Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Żwirownia Dzbanowska


Pilczyk

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

LeChifre, kiedyś pamiętam prosiłem kolegę jarkasm2 i on rozmawiał z pracownikiem żwirowni i chyba o ile pamiętam to za wywrotkę żwiru chciał 500 zł.

No trudno, może ktoś wpadnie na pomysł zasypania tych dziur :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys gadałem z ochroniarzem to mowil ze to woda gminna i nie trzeba miec oplaconych skladek tylko posiadac karte pzw. Mowimy o tym stawie przy drodze ? bo niektorzy mowia na dzbanowski tam gdzie rzeka wpada. A tak przy okazji zapytam lowil ktos cos kiedys na kopalnianym ? jest tam w ogole jakas ryba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys gadałem z ochroniarzem to mowil ze to woda gminna i nie trzeba miec oplaconych skladek tylko posiadac karte pzw. Mowimy o tym stawie przy drodze ? bo niektorzy mowia na dzbanowski tam gdzie rzeka wpada. A tak przy okazji zapytam lowil ktos cos kiedys na kopalnianym ? jest tam w ogole jakas ryba ?

W tamtym roku słyszałem bezpośrednio w PZW Kamieniec że to już PZW. Ale potem było zasianych trochę wątpliwości na sieci więc jak ktoś chciałby na białą kartę to na jego miejscu zadzwoniłbym do gminy albo PZW i upewnił się.

Wiem że łapali tam trochę ładnego okonia (lód) i czasem szczupak. O białej rybie nie słyszałem. Też - chyba Pilczyk, kiedyś pisał o dużej rurze pomiędzy stawami to może trochę ryby zmigrowało. Nigdy nie chciało mi się poświęcić czasu na ten staw :-) Byłem tylko raz ze spinem bez efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, dawno mnie tu nie było ale w końcu znalazł się czas żeby jechać na nocke :grin: mam do was prośbę a zarazem pytanie czy na dzbanowskiej jest szansa złowienia Sandacza?? wybieram sie z kolegą i właśnie on chce nastawić sie na sandacza ja na Leszczyk ,karpik. Czy lepiej z tym sandaczem wybrać sie na inny staw na pilcach?? z góry wielkie dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój znajomy złapał ze 3 lata temu leszcza 74cm :lol: także ładne napewno są łowił też ładne karasie , ktoś tu kiedys pisał też że ładne szczupaki są i okonie. a gdzie na dzbanowskiej mozna predzej trafic suma na cypelku w tym lasku czy w tej zatoczce przed cyplem koło wysepek czy bardziej z drugiej strony na głębszej????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w sobote na dzbanowskim rozmawiałem z gosciami którzy widzieli jak gościu ciagnoł na spinning sandacza który mu się spioł przy brzegu takze jakiś sandacz na dzbanowskim jest :smile: jeden gość miał 2 karasie inny same okonie a my obeszliśmy cały staw i tylko było 1 miejsce wolne ale byłem z dwoma ziomkami i na nas trzech za małe obeszlismy wszystkie 3-ki , jedynke 2-ke i jeszcze jakiś i nigdzie nie bylo kurna miejsca ani jednegooooooooooo szukaliśmy miejsca ponad 2 godziny aż w koncu usiadliśmy na kopalnianym wędki zarzucilismy ja poszedłem pospiningowac gril się pali browary się leja i co??????? po godzinie przyszła ochrona i nas wygonili chciał nam lawetą auto zabrac ale pogadali my mi odwołał i tak się skonczyła moja nocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na kopalnianym nie wolno wedkowac bo gonią ;/ nie wiadomo dlaczego skoro zwirownia nie funkcjonuje. A tak wstawie ladnego pasiaka z dzbanowskiego 133621c331.jpg dobrze slyszec ze jakis sandalek tam plywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Byłem w tamtym tygodniu na Dzbanowskiej. Siedzieliśmy z kumplem od czwartku do soboty i złowiliśmy wielkie G. Kilka małych płoteczek i wzdręg i to wszystko. NIe wiem co się dzieje z rybą na Dzbanowskiej. W tym roku byłem tam może jakieś7 razy i wogóle nie złowiłem leszcza, sama zawsze drobnica albo wogóle zero brań. a Topoli coś się dzieje, coś wędkarze łowią, ma ktoś z Was jakieś info?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam kolegów, byłem ostanio na Dzbanowskiej, żadnych efektów, 2 szczupaczki takie pistoleciki które odzyskały wolność. Było sporo wędkarzy i każdy narzekał na drapieżnika. Mam jeszcze taką prośbę do wszystkich, jak będziecie nad wodą to oprócz swoich śmieci które zabieracie weźcie trochę śmieci po innych. Ja trochę wziąłem ze sobą plastiku po innych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.