Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

VI Zlot Sympatyków Haczyk.pl


Amator

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Może warto wrócić do koncepcji jakiegoś niewielkiego łowiska komercyjnego w centralnej Polsce? Pewnie jest kilka ciekawych zbiorników w tych rejonach.

Z mojej strony mogę śmiało polecić:

http://www.przyjezierze.pl/ - Łowiłem tam na prawdę piękne okonie ;)

http://www.zalewkoronowski.pl/ - piękne płocie i leszcze

http://wirtualnabydgoszcz.pl/lasy_bydgoskie/jezioro_jezuickie.html - Najlepiej gmina Piecki. Cisza, spokój no i najważniejsze, połowić można ;). Od strony Chmielników bardziej z łodzi, można ładnego sandacza trafić.

Podpowiedziałem, bo widzę że nie wybraliście jeszcze miejsca ;), czy czegoś może nie doczytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz dzieci pod pachę, chrzań robotę i dom i przyjeżdżaj :D

Z miłą chęcią, ale roboty chrzanić nie mogę bo to nie jest "normalna" robota :razz:

Paulina jest już duża i chętnie się pobawi w przedszkolankę :mrgreen:
No wiesz z Kluską byłby problem, bo by Ci Paulinę pogryzła, taka z niej mała franca :twisted::lol::lol:

W przyszłym roku na pewno się uda, niech mi się tylko wszystko unormuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tez jest inny temat podpiety na stronie glownej forum. Moze warto bylo by polaczyc

Według mnie to jest ten temat... ;)

Podpowiedziałem, bo widzę że nie wybraliście jeszcze miejsca , czy czegoś może nie doczytałem?

Nie mieszajmy - poczekajmy co P powie w weekend.

No wiesz z Kluską byłby problem, bo by Ci Paulinę pogryzła, taka z niej mała franca

Uwierz mi, że dałaby sobie radę :mrgreen: Paulina, nie Kluska :lol:

Z miłą chęcią, ale roboty chrzanić nie mogę bo to nie jest "normalna" robota

To co Ty - paleniska przez 24 h pilnujesz? ;)

W przyszłym roku na pewno się uda, niech mi się tylko wszystko unormuje

Co roku tak mówisz... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, Nie mam absolutnie żadnego zamiaru mieszać ;) Podałem tylko alternatywy gdyby któryś z pomysłów nie wypalił. Przeze mnie są to "wędkarsko" i "turystycznie" sprawdzone miejsca. Jakby co, mogę podesłać parę numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parish - luzik no nie denerwuj się :)

Dowiedz się w takim razie gdzie sa miejsca noclegowe, bo jeśli będą to też nie ma co kombinowac i bierzemy co jest -dasz radę do końca weekendu zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto wrócić do koncepcji jakiegoś niewielkiego łowiska komercyjnego w centralnej Polsce? Pewnie jest kilka ciekawych zbiorników w tych rejonach.

Z mojej strony mogę śmiało polecić:

http://www.przyjezierze.pl/ - Łowiłem tam na prawdę piękne okonie ;)

!!

W żadnym wypadku Przyjezierze nei jest odpowiednim miejscem na zlot. Jeden z największych w Polsce kurortów - pełen dyskotek i pijanej młodzieży. Kurort zdychający (domek z działką można kupić tam w cenie niezłego ogródka działkowego), wraz z niestety umierającym jeziorem.

Co do zlotu, czekam na propozycję miejsca i być może się pojawie. Obawiam się, że w centralnej Polsce łatwo nie będzie. Okolice Torunia - tam zaczynają się pojezierza - chociażby piękne Brodnickie proponowane przez P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku Przyjezierze nei jest odpowiednim miejscem na zlot. Jeden z największych w Polsce kurortów - pełen dyskotek i pijanej młodzieży. Kurort zdychający (domek z działką można kupić tam w cenie niezłego ogródka działkowego), wraz z niestety umierającym jeziorem.

Dobrze wiedzieć... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna teoria o wymieraniu jeziora... Jakoś zawsze tam połowiłem. Nawet w zeszłym roku, a nie sądzę żeby w tak krótkim czasie jezioro Ostrowskie wymarło :shock: . Woda czysta, widać ryby na wyciągnięcie ręki... Może nie mówisz o tym Przyjezierzu? ;) A może ja nie wiem o jakiejś katastrofie ekologicznej :?:

Co do stwierdzenia, że jest to miejsce pełne pijanej młodzieży... W pewnym stopniu masz rację, ale mówiąc TYLKO o przedniej części miasteczka. Ja myślałem o domkach oddalonych o jakieś 5 - 7 km gdzie jest całkowity spokój (przynajmniej ja będąc tam co roku jeszcze nie doznałem zjawiska "pijanej młodzieży" w tym miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś zdjęcia ośrodka czy jeziora masz może? Może to nam pomoże w podjęciu decyzji to raz, a dwa, jeśli się dowiesz o wolne miejsca, koszt itd. ... To możemy zacząć dyskutować.

Numer telefonu do osrodka też by się przydał, odległość domków od jeziora, no słowem potrzebne jest wszystko. Nie chcę Cię urazić, ani nie chcę być niegrzeczna, ale nie znamy Cię i musimy mieć pewność co do miejscówki, żeby nie okazało się, że się budzimy na 3 dni przed z ręką w nocniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, dzwoniłem i Przyjezierze odpada. Więc nie ma co sobie tym głowy zawracać.

Wpadło mi jeszcze do głowy:

http://www.wola17.republika.pl/ - też tam byłem.

Doskonale Cię rozumiem, nigdy sie nie widzieliśmy no i dopiero zaczynam pisać na forum ;).

W sumie nie zapytałem o podstawowe... Wolicie miejsca pod namioty czy domki, pokoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.witkowo.fora.pl/powidz-i-jez-powidzkie,9/wysychajace-jeziora-linki-do-informacji-i-foto,7.html

Przyjezierze leży nad jeziorem Ostrowskim, którego poziom wody w ostatniej dekadzie zmniejszył się o da metry. Z jednego jeziora zrobiły się dwa, pomosty od początku do końca stoją na piachu, a w miejscach gdzie widnieją tablice "ZAKAZ SKOKÓW DO WODY" jest plaża..

W tym sensie mówiłem o umierającym jeziorze. Poza tym to nie jest odpowiednie miejsce dla wędkarza. Tam to się jeździ nałatwe dziewczyny i dzianych mężczyzn (info dla kobiet), ale na pewno nie na spokojną, cichą wędkarską wyprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jezioro Wolskie też odpada - ma tylko 6,5 km i na dodatek nie jest strefą ciszy, za dużo motorówek będzie skoro ma być nauka jazdy na nartach jak piszą na stronie. Czyli na pewno jest też licznie nawiedzane. Szukamy czegoś innego - ja dalej optuję za propozycją P.

Jeżeli chodzi o miejsca to muszą być domki i możliwośc rozbicia namiotów koło nich, a jednocześnie wszystko blisko wody. Tak jest najwygodniej, i tak było przez ostatnie dwa lata i się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o miejsca to muszą być domki i możliwośc rozbicia namiotów koło nich, a jednocześnie wszystko blisko wody. Tak jest najwygodniej, i tak było przez ostatnie dwa lata i się sprawdziło.

Dodałbym też łatwość zorganizowania pozwoleń na wędkowanie hurtem. Żeby nie było trzeba zjawić się dwa tygodnie wczesniej w godzinach 7.00-8.30 gdzieś tam.

W centralnej Polsce nie będzie łatwo. Mógłbym pomóc w organizacji zjazdu na Kaszubach. Nie jest to jednak stricte centralna Polska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozwoleniami nie przesadzajmy, poczta działa w każdym zakątku kraju, wystarczy opłacić pozwolenie i mieć kwitek. Bez jaj, to nie Kamczatka czy inne zadupie.

Rozmawiałam przed chwilą z Tomikiem.

Nie ma już kombinowania sorry panowie, ale mieliście czas od stycznia.

Decyzję podejmujemy teraz.

Uważam, że na gdybanie i propozycje czas minął.

Szukam w swojej okolicy pokoi z możliwością rozbicia obok namiotów.

Jeżeli będziecie chcieli - rezerwujemy jeden dzień na łowisku specjalnym Okoń - a przez resztę pobytu łowimy nad Zegrzem.

Najwygodniej jest dojechać nad Zegrze, więc hmm... Pozostajemy przy opcji centralno-centralnej Polski.

Tak więc teraz wpisujemy się na listę - kto i co - czyli namiot czy pokój, dajemy sobie na to tydzień. Przykro mi ale na kombinacje już nie mamy czasu.

Lista.

1. Trini i Mozambikanin - namiot.

2. deejaybialy (proszę o deklarację pokój/namiot ew. osoby towarzyszące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili,

Kolega byl u tych Panstwa w weekend ale niestety nie bylo ich w domu. Tak wiec kontaktu nie mam i pewnie tak bedzie przynajmniej do nastepnego weekendu :(

Z tego co widze miejsce zostalo juz wybrane

Co do deklaracji uczestnictwa to pewnie za tydzien lub dwa jak wyklaruja mi sie pewne sprawy wowczas bede mogl sie okreslic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec kontaktu nie mam i pewnie tak bedzie przynajmniej do nastepnego weekendu

albo następnego i następnego i jeszcze... :lol:

w takiej sytuacji już nie ma na co czekać, czyli Zegrze postanowione.

Teraz szybciutko lista bo nie wiem ile pokoi rezerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozwoleniami nie przesadzajmy, poczta działa w każdym zakątku kraju, wystarczy opłacić pozwolenie i mieć kwitek. Bez jaj, to nie Kamczatka czy inne zadupie.
Od kiedy wprowadzili "zezwolenia" wymagane ustawą czy rozporządzeniem nie jest już to takie proste. W wielu okręgach trzeba się pofatygować osobiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, zaproponował bym jako miejsce zlotu Pogorzelec nad Narwią.

Ośrodek typowo wędkarski, w centralnej Polsce, a i ryby tam nie brakuje.

Podaje link dla bliższego zapoznania się z miejscem:

http://kolonr3mokotow.ompzw.pl/pogorzelec,868.html

Oczywiście dopisuję się do listy chętnych. Może w tym roku się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wprowadzili "zezwolenia" wymagane ustawą czy rozporządzeniem nie jest już to takie proste. W wielu okręgach trzeba się pofatygować osobiście.

Zapytam w tym tygodniu jak jest u nas. Bo zwyczajnie nie wiedziałam o tym. :shock:

Jeśli można, zaproponował bym jako miejsce zlotu Pogorzelec nad Narwią.

Ośrodek typowo wędkarski, w centralnej Polsce, a i ryby tam nie brakuje.

Podaje link dla bliższego zapoznania się z miejscem:

http://kolonr3mokotow.ompzw.pl/pogorzelec,868.html

Oczywiście dopisuję się do listy chętnych. Może w tym roku się uda...

Michał miejscówka fajna, niedrogo - trzeba się dowiedzieć jak stoją z miejscami.

Dzieki nie znałam ich. :)

Lista.

1. Trini i Mozambikanin - namiot.

2. deejaybialy (proszę o deklarację pokój/namiot ew. osoby towarzyszące)

3. kocur - namiot

4. Bobiniarz (domek/namiot?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa alternatywa, wyślę zapytanie.

Lista.

1. Trini i Mozambikanin - namiot.

2. deejaybialy (proszę o deklarację pokój/namiot ew. osoby towarzyszące)

3. kocur - namiot

4. Bobiniarz (domek/namiot?)

5. Tomik (domek bo być może będę z rodzinką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa alternatywa, wyślę zapytanie.

Lista.

1. Trini i Mozambikanin - namiot.

2. deejaybialy (proszę o deklarację pokój/namiot ew. osoby towarzyszące)

3. kocur - namiot

4. Bobiniarz (domek/namiot?)

5. Tomik (domek bo być może będę z rodzinką)

Witam, namiot i sam będę...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.