Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam, na imię mam Michał, 22 lata. Mieszkam w małej wsi w powiecie Łobeskim. Wędkuję od 10 lat. Łowię większością metod (oprócz muchowej), bardzo lubię eksperymentować, często korzystam z nowych technik. Ulubiony przeciwnik to lin.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, męczę się już 35 lat, gdy wracam z wypadu to myślę już o następnym, nie mam przyjacół, tylko kumpli z ryb , a to coś więcej. Całe szczęście, że Żona nie wędkuje bo dzieci zabrałoby "PAŃSTWO". Pozdrawiam wszystkich i Wszystkie z pozytywnym odchyłem. KACZOR :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc z tej strony witek temat dla mnie nowy i ciezki. 25 lat obecnie w londynie wedkowalem tylko raz 4 lata temu i teraz powaznie biore sie za temat sprzet zakupilem szkoda tylko ze musze nauczyc sie wszystkiego z internetu znajomi łowią ale w polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mama na imię Łukasz i od nowego roku mam zamiar powrócić do wędkarstwa po paru latach rozbratu. Metody których mam zamiar stosować to głównie żywiec, grunt i spławik. Jestem z Rybnika i pozdrawiam wszystkich uzytkowników forum!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, tak w skrócie mam na imię Jarek, lat 3 - dyszki, wedkujący za namową mojego syna od 24 misięcy.

Zamieszkały w Lądku Zdroju - niestety ubogiego regionu pod względem wód nizinnych. Ulubione miejsce relaksu - tj. wedkowania łowisko PILCE !!!!!

Ostatnio przechodzę przez naukę spiningu - zabawa przednia, o wynikach może innym razem....

Pochwały dla wszystkich którzy wypuszczają rybki do wody oby nas więcej!!!! To i rybek będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek wita serdecznie wszystkich :grin:

Znamy się mało, wie troszkę się przbliżę :wink:

Mieszkam w wielkopolsce niedaleko Poznania. Łowię od kilkunastu lat a na poważnie jako wielkie hobby i pasja od lat kilku. Ulobiona metoda-hmm... zależy od pory roku, zbiornika no i mnie :wink: Po prostu lubię wędkować i tyle. Największe doświadczenie-ds i biała ryba. Drapieżników dopiero się uczę.

Cieszę się, żę będę mógł liznąć wiedzy doświadczonych wędkarzy.A możę i ja coś pomogę? A więc-do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem Bogusław. Co prawda jeszcze nie posiadam opłaconej karty wędkarskiej , ale chętnie zawitałem na to forum . Kartę posiadam i od nowego roku ponownie oplacę . Kiedyś chętnie łowiłem w Odrze . Marzenia pojechac kiedyś z wędką na Bug.

Pozdrawiam Bogusław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum ale dluzszy czas obserwuje.kilka slow o mnie tzn.jak wiadomo jestem wedkarzem zapalonym to malo powiedziane.prawie caly czas spining,jezeli natura nie pozwala no to karpiki.pomoge w miare mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.