Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć

szczerze mówiąc w życiu złowiłem trzy ryby, chociaż lubię je jeść. Ale od zawsze interesuję się przyrodą. W poszukiwaniu informacji o podwodnym świecie trafiłem i na wasze forum. Mam nadzieję, że nie uznacie tego za nadużycie.

Pozdrawiam

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

jestem jjednym z tych którzy od dawna czytają 'haczyk" a od niedawna są zarejestrowani :)

Łowię od dzieciństwa czyli już ponad 30 lat. Powoli przechodzę przez różne techniki wędkarskie. Ostatnio poświęcam się wyprawom sumowym (na razie poniżej 1m) i dorszowym.

Chętnie skorzystam z Waszej wiedzy i służę swoimi doświadczeniami.

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema nazywam się Krzysztof mam 19 lat , łowię od 9 lat , całą kariere łapie drapieżniki z gruntu.Najczęściej Sandacz,Sum,Szczupak;) Od roku zaczynam interesować się połowem węgorza;) jakoś mi to wychodzi ale muszę pogłębić wiedzę na temat tej ryby;)

Mieszkam w mieście P.I.Ł.A ;)

Łapie na zbiorniku zaporowym (zalew koszycki) i rzece (gwda).

Pozdro. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów po kiju:)

Tomasz to me imię a łowie już od paru lat, szczerze to nawet nie pamiętam od kiedy...:)

aby było ciekawiej nie mam w rodzinie żadnych tradycji wędkarskich, jestem typowym samoukiem.

Mieszkam w Warszawie i staram się łowić w jej okolicach, najczęściej nad Narwią poniżej zapory w Dębę.

Najbardziej lubię łowić na feederka i spinning, ale spławikiem i ciężką gruntówką nie pogardzę:)

zachęcam wszystkich do wypełnienia mojej ankiety w dziale Ekologia. Ankietka miła i przyjemna a wyniki przydadzą mi się do pracy dyplomowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy po kiju

Jestem Przemek, mam 24 lata, wędkuję od kąd pamiętam. Najchętniej łowię na grunt (feeder i karpiarstwo) oraz spławik (bolonka, bat, match). Łowię raczej ryby spokojnego żeru, ale i na trupa zdarzy się żucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatjcie, jestem Tomek, mam 40 lat , jestem wędkarzem amatorem. na codzien siedze w biurze i bardzo rzadko mam czas na łowienie, ale łódkę kupiłem i postanoweiłem ze cos trzeba robic w wolym czasie. zrobielm badzo ciekwy zakup, moja łódeczka nadaje sie dw wędkowania jak i do odpoczynku rodzinego. zona jest zauroczona bo moze sie wylegiwac na leżance a ja przy okazji połowic. połączączone przyjeme z pozytecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zona jest zauroczona bo moze sie wylegiwac na leżance a ja przy okazji połowic. połączączone przyjeme z pozytecznym

Witaj, pogratulować :wink: Gorzej jak żona dowie się, że najlepsze brania dorszy są w okresie kiedy opalać się ciężko :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow, mam na imie Łukasz, zamieszkały w krakowie, od wielu lat spinningista ale i czasami za namowa rodzicieli karpiowka nie pogardze. jako ze mieszkam w krakowie szukam na wisle milej miejscoweczki do spinningu gdzie mogłbym testowac swoje kleniowe robale a i inne szczupaczki czy sandaczyki połowic. miesko mnie nie bawi, lapie i wypuszczam i nie wstydze sie tego. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Mam na imię Jacek. Trafiłem na to forum pewnie jak większość użytkowników szukając tego i owego na temat wędkarstwa:) Moją ulubioną metodą połowu jest łowienie z gruntu (DS). Kiedyś tylko i wyłącznie spławik ale jak widać gusta się zmieniają. Wędkuję głównie na rzekach. Dawniej Pilica, teraz Wisła (ok. Góry Kalwarii). Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów życząc w nowym roku taaaaaaaakiej ryby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie

Jestem Józek mieszkam na Podhalu łowię głównie w zbiorniku czorsztyńskim oraz w Dunajcu poniżej zbiornika.Metoda połowu to spinning a ryby które łowię to szczupaki,sandacze i głowacice,czasami biorę lżejszy kijaszek i poluję na pstrągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ! Urodzony w Dusznikach Zdrój obecnie mieszkam w Szczytnej . Moja ulubiona metoda to sztuczna mucha , wręcz choroba :roll: Lubię przechadzać się z muchóweczką po naszych górskich rzeczkach .Pozdrawiam wszystkich gorąco !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.