Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich mam na imię Marian .Jestem nowy na forum i młodym wędkarzem- nie wiekiem lecz stażem wędkarskim .Próbuję łowić rybki od 5 lat -zbiornik Przeczlyce-Boguchwałowice. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem ze Śląska, łowię głównie na spławik. Zaczynam dopiero w sumie a moim celem są większe karasie i liny z okolicznych stawów. Mam zamiar się im dobrać do skóry, aczkolwiek nie wiem czy starczy mi cierpliwości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na imię mam Kamil, lat 22 z Opolszczyzny jestem a dokładniej to Pietna koło Krapkowic (może ktoś kojarzy ) W tym roku postanowiłem powrócić do wędkarstwa po 5 letniej przerwie :) Jestem raczej amatorem i z tego forum dowiedziałem się już dużo nowych rzeczy, rejestruje się bo uznałem że jest to odpowiednie miejsce dla mnie i że możecie mi w paru rzeczach pomóc i doradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... Jestem młodym wędkazem mam 15 lat ale łowie juz od 4 lat. Głównym miejscem mojego połowu jet jezioro żywieckie(tresa).JEst to w województwie śląskiem ok. 25 km. od bielska-białej. Ja natomiast mieszkam w Gilowicach,(ok. żywca). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich nowych i... młodych użytkowników. I sugeruję, że jak się nie zauważyło linka do Regulaminu podczas rejestracji a później w prośbie wysłanej w mailu aktywacyjnym to takowy można znaleźć w praktycznie każdej kategorii forum. I zapoznanie się z nim w znacznym stopniu ogranicza falstart na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Lukasz 23l.

Wedkuje od dawien dawna ,zarazil mnie dziadek i tak zostalo :mrgreen:

Obecnie mieszkam juz od 5 lat w Irlandii i tu tez wedkuje ,sukcesy byly jak i rowniez porazki,ogolnie wedkuje na rzece Barrow .

Witam i pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów! :mrgreen:

Mam na imię Mateusz mam 16 lat. Wędkarstwa nauczył mnie dziadek i tata. Kartę wędkarską posiadam od 5 lat, a jeszcze dłużej łowię. Mieszkam w Okonku i jestem zrzeszony w kole Terenowym również w Okonku. Lubię i praktykuję każdą metodę łowienia, staram się być wszechstronnym wędkarzem. W ubiegłym roku startowałem w zawodach spławikowych, zdobyłem 3 miejsce w generalnej klasyfikacji. W tym roku przymierzam się do karpiowania. Pozdrawiam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam na imię Łukasz wędkuje od ok. 20 latek . Łowieniem zaraził mnie dziadek, ulubione metody i łowiska to spining z pływadeł na zaporówkach oraz feeder jeziorowy jak i rzeczny, nie stronie też od przepływanki.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Jestem nowym na tym forum, łowie rybki od jakiś 25 lat bez przerw :) Zalogowałem sie tutaj ponieważ boli mnie wiele spraw dotyczacych PZW. Jak każdy wędkarz wpłacam skladki ale jako pojedyncza osoba nic nie moge zmienic... Jest wiele rzeczy które naprawde mnie bolą i nie wiadomo jak z tym walczyc... Podam przykłady takie najprostsze... Polski Zwiazek Wedkarski... a wiec nasz, wszystkich Polaków... kiedys... jechałem na wczasy z rodzicami, mogłem łowic wszędzie bo należę do Polskiego Zwiazku Wędkarskiego.. Siadałem sobie na Odrze z wedką i łowiłem... Teraz nie, kazde województwo osobno trzeba opłacać... Jeżeli chodzi o wody stojace to jeszcze jakos moge to zrozumiec ale nie mogę zrozumiec jak mozna podzielic rzeke Odre która nie jest prywatna własnoscią ?? Co za kretyni to wymyślaja ?? Chyba Ci ludzie z wedkarstwem nie maja nic na co dzien do czynienia, I drugi przykład (podam tylko dwa dziś) Jaki sens jest w tym zeby wpisywać złowione ryby w formularzach których i tak nikt nie czyta ??? Przeciez to jest totalna bzdura !! Wyobraźmy sobie to tak... zdajemy te formularze, do zanotowania tego wszystkiego co w nich pisze musiała by byc armia ludzi bo wędkarzy jest kilka milionów ..tak sądze. Wedkarze.. nie dajmy sie zwariować oni te formularze wyrzucaja na smietnik !!!, Chodzi tylko o to żeby Straz Rybacka nakładala na nas mandaty za to ze nie wpisalismy tam daty dnia w którym łowimy. To jest tragedia naszego hobby :cry: łowiłem w irlandii, tam sie nikt nie czepiał a jak coś to z usmiechem na ustach powiedziano mi ze pozwolenie na wedkowanie moge sobie kupic w sklepie wedkarskim chyba wtedy za 11 euro, nie dostałem mandatu, nikt mnie nie pouczał a ryb złowiłem duzo wiecej niz tutaj.. Co za ro***ol tu jest, Mam wiele wiecej do napisania ale to nastepnym razem, Pozdrawiam wszystkich kochajacych łowienie ryb... na wedke oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.