Skocz do zawartości
tokarex pontony

II TURA ZAWODÓW SPINNINGOWYCH


Gość feeder

NA JAKIM ŁOWISKU CHCESZ ABY ODBYŁA SIĘ DRUGA TURA ZAWODÓW  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. NA JAKIM ŁOWISKU CHCESZ ABY ODBYŁA SIĘ DRUGA TURA ZAWODÓW

    • Parnica
      12
    • Jezioro Głębokie
      12
    • Przekop Parnicki + Odra na Dziewokliczu
      2


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

ja jedną wczoraj urwałem ... walczyłem i wyrwałem jeszcze ciepła była bo była w użyciu ... ale potem mogło to się nie mile skończyć ..... a no ta ty wczoraj wyjąłeś zestaw na szarpaka .... widzę że kosy przeniosły się z Odry na Parnice ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo to bede nad odra nimi handlowal :lol:

dobra ale do rzeczy wiec jest tak:

Parnica 23.10 godzina bedzie jeszcze ustalona. mapka bedzie jutro dodana bo liczba stanowisk bedzie inna. generalnie rezygnujemy z tych dwoch z okolic Heyki. klusoli tam ostatnio nie brakuje a nikomu problemy nie sa potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy tylko nadziej ze pogoda dopisze !!!

z tego co widzę wiatru nie powinno być takiego jak ostatnio ale może padać wiec pamiętajcie żeby ubrać się ciepło i zabrać deszczówki :D

mniej sektorów oznacza ze będziemy wędkować w większych grupach co powinno sprzyjać integracji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 11 powinny być dobre brania ... potem ciśnienie spada więc może być słabo ... super by było jakby przez cały dzień i dzień wcześniej utrzymywało się takie samo ciśnienie :D ale na całe szczęście nie będą tak drastyczne zmiany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa najlepiej biorą na dryfującą kotwice xD .. taaa nagroda główna harpun batmana na sznurze ze specjlanym uchwytem pod rękaw xD ..... dobra teraz powaga .. nie zapomnieć długopisów bo mi się już zapas skończył :D:D mam nadzieję że z nerwów nie powyżucaliście nie pogryźliście po ostatnich zawodach :P ... przypominam równierz aby nie zapomnieć rejestrów jak równierz uzupełniena ... dużo kontroli na parnicy i patrzą także na rejestry .. chociaż nie wszyscy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dniu zawodów nie dysponuję wystarczającą ilością wolnego czasu aby brać w nich udział, ale na pewno pojawię się aby spotkać się w haczykowym gronie :smile:

Jeżeli organizatorzy pozwolą to do puli nagród chciałbym dołożyć czapeczkę z logo haczyk.pl, taką jak z tego tematu http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=11169&start=150

Proponuję przeznaczyć ją dla łowcy największej ryby.

Jeżeli ktoś jest z okolic Żelechowej i chciałby się rano zabrać to zapraszam na priv, ale uprzedzam że z powrotem mogę zabrać dopiero po 22:00 jak będę wracał z pracy :wink:

Do zobaczenia nad wodą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia nagrod:

1 miejsce

2me5qq.jpg

2 miejsce

3445p94.jpg

3 miejsce

2njauer.jpg

najwieksza ryba

33dv2v7.jpg

nagrody dla wszystkich ktore beda rozdane w drodze losowania

296jadz.jpg

ale to nie wszystko

sa jeszcze nagrody od pyramidhead'a i czapki ktora zaoferowal artech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest tego jest :) ... ajj nic no trzeba być dobrej myśli że ryb będzie jeszcze więcej :) ... chciałbym jeszcze raz przypomnieć aby zabrać coś ze sobą na grila ... w trakcie rozpalania jak i pieczenia będą liczone punkty .... punkty będą liczone (jestem dobrej mysli) przy obecności zawodnika żeby nie było jakichś tam potem no wiecie hehe :D przypominam o zabraniu jakiegoś smarowidła (kolor obojetny byle nie biały xD ) może być nawet ołówek kredki bambino odpadają xD są zbyt grube na tabelki które zrobiłem :D ... no i to by było chyba narazie tyle .. jak coś sobie przypomne to napisze jeszcze (o dokumentach i wypełnionym rejestrze i o przestrzeganiu RAPR raczej nie musze przypominać) ... jako że jestem jednym z organizatorów w trosce o wasze zdrowie przypominam o zabraniu jakies cieplejszej czapy i przeciwdeszczowego ubrania ... ciepła herbata lub kawa w termos :P aha jeszcze jedno bo tego w regulaminie nie ma a teraz sobe o tym przypomniałem ... jedne stanowisko (1 a dokładnie sam jego róg) jest takie że można sobie wejść do wody ale nie wchodzimy dalej niż poziom kaloszy (max do kolan) bo tam ładnie dno widać ale zaraz jest spory spad .... aha bo przyznam sie nie czytałem jeszcze regulaminu i nie wiem czy to jest ale w przypadku remisu medalowej ryby zawodów to jak są dwa np. największe sandacze po 70cm to o przydziale trofeum medalowej ryby liczy się druga najwieksza ryba po pierwszej ... wiadomo o co chodzi np. kolega Jacek złapał sandacza 62cm a miał jeszcze sandacza 50cm a np. kolega Wojciech złapał sandacza 62 cm i drugiego np 46 to wiadomo że w tym przypadku wygrywa kolega Jacek :) .... co do grila to ktoś chyba mówił że weźmie? ... a noi oczywiscie nie zapomniec miarek ... zbiórka wiadomo godzina 9:00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.