Skocz do zawartości
tokarex pontony

Klasyfikacja Generalna - Ogłoszenie zwycięzców


Unises

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi poinformować ,że Konkurs fotograficzny "4 Pory Roku" dobiegł końca,a mi przypadł zaszczyt ogłoszenia Zwycięzców i podsumowania całego przedsięwzięcia :mrgreen:

Poniższa tabela odzwierciedla punktacje Uczestników w poszczególnych etapach.

Uczestnik Konkursu Suma punktów Wiosna Lato Jesień Zima
jaceen 138 76 13 43 6
zdrapek 112 63 12 21 16
Lesio 100 53 20 20 7
pepe17 91 25 19 22 25
Figos 83 23 28 30 2
Jacek 68 0 36 18 14
lulkos 46 46 0 0 0
artech 46 26 1 10 9
oleq_30 46 0 19 19 8
Krzyś xD 44 41 3 0 0
greenlife 43 14 17 12 0
Dawid 34 29 5 0 0
roman gawlas 9 0 0 9 0
madi 9 0 9 0 0
pawel332 4 0 0 4 0
Kubiak 3 0 3 0 0
Gofer 1 0 1 0 0

Tytuł Najlepszego Fotografa Krajobrazów Wędkarskich zdobył jaceen

Kolejne, drugie miejsce wywalczył sobie zdrapek,a trzecie miejsce na podium, zdobył Lesio.

Gratuluje i zazdroszczę, ponadprzeciętnych umiejętności, w każdym przypadku ostatecznie potwierdzonych 3 cyfrowym dorobkiem punktów. :cool:

Serdecznie gratuluje pozostałym uczestnikom Naszej zabawy, oraz dziękuję wszystkim aktywnym członkom głosującym w ankietach.

Dodam jeszcze, że w wszystkich 4 etapach konkursu wystartowało w sumie 17 uczestników którzy, na przestrzeni roku zaprezentowali łącznie 108 fotografii, można znaleźć tam bardzo wiele perełek. :cool:

Nagrody oraz szczegóły dotyczące wysyłki poda wkrótce tomik :wink:

Jak zwykle serdecznie zapraszam do dyskusji :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Gratulacje jaceen.

To było ciekawe doświadczenie i niezła zabawa ;)

Oczywiście gratuluję wszystkim, którzy sukcesywnie brali udział w poszczególnych etapach.

Pstrykanie potrafi sprawiać wiele radości, a podwójną jak możemy uwiecznić rybę swojego życia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia, gratuluję zwycięzcy, wszystkim uczestnikom i Unisesowi za to, że czuwał nad konkursem Liczę, że będzie kontynuacja.

Z piewszą trójką skontaktuję się wkrótce w sprawie nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do mnie też dotarła.. eheh nie sądziłem, że za 2 miejsce będą jakieś upominki; a tu proszę jaka miła niespodzianka.

Dziękuję!!!

Czekam na ponowne wznowienie rywalizacji (oczywiście jak dla mnie nagród nie musi być i tak przy ewentualnym wznowieniu foto zmagań będę walczył ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.