Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich serdecznie i ponownie po dluuuugiej nieobecnosci na forum zpowodowanej brakiem łacznosci ze swiatem... tzn neta nie miałem i zapracowany byłem, no iiiii ZDROWYCH WESOŁYCH SWIAT i jak to ferdek mowi zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Tomek z Zielonej Góry mam 36 lat łapie już od paru lat ale naprawde wciągneło mnie od kiedy pracuje w Norwegi czyli jakieś dwa lata Obecnie jestem w kraju i szukam okazji by wybrać sie tu na morze . Alenie mam z kim może ktoś organizuje jakiś wypad na dorsza i ma wolne miejsce chętnie bym sie przyłączył . Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanatyków wędkarstwa !!! :)

Mam na imię Bogdan 22 lata , jestem z Bolesławca .

Wędkuję od 15 lat :)

Moją pasją jest wędkarstwo wyczynowe , a konkretnie wędkarstwo spławikowe ;)

Jeśli mieli byście jakieś pytania , do wód w okolicy Bolesławca , śmiało pytajcie , postaram się pomóc !!! :)

Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Radek. Mam 22 lata, a tak na serio wedkuje dopiero 2 lata. Wczesniej nie mialem karty i jezdziłem na ryby od czasu do czasu z ojcem. Mieszkam w Czeladzi i należę do tutejszego koła wędkarskiego (koło nr 6 czeladź - Okręg PZW katowice). Moją ulubiona metodą połowu jest oczywiscie bacik i połów ryb spokojnego żeru ta metodą. Nie gardzę też spinningiem, w którym powoli zaczynam odnosic małe indywidualne sukcesiki;) Na bata poki co złapałem karpia 2,5 kg a na spinning szczupaka 52 cm. Najczęściej można mnie spotkać na rybach w okresie letnim, na kilku ulubionych łowiskach. Mówie tu o moim rodzimym zbiorniku w czeladzi Przetok, oraz innych niedaleko polozonych m.in Rzęsa, Stawiki, Borki, Morawa.

Pozdrawiam wszystkich. Jesli jest ktos z czeladzi to z checia pogadam na temat rybek. Moze nawet sie gdzies zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Witam Wszystkich Forumowiczów,

mam na imię Paweł, z wędkarstwem jestem związany niemal od urodzenia - jakieś 28 lat!

Nad wodą, w grę wchodzi niemal wszystko od spiningu do gruntówki, choć głównie interesuje mnie to pierwsze.

Z poważaniem

Paweł vel SKUBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Na imię mam Piotr 27 lat, obecnie mieszkam w Waszawie. Wędkuję od 20 lat. Interesują mnie głównie karpiochy i połowy gruntowe. Łowię na Zegrzu, Wiśle, Bugu, łowiskach specjalnych w okolicac Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Marcin. Jestem z Piły w woj.wielkopolskim. Rybki łowię od ok. 20 lat. Większość wypraw to spinningowanie w jeziorkach w okolicach Piły no i w rzece Gwdzie. Wielkich okazów drapieżników nie złowiłem , ale kilka dużych ryb spadło mi z wędki i to były ten największe okazy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , jeszcze zimowo , ale gorąco i serdecznie pozdrawiam . Przeglądam to forum od pewnego czasu i myślę sobie , że niejednokrotnie mógłbym służyć pomocą. Wędkuje już od kilku...(dziesięciu) lat , więc może się przydam. Ulubiona metoda - gruncik

( D S) ale także bacik oraz spławiczek. Dzięki za przeczytanie tego "CV" i myślę , że miło mnie powitacie w Waszym gronie. Mam na imię Romek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Witam serdecznie wszystkie osoby na tym forum i całą administrację.Mam na imię Marek.Mieszkam w Norwegii.Tylko na święta przebywam w Polsce.Interesuje się wędkarstwem z przerwami od dość dawna.Teraz znowu zacząłem troszkę łapać na fiordach i morzu w Norwegi.Oczywiście jak mam czas po pracy i jest do tego odpowiednia aura.Na tę stronę wszedłem przypadkowo i ku mojemu zaskoczeniu można bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedzieć o sprzęcie,metodach łowienia ryb i wielu innych konkretnych wiadomościach dotyczących tej pasji.Moc pozdrowień.Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.