Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam na imię Marcin - miejscowość Łazy k/Zawiercia . Wędkuję w miarę możliwości a raczej od ilości wolnego czasu :) . Wędkuję na okolicznych zbiornikach choć najbardziej mi się podoba wędkowanie na morzu tych którzy nie próbowali zachęcam do spróbowania choć raz i zanim pojadą nad morze wędkować nich sprawdzą szyprów i jednostki żeby przypadkiem nie trafili na "fryzjerów" , w razie czego służę pomocą :)

Pozdrawiam resztę wędkarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam.

Mam na imię Radek, miszkam w Płocku. Wędkowaniem pasjonuję się od dość dawna. Ulubione metody - match i feeder, ulubione łowiska - wody stojące. Czasem trochę spinninguję. Całkiem niedawno rozpocząłem przygodę z karpiowaniem - ogrom wiedzy do przyswojenia, ale myślę, że wspólnie damy radę :cool:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jetem z Bytomia mam na imię Rafał !łowie od roku osiągi nie wielkie Karp 60cm 5kg,szczupak 58 długi,leszcz 57cm/4kg i sama drobnica na spławiczek z Żoną !Łowie na śląsku i na jeziorze Głuszyńskim ! :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich zamiłowanych wędkarzy :!: .Mam na imię Andrzej ,mam 20 lat i wędkuje ok.2 miesięcy..więc można nazwać mnie nowym i początkującym dopiero zaczynającym chwytać temat, choć już jakieś doświadczenia mam :wink: .Łowie na spining i spławik.Poza tym moją pasją jest rowerek,książka,lubię pograć w kosza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Maciek, wędkuje od małego, przeważnie jest to zbiornik Siemianówka, kiedys łowiłem z gruntu białą rybę itd, obecnie przeważnie szczupaki na troling i okonie, czasami spininguje, ostatnio tez sporo jeżdże na jez rajgród, za rzekami nie przepadam. Mam 28 lat, poza wędkarstwem chodzę w miarę regularnie na siłownie, interesuje się trochę hodowlą ryb(ale nie akwariowych). Mam małe marzenie(pewnie dużo amatorów wędkarstwa ma takie), które mam nadzieje, że sie kiedyś spełni, mieć swój własny mały stawik :).Lubie wypady na rower, dużo zwiedzam. Mam nadzieje, że będe mógł podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi forumowiczami i oczywiście tez mi pomożecie troszke podszkolic się w tym ciężkim kunszcie, jeszcze raz Witam Wszystkich i Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Grzegorz, wędkarstwo to moja życiowa pasja, której poświęcam się od ponad 20lat.

Mieszkam w Pleszewie, w woj.wielkopolskim.

Wędkuję metodami spławikową, gruntową, ale ostatnio coraz więcej czasu poświęcam na spinning.

Z wędką odwiedzam przeważnie okoliczne zaporówki i mniejsze zbiorniki powyrobiskowe.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jestem Adam i mieszkam w okolicach Nysy. Łowie dopiero od roku głównie spining, spławik i feeder. Myślę, że to forum przekaże mi wiele przydatnych informacji.

Pozdrawiam wszystkich!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

Nazywam się Radek, jestem z Zabrza. Łowię od ok 11 lat z czego kilka ostatnich wyczynowo na spławik. Poza spławikiem interesuję się wędkarstwem gruntowym - głównie feederem i karpiówką. Mam nadzieje, że forum umożliwi mi poznanie wielu nowych, ciekawych rzeczy związanych z gruntem.

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Lowie troche w morzu, glownie splawik i spinning (bardzo amatorsko). Czasem na prywatnych lowiskach. Teraz zamierzam "zalegalizowac" dzialalnosc , kupic pontonik i pobawic sie w slodkiej wodzie (Mazury). Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. Medyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Robert. Mam 37 lat. Swoją przygodę z wędkarstwem zacząłem w wieku 8 lat. Moje ulubione metody to spławik i lekki spinning, i właśnie tym metodą poświęciłem się całkowicie. Dopiero teraz zainteresowałem się innymi metodami i zaczynam powoli stawiać w nich pierwsze kroki.Szczególnie interesują mnie metody gruntowe i wszelkie ich odmiany na wodach stojących i rzekach. Wędkarstwo traktuję jako odpoczynek od codziennych zmagań i stresu,a wszystkie złowione rybki oczywiście wracają do wody po uprzedniej sesji foto. Na forum tym zamierzam powiększać swoją wiedzę i w miarę możliwości podzielić się własnymi doświadczeniami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Daniel , mieszkam w okolicach Wysokiego Mazowieckiego. Bardzo lubie łowić ryby, zaczynałem w wieku 6lat a tak na dobra sprawe to łowie dopiero od tego sezonu na splawik oraz z gruntu.. :mrgreen::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Wędkuję od ładnych kilku lat, ale raczej okazyjnie.

Najbardziej lubię łowić na jeziorach. Z powodu braku karty odwiedzam tez łowiska komercyjne.

Ulubiona metoda wędkowania to spławik, czasem gruntówka, ale nigdy tylko gruntówka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Sylwek.Łowie już kilka lat ale tak na poważnie dopiero od tego sezonu.Mieszkam w Lublinie i najczęściej łowie w Zalewie Zemborzyckim i czasami na różnych prywatnych stawikach.Wcześniej łowiłem tylko na spławik ale ostatni kolega namówił mnie na metodę łowienia na grunt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Jestem Radek z Grajewa. Z wędkarstwem jestem związany od 6 roku życia (tatko zabierał na rybki) obecnie mam 22 lata i po 3 letniej przerwie powróciłem do tego pięknego "sportu" Liczę na waszą pomoc i również sam się oferuje do pomocy.

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców moczenia kija.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Jestem Michał wędkuje od 3 lat. Już na swoje konto. Przed tym to z dziadkiem jeździłem. Jestem z Janówki miejscowość koło Łodzi. Ulubiona metoda połowu to gruntówka;) Ulubiona ryba to węgorz chociaż u nas nie ma go w stawach. Ale jak się jeździ często na mazury można ładna sztukę wyciągnąć i zjeść.

Pozdrawiam zapaleńców moczenia KIJA!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.