Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

VI Zlot Sympatyków Haczyk.pl


Amator

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Do późniejszej jesieni to ryby, wakacje, zlot haczyka, ryby, wakacje, ryby a później gdzieś do pracy. Muszę przeładować się i odpocząć. Na chwilę obecną nic mi nie koliduje z teminem zlotu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek no może - załatwisz? :> :cool:

Tylko z tym jest jak zawsze - duze osrodki to trzeba by bylo zarezerwowac szybciej (dlugi weeekend itp itd) a w temacie cisza

Chodzi mi po glowie pewne miejsce - powiedzmy gospodarstwo agroturystyczne - około 100 metrów dalej jest pole namiotowe :) Osobny dwa pokoje (na okolo 8-10 osob), wlasny pomost dwa lata temu do dyspozycji byly 3 lodki rower wodny i kajak :) Ale pewnie tez jesli pozno sie zdecydujemy moze byc pozajmowane

Brakuje mi tego co juz kilka razy na forum i w rozmowach przy okazji spotkan podkreslalem. Trzeba meskiej ogornej decyzji. Robimy tu i tam i koniec krpka. Ewentualnie szybkie podjecie decyzji na poczatku roku przez dotychczasowych zlotowiczow :) Inaczej co roku bedziemy powtarzali marny scenariusz - rezerwacja i szukanie miejsca w sierpniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku - No to zadzwoń tam, jeśli jest wolne to jedziemy - dzisiaj jest ostatni dzień maja, nie mamy czasu już na pierdoły.

Kiciuś - i ma nie kolidować, obiecałeś mi coś już dwa lata temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DE to mamy ze Szczecina 15 min samochodem. Wal na PW co potrzeba. Jak będzie w zasięgu to załatwimy.

A wracając do zlotu to co to za woda i jakie i gdzie opłaty należy poczynić :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to super, to jakoś na początku sierpnia się odezwę, albo około 25 lipca :D Bo jeszcze może mi się coś przypomnieć, to wtedy zrobię Ci przelew i gut :D Dziękuję :*

No tak, jaka woda, jakie opłaty - i w końcu która woda? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za woda? Pisałem juz ;) Pojezierze brodnickie.

Oplaty PZW Torun. Powiem tak jedne z najdrozszych w kraju :(

Miejscowka polozona nad jeziorem Strażym. Blisko jest do Zbiczna jak i kilku innych jezior :)

Jutro bede dzwonil :)

Pozdr

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d... Posiałem gdzies numer. Jak Agnieszka wroci to moze bedzie wiedziala gdzie on jest. W najgorszej opcji znajomy bedzie w Grzmiecy w weekend to poprosze go aby podszedl do pani i osobiscie z nia zagadal co nawet moze byc lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak jakąś listę robić, co?

Kto do domku, kto pod namiot - kto W OGÓLE?

Tomek, Tomik, Artech, Gre, Madi, Maniek, Amator, Lary, Welfron, Roman - jak kogoś ominęłam to proszę mnie opieprzyć :lol:

I osoby które jeszcze nie były też zapraszamy, nie gryziemy (na początku) :mrgreen:

Jak w tym roku - jedziecie?

Od jutra PW rozsyłam z przypomnieniem o temacie :cool:

I będę upierdliwie rozsyłać aż namówię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cioci Madzi niestety nie będzie, albo i stety zależy dla kogo.... przynajmniej niektórzy się na najbliższym zlocie wyśpią bo nie będzie miał kto zakłócać ciszy nocnej donośnym brechtem :lol::lol::lol:

Qrde żałuję okropnie, ale mam "zajazd" w robocie (o dziwo), i zajazd w domu, a mam tylko dwie ręce i dwoje szalejących dzieci. Masakrrr

W przyszłym roku stanę na rzęsach czy na czym tam sobie zażyczycie i się pojawię, taki mam plan. Póki co pozostaje mi życzyć Wam udanego zlotu przy pięknej pogodzie i szalejących sygnalizatorach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.