Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć. Mam na imię Robert mieszkam w Dzierżoniowie. Wędkarstwo jest moją pasją od dziecka niestety w mojej okolicy nie mam dobrych łowisk i z tego powodu muszę jężdżić dalej do Byczenia ,Topoli ,Głębinowa,Mietkowa.Narazie moje rekordy nie są najlepsze ale nadal mam nadzieję że z łowię WIELKIEGO SANDACZA. Mój główny-cel to ryby drapieżne.Bardzo bym chciałaby to one łapały się na moj haczyk. OSTATNIO INTERESUJE MNIE METODA Z OPADU która jest skuteczna myślę że zwiększy ona moje szansę. A narazie wędkarstwo dostarcza mi nie zapomnianych wrażeń,dużo świeżego powietrza i piękne widoki,a to wszystko daje mi powera na następny dzień i wtedy znowu tęsknię za wypadem na ryby.Teraz szykuję się na przyszły rok z większym zapałem i obietnicą że w końcu mi się uda złapać SANDACZA i tego życzę wam drodzy koledzy i koleżanki wedkarze pozdrawiam was cieplo ROBERT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem z Bytomia,od przeszlo dwoch lat mieszkam w Holandii,wedkuje od jakiegos rokumoja ulubiona metoda jest spining,poniewaz nie mam jakos cierpliwosci na splawik,aczkolwiek z czasem napewno sie do niej przekonam.Do tej pory zlowilem tylko jedna rybke....no przesadzilem troche,byl to szczupak 110cm.Takze nie zalamuje sie calkiem,ale mysle ze ta strona i jej uzytkownicy podpowiedza mi jak robic to bardziej efektywnie,hehe.Pozdrawiam :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Paweł z Pruszkowa. Zacząłem wędkować wiosną tego roku jestem więc totalnym świeżakiem ale już z kilkoma okazami przynajmniej dla mnie ;) 50cm sum, 30cm okoń i 80 + 63cm szczupak. W obecnej chwili łowię na wszystko co znajdę w internecie i co się w miarę sprawdza. Chłonę wszystkie informacje i nowe metody. Od początku mojego wędkowania zgromadziłem już spory zestaw wędkarski (6 wędek i mnóstwo akcesoriów) jestem na etapie zakupu łódki i sondy. Mam nadzieję na pomoc z Waszej strony na dobre ukierunkowanie i skuteczność wędkowania ;) Byłem w tym roku na wielu nocnych i kilkudniowych zasiadkach, złapałem może ok. 100 ryb/ek. Wyznaję zasadę C&R. Nie zabrałem nigdy ryby złowionej a z każdą staram się obchodzić delikatnie ... prócz jednego jazgarza :]

W wolnych chwilach prócz wędkarstwa interesuję się motosportem, muzyką i komputerami.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Artur z Piekar Śląskich. Od 7 lat w Niemczech (okolice Monachium). Aktualnie na etapie zdawania niemieckiej i polskiej karty wędkarskiej. Zainteresowania wędkarskie to spinning, spławik i lekka gruntówka. Ulubione gatunki ryb to Lin i Okoń.

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Arek z Goleniowa (zachodniopomorskie).

Wędkuję od młodych lat. Jednak bardziej intensywnie zająłem się wędkarstwem od 5 lat. Ulubiona metoda to spławik i delikatny spinning.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych połowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.