Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sezon podlodowy 2010/2011


_barti_

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłem w sobotę jak pisałem wyżej i od brzegów sobota była ostatnim dniem gdzie dało się wejść i to tylko od zacienionej strony lasu dalej od brzegu lód był gruby ponad 20cm z czego 4 cm z góry były nadtopione prawie breja więc na pewno w tą niedziele już nie wejdziesz zresztą mniejsze nieosłonięte zbiorniki są już rozmarznięte w niedziele byłem i mniejsze jeziorko 3/4 rozmarznięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Tutaj macie pokaz samoratownictwa lodowego przeprowadzonego na Mazurach.Niech każdy się z Was zastanowi czy ze sprzętem z którym wychodzicie na lód dacie sobie radę na wypadek załamania tego lodu?Piszę bo znowu wędkarze i dzieci toną z załamania lodu.http://www.youtube.com/watch?v=PDEJ6LNL4PU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dzieciak pod którym się załamał lód.http://www.youtube.com/watch?v=nN2HIDVorz0 My tripskajterzy nie toniemy i dajemy wam wędkarzom na widelcu jak przygotować się na wyjście na lód - tylko korzystajcie z naszych rad i sposobów to może przestaniecie ginąć na tym lodzie.Tak pod rozwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Był ktoś na Śniardwach? Jak lód do niedzieli da radę wejść? Daleko mam żeby sprawdzić.Pozdrawiam.
Na mazurskich jeziorach jest jeszcze 40 cm lodu z tym że nie wszędzie. 40 napewno jest na Kisajnie,Niegocinie i na Śniadrwach też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wędkowanie udało się rewelacyjnie.Łowiliśmy na zatoce Tuchlińskiej. Naliczyłem w zasięgu wzroku 30 wędkarzy a na sadku daleko widać było grupę .Do tego też ślizgali się na okartowie. Wejście i zejście z lodu bezproblemowe.Grubość lodu około 50 cm .Słychać było dziś erozję lodu, syczał i raz jak słonko przyświeciło to strzelać zaczął.Osłabia się z dnia na dzień jednak jeśli nie popada deszcz i temperatury nie przekroczą znacznie 10 stopni w dzień to w tym tygodniu jeszcze można będzie łowić.Fotki z wypadu dodam jutro.Trafił się nawet rak a poza nim połowiłem płoci nie płotek .Fotkę największej dodam jutro.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.