Skocz do zawartości
tokarex pontony

VI Zlot Sympatyków Haczyk.pl


Amator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeżeli termin się nie zmieni to w sierpniu jako emeryt dotrę :razz:

OMG to się będzie działo :razz:

Mnie pewnie nie będzie, a szkoda :evil:

No chyba, że..... w co szczerze wątpię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rocznej przerwie związanej z powiększeniem się rodziny- mam zamiar być. :wink:

Miejsce obojętne, kto naprawdę chce być- to dojedzie.

Jak co roku powinny paść propozycje, ale podparte znajomością wody i gotowością zgłaszającego do choćby minimalnego zaangażowania w sprawę organizacji zlotu.

Może warto wrócić do koncepcji jakiegoś niewielkiego łowiska komercyjnego w centralnej Polsce? Pewnie jest kilka ciekawych zbiorników w tych rejonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc niech zlot przyjedzie do nas
Jak co roku powinny paść propozycje, ale podparte znajomością wody i gotowością zgłaszającego do choćby minimalnego zaangażowania w sprawę organizacji zlotu.

No to macie szerokie pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w związku z dużymi zmianami w moim życiu nie jestem w stanie zaangażować się w pomoc przy organizacji zlotu. Chyba że coś się zmieni i będę dysponował wolną chwilą :roll:

Poniżej linki do ośrodków i pól namiotowych które mam w planach odwiedzić w najbliższym czasie. Może coś z tego się nada :?::roll:

:arrow:Ośrodek Wypoczynkowy i Camping BIAŁY BÓR

:arrow:pole namiotowe Rozlewisko

:arrow:pole namiotowe Dominikowo

:arrow:Pole namiotowe - camping Łasko "Siedem sosen"

Jedyne miejsce gdzie byłem to 3 lata temu na polu w Dominikowie. Woda w jeziorze czyściutka i rybna. Warunki sanitarno - higieniczne OK, na miejscu sklepik z jedzeniem fast food. Generalnie dobre miejsce na biwak, bez domków itp, same namioty i przyczepy campingowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Podobno poj. Drawskie to bardzo piękna pojezierze... Warto by było choć raz je zobaczyć....

Zlot gdzieś w centrum daje szansę na uczestnictwo większej liczby forumowczów, ale jak było na ostatnim zlocie wiemy wszyscy - niewiele osób z tej szansy skorzystało. Czy jest sens oglądać się na niepewnych uczestników ????

Co do mojej skromnej osoby, to w centrum byłbym prawie na 100%, na Drawskim póki co na 50% - będę się starał.

Narzekacze zawsze się znajdą. Kto ma być to będzie, niezależnie czy ma do przejechania 200 czy 500 km.

Magia Drawskiego kusi....

P.s. Miło by było mieć kawałek twardego dachu nad głową....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Podobno poj. Drawskie to bardzo piękna pojezierze... Warto by było choć raz je zobaczyć....

Oj warto. Czysto, dziko i bez tłoku.

Magia Drawskiego kusi....

Jest na forum parę osób które były tam i bywają więc można oprzeć się na ich opiniach. Ja z czystym sumieniem mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Co do mojej skromnej osoby, to w centrum byłbym prawie na 100%, na Drawskim póki co na 50% - będę się starał.

Jako że zmieniłam pracę, i z jej powodu jestem w wakacje uwiązana do Zegrza, to jeśli zlot będzie w centrum PL to będziemy na 100%. Jeśli Drawskie to jak Grześ - na 50%, a i to 50% nie jest pewne, bo jeśli w tym czasie będzie jakaś impreza nad Zalewem którą będę musiała z aparatem i kamerą obskoczyć to się nie uda...No słowem - muszę być w zasięgu 50-100 kilometrów od Zegrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ej no Trini przecież już wszystko ustalone :wink:

A poważnie, Zegrze będzie dobrą alternatywą. Niemniej ustalmy, że do 20 maja zgłaszamy jeszcze inne propozycje a do końca maja dokonujemy wyboru ostatecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik :mrgreen:

Propozycje to widzę drzwiami i oknami się pchają, to ja się zacznę rozglądać za miejscówką chyba :lol:

Można by było w końcu Okonia przetestować (łowisko specjalne) na dzień dzisiejszy to moja propozycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.