Skocz do zawartości
tokarex pontony

sumy w Hiszpani


artech

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

w środę chyba oglądałem na jedynce program o Australi io rzekach i o wodach i wogóle widziałem w Grecji czystą wodę widziałem dziwne ryby ale na tym filmie to zobaczyłem pierwszy raz plujące ryby kture w ten sposub strzelaja do owadów i wiele innych ciekawych rzeczy szkoda ze akich programów niema więcej BO REX HANT niema odnośnika i wogóle nie na nasza kieszeń obejrzał bym coś chętnie z rodzimego podwórka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Artech, kogo na to stać? Tych którzy mają duży budżet, albo tych którzy nie mają kasy ale bardzo chcą i są w stanie uzbierać. :)

Troche przykro że gdyby pewne sprawy potoczyły się inaczej, to do nas przyjeżdżaliby na sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co smucić łowienie kilku sumów dziennie - codziennie w końcu staje się nudne.

osobiście uważam , że wędkowanie w Polsce jest o wiele ciekawsze ; tu na rybę się czeka i to jest fajne i ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak - mam ten film z Wędkarstwo Moje Hobby...

Polecam w ogóle filmy z tej gazety - w każdym numerze, są.

Chciałoby sie pojechać ojjj chciało...

Np. na Czarniaki na Morze Północne, albo na pstrągi do Szwecji...

a sumów sie boję... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę chyba oglądałem na jedynce program o Australi io rzekach i o wodach i wogóle widziałem w Grecji czystą wodę widziałem dziwne ryby ale na tym filmie to zobaczyłem pierwszy raz plujące ryby kture w ten sposub strzelaja do owadów i wiele innych ciekawych rzeczy szkoda ze akich programów niema więcej BO REX HANT niema odnośnika i wogóle nie na nasza kieszeń obejrzał bym coś chętnie z rodzimego podwórka

te dziwne ryby to strzelczyki----szkoda , ze w Polsce nie mamy jakichś rybich dziwadeł - wszystkie ryby jakieś normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam film o bieługach, przesliczne ryby !! a jakie waleczne ehhhhhh :/

PS Trini dziekuje za wyróznienie ze znalazlem sie w twoim podpisie :) norrrmalnieee sie zawsyydzilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę wyjasnić, że ja nie "kaj" ani "chop" tylko Zagłębiak. Ale skoro Wam to ulgę przynosi ... nie mam nic przeciwko :cool:

Jeden z moich pracowników mieszka w Mysłowoicach i pewnego dnia pyta mnie ... jak to jest, z domu do robotyu wyjeżdżam na kole a do pracy przyjeżdzam na rowerze :lol::lol::lol:

To tak na marginesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mocny kawał w tym temacie:

Na granicy Katowic i Sosnowca na torach kolejowych bawi sie dziecko.

Przechodzi facet i pyta: Dziecko- bój się Boga- co ty tu robisz na tych torach???

- Jo sie tu bawia

- Acha baw się dziecko, baw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Trini , jeśli o mnie chodzi , to jestem patriotą . Nie zdradziłbym naszych sumów ,

leszczy , szczupaków dla jakichś tam hiszpańskich czy australijskich. Poza tym

wyobrażmy sobie jak można by pohulać za te przytoczone przez Artecha 1700 pln.

...na rybach oczywiście.

Poruszona zostala w tym temacie sprawa rowera , myślę , że ślązacy i kaszubi

mają wspólny rodowód bo tu mówi się kłeło.

Pozdrawiam Edek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pewnie - najlepsze są nasze rodzime rybki, bo do nich trzeba ze sprytem, ze zmysłem prawdziwego mysliwego :)

Nie pchają się same na hak jak to bywa u ryb za granicą...

I fakt, że za te 1700 zeta, mozna tak przyszaleć w sprzęcie, że bez sensu jest wywalanie takiej kasy na tygodniowy wyjazd... :roll:

Ale z drugiej strony powinno się też pomyśleć, że za te 1700 uciułanych zeta, można przeżyć przygodę życia - w innym kraju, z inną rybą - niekoniecznie musi to być sum - ale takie coś może się już wiecej nie przytrafić :)

I to chyba o to chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poruszona zostala w tym temacie sprawa rowera , myślę , że ślązacy i kaszubi

mają wspólny rodowód bo tu mówi się kłeło."

Kaszubi to podobno górale którzy się nie załapali na statek do Stanów. :lol:

A poważnie- czytałem dzisiaj artykuł o tych sumach. Na żywca idzie karpik 1,5-2 kg. Jest problem ze złowieniem takiego karpia bo biorą jak głupie ale tylko co 10 jest taki mały. :shock: Najgosze jest jak weźmie za duży karp, bo to szkoda czasu i zerwane zestawy są :lol::lol::lol:

Oficjalny rekord suma 97 kg, ale jest udokumentowane złowienie suma 243 cm, który nie został zważony.

Lepiej nie czytać takich artykułów bo człowiek jest spokojniejszy. Marzenie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.