Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Siemano!

Jak kazali to grzecznie się przywitam :) Jestem z Wrocka, rocznik'83, wędkuję od 21 lat, ale z intensywnością bywąło róznie :wink: w jedynym słusznym związku od '95 roku. Moja ulubiona metoda - przede wszytkim spławik (bat i odległościówka), najczęściej na Odrze i kanałach. czasem spining, ale ten to mi wychodzi zdecydowanie słabo :wink: .

no, prezentacja załatwiona - więc pozdro wszytkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imie Marek, przygode z wedkarstwem zaczalem gdy mialem ok. 12 lat (teraz 30), byla przerwa na motocykle a teraz powrot do wedkarstwa. Od jakiegos czasu jezdze po Europie przy okazji poznaje nowe lowiska. Obecnie bede przebywal w Niemczech nad jez. Bodenskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mój rocznik '88. Wędkuję od 14 lat.

... od kilku lat uczestniczę w zawodach spławikowych (organizowanych przez koło 77 w Jastrzębiu), jeżdżę na spinning, aktualnie przerzucam się na ultra lekki spinning ;) czyli na okonki, czasami posiedzę przy "pickerze", gruntówce i innych metodach połowu ;) Ogólnie preferuję wszystkie metody połowu, na rzekach, stawach, jeziorach z brzegu jak i z pontonu.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na tym forum!!!CO prawda łowie od 3-4 lat łowię na spławik i na spining , teraz na noiwy sezon chcialbym spróbowac metody "feeder".Moja najwieksza ryba to szczupak 6,5 kg złowiony na obrotówkę. :mrgreen:

pozdrawiam KUBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Z wędkowaniem mam styczność dopiero od wakacji zeszłego roku, spinningiem zaraził mnie mój kolega i po kilkunastu wypadach na moim koncie są 3 średnie szczupaki, okonie i troć, którą miałem przyjemność dzisiaj wyciągnąć.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Mam na imię Rafał,pochodzę z Tczewa,ale obecnie prawie pięć lat poza krajem na zielonej wyspie.Jestem chyba tu nowy,ale łowię od dziecka i tak mi już zostało.Od dziecka łowiłem na spławik,ale od niedawna łowię na DS-drgająca szczytówkę,co mi jak na razie podoba i zagłębiam się w lekturę.Jak na razie jeżdżę z kolegami na nocki,ale jak się zacznie sezon,kto wie... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry

Mam na imię Kamil i jestem z Rudy Śląskiej .W tamtym roku rozpocząłem zabawe z wędkarstwem - tata mnie wciągnął :grin:

Obecnie cały sprzęt na spina już zgromadziłem . Pozostaje tylko czekać aż wszystko się roztopi :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem Tomek, łowie dobrych kilka lat, niestety tylko na łowiskach komercyjnych :neutral: . Do DZIŚ, w ostatnim miesiącu w końcu znalazłem czas i wyrobiłem kartę wędkarską :mrgreen: W zasadzie jestem amatorem i liczę na Waszą pomoc :wink: Lubię spining i łowienie z gruntu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.