Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wyniki Etapu "Lato"


Unises

Rekomendowane odpowiedzi

W Etapie "Lato" wystartowało 14 Uczestników, w sumie zgłosili 31 fotografie, każdy z Forumowiczów przez 30dni mógł oddać swój głos na 3 fotografie.

W głosowaniu wzięło udział 72 Użytkowników Naszego Forum, to mniej niz połowa w porównaniu z etapem "Wiosna", :evil: którzy oddali łącznie 186 głosów.

Poniżej znajduje się tabela wyników, można w niej sprawdzić jak rozkładały się głosy na Uczestników Konkursu, oraz na poszczególne fotografie.

Uczestnik konkursu Suma zdobytych punktów fot1/pkt. fot2/pkt. fot3/pkt.
Jacek 36 1/15 11/7 25/14
Figos 28 8/11 13/3 17/14
Lesio 20 14/6 20/12 31/2
oleq_30 19 26/19
pepe17 19 9/19
greenlife 17 12/8 24/7 27/2
jaceen 13 5/4 7/7 10/2
zdrapek 12 19/5 22/3 29/4
madi 9 2/2 15/5 30/2
DAWID 5 3/3 23/1 28/1
Krzyś xD 3 16/1 21/2
Kubiak 3 6/3
artech 1 18/1
Gofer 1 4/1

Czołówka tego etapu to debiutujący w konkursie Jacek, oraz Figos,(Wiosną 9lokata) i Lesio, który to po raz kolejny zajmuje tzw. pozycje na podium :cool: .

Najładniejsze Waszym zdaniem fotografie etapu "Lato" (obie po 19 głosów) tradycyjnie już :wink: należą do... Uczestników startujących w etapie z pojedynczym zgłoszeniem, prace te nadesłali oleq_30 i pepe17.

lato026a.jpglato009a.jpg

Gratuluję Wszystkim Uczestnikom Naszej zabawy, a także dziękuje (niestety nielicznym) aktywnym Członkom Forum za udział w głosowaniu.

Przypominam, że obecnie trwają (do 20.12.2010 + 3 dni) zgłoszenia do Etapu 'Jesień' niezdecydowanych serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy.

Poniżej zamieszczam link do tabeli z Klasyfikacją Generalną 2010.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=12391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dziękuję za oddane głosy na moje fotki. Szczególnie za oddane głosy na moja trzecią. Myślałem, że będzie na zero, ale ktoś się zlitował :smile:i oddał na nią, aż dwa głosy. Gratulacje dla czołówki edycji "Lato" i dla wszystkich uczestników za fajną zabawę, pzdr :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo dziękuję za głosy oddane na moje fotki w tej edycji, ciesze się z zajętego miejsca. Żałuję że jakoś przegapiłem wiosenną edycję, przez co w klasyfikacji generalnej plasuję się dość daleko. No nic, przed nami edycja jesienna w której mam nadzieję powalczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.