Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Żwirownia Dzbanowska


Pilczyk

Rekomendowane odpowiedzi

aregmax, dzięki za fotki, ja piernicze, szok, nie poznaje Cmentarnego. Skąd ten syf się bierze? Kanalje które przyjeżdżają na weekendy to zostawiają? No nie mogę tego zrozumieć, poraża mnie ta krótkowzroczność. Co ci ludzie wyrabiają. Pozdrawiam prawdziwych wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Przecież te śmieci ( drzewa, patyki, butelki, reklamówki i inne badziewie ) to nie są tam zostawiane przez ludzi. To wszystko spływa Nysą jak jest większa woda. Zauważcie równomierne osadzenie śmeci wzdłuż linii brzegowej i przy ujściu. W tamtym roku jak byłem ze znajomymi to spaliliśmy w cholere tych śmieci ( nie wiem czy wolno ) teraz jak Nysa znowu zmieniła koryto i była znowu wyższa woda śmieci pojawiły się znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wtam wszystkich. Byłem z piątku na sobotę, w piątek wieczorem lało niemiłosiernie, dobrze, że w namiocie suchutko :), sobota idealna pogoda i zero brań, normalnie jak bezrybie, ale i tak jestem zadowolony :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam :wink: łowiliscie może ostatnio na dzbanoskim? wybieram sie tam nie długo i szczerze to bede tam pierwszy raz i tak nie wiem za bardzo na jaką rybe sie nastawiac ? :cool: znajomi mowia ze łowia tam sumy inne tez ze karasie po 2kg jestem ciekaw czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny476, Dzbanowski w lipcu i sierpniu to kaszana, przyjeżdża dużo turystów, którym chce się pić wóde, a uważają się za wędkarzy. Co do karasi 2 kg to lekka przesada, co do dużego suma to również. Teraz spadła woda o jakieś 2 metry także kicha. Polecam Tpolę i Kozielno oraz Świniarnię czyli Pilce, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio rekonesans po wodach i spotykałem różnych pseudo wędkarzy, ale to co zobaczyłem na Dzbanowskiej to powaliło mnie z nóg!!!!....Ku....wa nad samą wodą stała muszla kolozetowa!!!.....Takiego gnoja gdybym dorwał to pierdziałby cieńko. Przykre to, że prawdziwi wędkarze muszą cierpieć. Jak widzę te grile i namioty oraz wódę i muzykę to szlag mnie trafia. Won buraki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie ze to towarzystwo tez dobrze klusuje, chciałbym zobaczyć jak wypuszczają niewymiarowe sumiki

szkoda ze straz rybacka skupia sie na karaniu prawdziwych wedkarzy za zle zaparkowany samochod, lub nie wpisaniu daty w rejestr itp. a nie tej hołoty,

Swoja droga to mialem sie wybrac w koncu na dzbanowski ,ale chyba poczekam az wakacje sie skoncza i panstwo z nieoplaconymi kartami wyjada

pozdrawiam prawdziwych Pilcomaniakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, rozumiem wyjazd z rodziną / znajomymi nad wodę, ale niech będzie to z kulturą i uszanowaniem innych znajdujących się tam osób. Bez niepotrzebnego darcia mordy, muzyki na fulla oraz zostawiania śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie bylem ostatnio na 1 pod wieczór fakt ani pierdniecia nie miałem ale obozowisko wszedzie było. Jak wyjezdzalem to widziałem kontrol swoim terenowym super autem ładą i walili ostro na stawy wiec sie zdziwilem ze w czwartek kontroluja.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny476, raczej dojedziesz, choć na razie nie polecam zjeżdżania ze wszelkiego rodzaju górek i pchania się pod samą wodę. Po ulewnych deszczach musi poprostu wszystko obeschnąć, zwłaszcza glina która robi się jak masło gdy poczuje wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareksm2, pozdrawiam już z Lubina :smile: , Tak jak pisałem wcześniej, że brała tylko drobnica, dwa razy miałem takie bardzo delikatne brania na pęczek dendrobeny nr 4, ale po wyjęciu zestawu z wody w obu przypadkach hak był pusty. Kilka tygodni temu również miałem identyczny scenariusz, nie mam pojęcia co jest grane? Dzięki za odwiedziny i miłą pogawędkę, pozdrawiam Ciebie i wszystkich Pilcomaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi koledzy jesli łowie na żywca z gruntu jesli jest branie np,szczupaka sandacza to pimpąg idzie w góre żyłka sie rozwija i czekam z 5min az odejdzie drugi raz i zacinam , a jesli jestem nastawiony na suma to też sie tyle czeka czy po krótszym czasie sie zacina czy moze odrazu?????????? :roll: bo miałęm dziwne branie na kotwicy miałęm 2 rosówki i małego leszczyka i za 15 min pimpąg podsoczył do połowy, do kija opuscił znowu ,do kija troche 2 sekundy przy kiju takie agresywne szarpania do samego kija i w dół do kija i w dół chciałem jeszcze poczekac lecz nie stety juz nic nie brało i po braniu :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy Ty jesteś początkującym wędkarzem bo robisz z igły widły. Na mój gust to poprostu okonie obgryzały Ci robaki. Jeśli chodzi o brania to proponuję Ci trochę lektury wędkarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w stanie sie okreslic bo nigdy nie łowiłem sumów dla tego narazie nie wiem dokładnie jak bierze sum i kiedy go zacinac :???: wiesz byłem na bialym kościele tam ponoc duzo suma i nawet sporo węgorza moze wegorz ciągnął za rosowe bo jednej nie było a wiesz okonie wyskubałyby wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na białym na pierwszym stawie , miałem hamulec popuszczony na maxa takze raczej nic by mi nie porwał :wink: rozmawiałem w ten sam dzien z takim Panem i mówił ze właśnie tu gdzie siedzisz gosc 2 dni temu wyciągnął suma 160cm :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Wszystkich

Byłem w sobotę, ale niestety lipa, brała tylko drobnica i z tego co widziałem i rozmawiałem z wędkarzami to każdy miał lipę. Jareksm2 z synkiem równiez poświęcili dużo czasu i też dołaczyli do grona "lipowców" :). Jareksm2 ma godnego następce pogromcy ryb - to Bartek jego syn. mam nadzieję, że nie zniechęci się tymczasowym brakiem brań :) Pozdrawiam Cię Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

witam koledzy . jak sytuacja na dzbanowskim słyszałem że jest tam duzo suma i moze on pozjadał wiekszaość białej ryby skoro tak wszyscy narzekają na brania :?: bo słyszałem tyle plotek ze jest ich tam własnie bardzo duzo i tu moje pytanie czy ktos z was miał przyjemność złowienia tam suma?/??? gdzie lepiej na niego sie ustawic przed tym cyplem w tym półkolu z wysepkami (gdzie podobno jest płytko) czy za cypem ?? na co tam łowiliście ?? z góry dzieki wielkie za info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.