą :) no ok jak ktoś nie jest pewien to niech chociaż napisze do mnie że bedzię pod znakiem zapytania ... bo ja będę robić karty i musze wiedzieć komu wyrobic :D no już jest 9 osób pewnych w tym 3 nie pewne ... osoby które wpłaciły na pierwszą edycje nie muszą płacić :P wpisowe tyczy się nowych i muszą wpłacić do 16.10.2010 ...

Bifa szacun :D spoko nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na zawodach . Tylko będe musiał być ok 16 wracać na urodzinki siostrzenicy , wiec jakby godzinowo przypasowało to chętnie się zjawie. Jutro bede wieczorem to wszystko co musze powysyłam(dane osobowe itp) . Ew. wpisowe albo wyślę w sobote przelwem albo ew. jakby była możliwosc to po 16 października mój szwagier badz siostra by uregulowała w Szczecinie(bo tam mieszkaja) ;) Dało by rade tak zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Grzechu ja też w tej grupie co nie dotarła byłem i rozumiem że czasem życie nie sprzyja planom ,ale co tam miało być na temat byłem przejazdem koło Głębokiego i nie wytrzymałem lorneta w łapę i postałem na brzegu tak z pół godziny rewelacji nie zauważyłem ale ładne wiry na czterech miejscówkach widziałem i okonki (niezłe)wędrowały pod drzewami na odcinku pomiędzy kąpieliskiem a "dziką"plażą.

Jutro jadę na Parnicę (morski odcinek) płocie pomęczyć na bacik bo ostatni tydzień zniechęcił mnie do spina (dwa wyjazdy dwa kije do remontu :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega bifa przekazal mi juz nagrody rzeczowe ktore sam ufundowal. po ogledzinach powiem tyle: jest o co walczyc!

:!: przypominam zeby Ci co brali udzial w pierwszej turze potwierdzali a nowi zglaszali sie po dane do przelewu wpisowego. czasu malo zostalo :!:

wszelkie sprawy rozwiazuje za posrednictwem wiadomosci prywatnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba osób, która brała udział ankiecie była większa niż osób zainteresowanych, napisałem pw do soób które będą brały udział w zawodach o podaniu miejsca zawodów. Większa liczba niż połowa osób była za parnicą. Oficjalnie inforumję że zawody odbędą się dnia 23.10.2010 o godzinie 9:00 na łowisku Parnica.

Lista osób:

1.bifa N

2.fredek

3.Jacek

4.mateusz1991

5.wojciech

6.ziuta

7.feeder

8.grzechuce

9.luk1234

10.nalesnik

11.supersobi

12.pepe17

13.kostek_88

14. Smogu N

15. Marek N

N oznacza osoba nie pewna...

regulamin jak i wszelkie dodatkowe informacje odnośnie zawodów zostaną podane max do 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem pw do soób które będą brały udział w zawodach o podaniu miejsca zawodów

Do części osób jak rozumiem, bo ja nie dostałem żadnej wiadomości i nie wypowiadałem się w tym temacie

Na liście brakuje mi tez kolegi Patryka, który brał udział w pierwszej turze, i jeszcze wczoraj zapewniał mnie że potwierdził również udział w drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałęm dopisać sora ... wybaczcie o 2 w nocy to pisałem a już trochę śpiący byłem (wcześniej się nie dało bo był brak neta) ... tzn już nie pisałem bo pierwsze 9 osób było za parnicą tylko jedna osoba dała głos na głębokie

1.naleśnik27

2.SuperSobi

3.mateusz1991

4.patryk/szczecin

5.fredek

6.luk1234

7.Wojciech

8.grzechuce

9.feeder

10.Pepe17

11.Jacek

12.Marek (mój koleś)

13.Bifa

14.Ziuta

15.kostek_88

16.Smogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

Jeszcze ja :]

Nie wiem jeszcze na 100% czy będę, ale jak coś zapisałem się.

Dodatkowo dla zwycięzcy może nie związane z wędkarstwem, ale napewno się przyda - zgrzewka Red Bull = 24szt :]

Dmuchając na zimne - fajnie jak bym mógł podrzucić "nagrodę" komuś z organizatorów przed sobotą - w razie gdybym nie dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja już wiem skąd takie zamieszanie ... jutro będzie wszystko podane tylko muszę się pierw z Grzechem skontaktować ... wydaję mi się że nie podał mi całej listy bo ostatnio nie było go na forum ... dlatego pisałem żeby pisać do mnie o potwierdzenie udziału :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReeF, jestes jak najbardziej wyszlo tak ze sa dwie listy czesc osob sie do mnie zglosila czesc do pitera stad to male zamieszanie.

1.naleśnik27

2.SuperSobi

3.mateusz1991

4.patryk/szczecin

5.fredek

6.luk1234

7.Wojciech

8.grzechuce

9.feeder

10.Pepe17

11.Jacek

12.Marek (mój koleś)

13.Bifa

14.Ziuta

15.kostek_88

16.Smogu

17. ReeF

18. pyramidhead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk to że akurat Cie zapomniałem wpisać na listę nie oznaczało że Cie nie było w ogóle ;D Twoja karta już dawno czeka na druknięcie i jak większości osób :) resztę dorobie jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.