Skocz do zawartości
tokarex pontony

Niemcy - MŚ w piłce nożnej według wędkarzy


tomik

Czy Polska Reprezentacja wyjdzie z grupy eliminacyjnej?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Polska Reprezentacja wyjdzie z grupy eliminacyjnej?

    • Tak
      6
    • Nie
      18


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość bogdan39

Wydaje mi się ze piłkę nożną dopadło to samo co w innych dochodowych imprezach.

Dziwi mnie straszna niemoc polskiej drużyny która tak dzielnie walczyła o wejście.

Wydaje mi sie ze sa to pierwsze symptomy układów i układzików .

Ządza silni.

Zastanawia mnie że im blizej mistrzostw to coraz wiecej z pretendentów do reprezentacji siedziało na ławach.

Ktoś powie idjotyzmy.

Jedynie komu mogę podziekowac za godne reprezentowanie POLSKI to SMOLAREK BORUC JELEN .

DO GNOJU NIE DO BOJU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy mowi zle o Janasie a wprowadzil nas na Mundial!! A nasi zawodnicy nie sa najlepsi. Najlepiej gdyby zostal bo zmiana trenera nie jest dobra dla druzyny.

Zawalili nasi tylko pierwszy mecz. Ztracili gola i to im po prostu podcielo skrzydla. Widac jak grali jak bylo 0:0 a jak przegrywali. To sa mistrzostwa swiata iwyobrazcie sobie jak oni byli zestresowani!

No i mecz z niemcami- tu juz uratowali swoj honor. Walczyli nasi naprawde dzielnie. No i tu trener pokazal ze jest dobry. Jesli ktos sadzi ze jest zly to niech sie zastanowi jak polski zespol dawal sobie rade z takim zespolem jak niemiecki dopoki nie grali w 10.

Kazdy teraz mowi ze zly trener bo nie wyszlismy z grupy! moim zdaniem tkatyka i przygotowanie bylo dobre. To nie wina janasa ze polacy tak zagrali w pierwszym meczu bo napoczatku grali bardzo dobrze!

PS : Nie jestem krewnym Janasa ani zadnego z czlonkow druzyny. Noi nie mowie ze nie popelnial bledow! I sadze ze jednak po nie wyjsciu z grupy trener napewno zostanie zmieniony niezaleznie od tego jaki by byl dobry

No i ja oczywiscie jestem za radosnym futbolem :) licze na brazylie i argentyne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janas jest winny i prezes bo wiedzieli ,że powołuja do kadry zawodników którzy w zagranicznych klubach od pól roku grzali ławy. Co z takiego zawodnika, choćby miał najlepsze nazwisko . Nieraz klubowy zespół jest lepszy bo zgrany niż zlepek sław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Roland taka jest niestety rola trenera i za to mu placa kase niemala

Zobacz ile trenerow traci posady po MS

I nie ma znaczenia ze do nich awansowali

Zreszta Misiu malinowy (Listkiewicz) po losowaniu stwierdzil ze mamy bardzo latwa grupe i plan minimum to wyjscie z grupy

Hmmm a teraz winnych nie bedzie

Misiu malinowy uzna ze winnych nie ma bo okazalo sie po MS ze to byla grupa smierci

Ale to ze PZPN na wszystko kladzi lache jest ok

To ze w polskiej pilce jest max korupcja to jest ok

To ze nie ma szkolenia mlodziezy za to duza kasa dla dzialaczy to jest ok

To ze na MS swiata pojechali sami dzialacze-dziadki zamiast trenerow (trenerzy moze czegos by sie nauczyli) to jest ok

To ze oficjalnie nie bylo w sprzedazy biletow rozprowadzanych przez PZPN dla sponsorow a tu nagle radio zet robi konkursy tyskie (i inni) to samo (pomijam sponsorow calych MS swiata typu Coca-Cola) - pamietajcie ze bilety rozprowadzane przez FIFA byly imienne ale jakos polskie firmy mialy do wygrania bilety i to tez bylo ok

I winnych nigdy nie bedzie bo PZPN dziala swietnie a zarzadzaja nim sami kolesie

Polska pilka zawsze bedzie marna dopoki nie zainwestujemy w mlodziez

No ale po co nam mlodzi zdolni jak mamy starych zdolnych kretaczy

Chcialbym aby tak jak w siatkowce zatrudnili trenera z zagranicy

Skoro nasi nie moga to niech zatrudnia kogos innego (i tak naszym placa duzo)

Jest tylko jedne problem bo taki gosc bylby spoza ukladow panujacych w PZPN

Mam nadzieje ze tym wszystkim dziadka z PZPN dobierze sie kiedys do tylko prokurator

Bo skoro toczy sie sprawa karna przeciwko kilku bardzo waznym sedzia (slynna sprawa z 100 tys zl w kole zapasowym :lol: ) o branie w lape i drukowanie meczow w polskiej lidze a Misiu Listkiewicz twierdzil ze on o niczym nic nie wie to mnie szlag trafial

Najwazniejsze ze juz malo kto pamieta o tej nie wyjasnionej jeszcze do konca aferze

Sie rozpisalem ale jak ja slysze o calym tym syfie to mnie ponosi zwlaszcza po MS

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy mowi zle o Janasie a wprowadzil nas na Mundial!! A nasi zawodnicy nie sa najlepsi.

I co mamy się cieszyć z tego że się tylko wstydu najedliśmy??? A że zawodnicy nie są najlepsi to wiemy i na mistrzostwo chyba nikt nie liczył. Ale polska drużyna zawsze (także w eleminacjach) była postrzegana jako ambitna i waleczna a tego zabrakło w meczu z Ekwadorem właśnie tego zabrakło. Przegrać to nie wstyd ale przegrać bez walki i ambicji to wstyd i hańba.

To sa mistrzostwa swiata iwyobrazcie sobie jak oni byli zestresowani!

Na mistrzostwa świata trzeba powoływać zawodników którzy nie mają pełno w gaciach na widok 40 tys. ludzi na stadionie. Ktoś kto się stresuje tak że ma nogi powiązane nie powinien wogóle przekraczas niemieckiej granicy.

No i mecz z niemcami

moim zdaniem najładniejsze spotkanie białoczerwonych przegrane pechowo w doliczonym czasie ale patrząc z drugiej strony na remis nie zasłużyliśmy. Najlepszi na boisku - BORUC i POPRZECZKA reszta kicha. Jeleń tak chwalony przez wszystkich się przewraca o własne nogi, Smolarki i Krzynówki po 75 minucie zagotowani a Sobolewski błysnął inteligencją i za niepotrzebny faul powędrował zasłużenie do szatni. Szkoda gadać.

Kazdy teraz mowi ze zly trener bo nie wyszlismy z grupy! moim zdaniem tkatyka i przygotowanie bylo dobre. To nie wina janasa ze polacy tak zagrali w pierwszym meczu bo napoczatku grali bardzo dobrze!

Ja tam taktyki nie widziałem bo jak z Ekwadorem zespół wychodzi defenzywnym ustawieniem to z kim mamy grać ofenzywnie. To tak jak wypuścić faceta na ring i mu powiedzieć trzymaj tylko gardę i nie zadawaj ciosów. A co do przygotowania jeżeli trener się wypowiada że musiał zmieniać zawodników bo pokazywali mu że nie mają sily to jakie to jest dobre przygotowanie??? Jeżeli oni na początku grali dobrze to chyba oglądaliśmy rózne mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy teraz mowi ze zly trener bo nie wyszlismy z grupy! moim zdaniem tkatyka i przygotowanie bylo dobre. To nie wina janasa ze polacy tak zagrali w pierwszym meczu bo napoczatku grali bardzo dobrze!

Ja tam taktyki nie widziałem bo jak z Ekwadorem zespół wychodzi defenzywnym ustawieniem to z kim mamy grać ofenzywnie. To tak jak wypuścić faceta na ring i mu powiedzieć trzymaj tylko gardę i nie zadawaj ciosów. A co do przygotowania jeżeli trener się wypowiada że musiał zmieniać zawodników bo pokazywali mu że nie mają sily to jakie to jest dobre przygotowanie??? Jeżeli oni na początku grali dobrze to chyba oglądaliśmy rózne mecze.

Nic dodac nic ujac

O super ofensywnym ustawieniu zapomnialem ale przeciez tak to jest

Poza tym nasi zawodnicy jacys tacy wymeczeni byli

Sorry ale oni sa zawodowcami i przez 90 minut powinni biegac po boisku non stop

A zminay Janasa w meczu z Niemcami byly genialne jak w 90 minucie wpuscil Brozka (po co? na 2 minuty) a wczesniej jak Odonkor szalal po lewej stronie to nie wpuscil kogos kto moglby za nim nadarzyc

Chyba odpuszcze sobie pisanie w tym temacie bo tylko mi cisnienie to podnosi :lol:

Mysle ze jest duzy zal do wyniku sportowego

Jedyne co bylo bardzo ok to olbrzymi plus dla polskich kibicow

Zaluje ze FIFA nie wylosowala mi biletu na mecz z Niemcami ani z Kostaryka bo dla atmosfery panujacej tam warto bylo jechac dla naszych pseudogwiazdeczek na pewno nie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nasi kibice są godni pochwały oni są poprostu niezłomni.Powiem krótko:Janas musi odejść.Byliśmy praktycznie najsłabszą drużyną. Dobrze, że nie wyszliśmy z grupy tylko nasza kadra by szpeciła te mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców!!! KIBICE NA MEDAL!!!! BRAWO przynajmniej oni nie przynieśli wstydu. Ktoś wcześniej proponował zmianę ankiety. Może zmienimy na temat: najlepsze hasło na autobus polskiej reprezentacji kopaczy.

A to po obejrzeniu fakty tvn znalazłem w sieci.

Trwaja poszukiwania nowego napisu na autokar naszej reprezentacji! Oto propozycje:

-Tragiczni ale komiczni.

- My tylko przejazdem.

- 280 koni i 24 osły.

- Wystarczy duże białe ?L? na niebieskim tle.

- Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i zdjęcie Janasa)

- Autobus turystyczny.

- Walczyliśmy jak nigdy. Przegraliśmy jak zawsze.

- Co się stało?

- Ułomni ale skromni.

- Jedziemy na Love Parade.

- Ciulaci ale skrzydlaci.

- Ukryci i przerażeni.

- Uwaga niebezpieczeństwo!

- Nie kopać leżących!

- Prawie jak drużyna.

- Szybcy i wściekli.

- Kółko wędkarskie.

- Nie strzelać, bo może dostać niewinny kierowca!

- Polakom gratulujemy autobusu.

- Tak sobie pokreśliłem i tak mi wyszło.

- Którędy do wyjścia?

- Latający cyrk Pawła Janasa.

- Handel obwoźny - gipsowe krasnale.

- Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu.

- Przewóz pracowników: Niemcy ===> Polska.

- Wyjście awaryjne.

- Nas nie dogoniat!

- Nam strzelać nie kazano.

- Szukamy pracy przy szparagach.

- Poszukiwacze zaginionej bramki.

- Lasy Państwowe sp. z o.o.

- Obóz wędrowny.

- Drużyna Actimela.

- Mesjasze narodów.

- To jest miejsce na Twoją reklamę.

- Tylko nie po twarzy.

- Pielgrzymka do Rzymu.

- Titanic.

- Aczkolwiek.

- Zjazd do zajezdni.

- Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej 'Dzieci Niczyje'.

- Powered by PZPN.

- domowe przedszkole

- jaki sponsor taka gra - TP SA

- zaloga G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.