Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wyniki etapu "Jesień"


Unises

Rekomendowane odpowiedzi

W Etapie "Jesień" wystartowało 11 Uczestników, w sumie zgłosili 30 fotografi, każdy z członków Naszego forum przez 30dni mógł oddać swój głos na 3 fotografie.

W głosowaniu wzięło udział 74 Użytkowników Naszego Forum, którzy oddali łącznie 208 głosów.

Poniżej znajduje się tabela wyników, można w niej sprawdzić jak rozkładały się głosy na Uczestników Konkursu, oraz na poszczególne fotografie.

Uczestnik konkursu Suma zdobytych punktów fot1/pkt. fot2/pkt. fot3/pkt.
jaceen 43 3/18 18/24 25/1
Figos 30 7/5 9/2 11/23
pepe17 22 1/9 12/4 19/9
zdrapek 21 6/3 26/8 30/10
Lesio 20 5/8 16/10 28/2
oleq_30 19 2/9 13/2 22/8
Jacek 18 10/10 21/4 23/4
greenlife 12 8/3 15/6 29/3
artech 10 17/4 27/6
roman gawlas 9 4/3 14/2 20/4
pawel332 4 24/4

Czołówka tego etapu to jaceen, Figos, i pepe17 .

Do samego końca trwała zacięta rywalizacja pomiędzy dwoma fotografiami (11 vs 18)

,ostatecznie jednym głosem wygrała fotka nr 18 zgłoszona przez jaceen na którą głosowało 24 użytkowników forum

jesien018a.jpg

Gratuluję Wszystkim Uczestnikom Naszej zabawy, jak również dziękuje Członkom Forum za udział w głosowaniu.

Przypominam, że obecnie trwają (do 20.03.2011 + 3 dni) zgłoszenia do etapu "Zima" , niezdecydowanych serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy

Punktacja w tabeli klasyfikacji generalnej też , się nieco zmieniła :cool: chociaż czołówka bez zmian co potwierdza pewną klasę :mrgreen:

Pozostała jeszcze jedna techniczna kwestia do rozważenia zapraszam do sporu zbiorowego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wypada mi w takim razie podziękować wszystkim, co docenili moje fotki punktami.

zacięta rywalizacja pomiędzy dwoma fotografiami (10 vs 18)
Tu jest chyba błąd, bo chodzi o zdjęcie Figosa nr 11 na które (mogę teraz powiedzieć) oddałem swój głos. Mogę się pochwalić, że w tej edycji wygrałem w dwóch kategoriach tzn. najwyżej i najniżej oceniane :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest chyba błąd, bo chodzi o zdjęcie Figosa nr 11 na które (mogę teraz powiedzieć) oddałem swój głos
dzięki za zwrócenie uwagi , już skorygowałem.
Mogę się pochwalić, że w tej edycji wygrałem w dwóch kategoriach tzn. najwyżej i najniżej oceniane :mrgreen:

Jeśli już o tym mowa (fot. nr 18) ...tak poza konkursem, jaceen, żyją tam jakieś ryby ? na tym kwaśnym odcinku

Patrze z radością jak poziom prezentowanych prac z kolejnym etapem rośnie..choć 'zima' moim zdaniem będzie naprawdę ciężkim sprawdzianem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyją tam jakieś ryby ?
Czerwona Woda jest to górski potok, lewy dopływ Kamiennego Potoku należący do dorzecza Odry. Charakteryzuje się dużą różnicą spadków, dobrym natlenieniem i niską temperaturą wody oraz nietypowym brunatno-czerwonym kolorem wody, który jest wynikiem odwadniania doliny na, której położone są torfowiska.

W potoku żyją dwa gatunki rzadkich i chronionych ryb: minóg strumieniowy i głowacz białopłetwy.

Źródło - Wikipedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.