Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam.Z tej strony Daniel jestem z Jaworzna,mam 30 lat wędkuje od 1994 roku,kiedy to zdałem na kartę wędkarską :) i uzyskałem zezwolenie Młodego Aktywisty,które było wymaganiem,aby uprawiać wędkarstwo spinningowe moje ulubione:) kiedy nie miałem karty na wyprawy wędkarskie jeżdziłem z tatą:) więc pasja trwa kilka ładnych lat.Główną atrakcja wypraw wędkarskich była rzeka Wisła odcinek między Łączanami,a Czernichowem Okolice Krakowa,Bardzo rybna rzeka zwłaszacza po powodziach obfita w Zatorskie Karpie i inne rybki:) obecnie preferuję łódkę i poczciwe Dziećkowice i Wisłę w Jankowicach,ale jak narazie jesień nie przynosi nam obfitości w gryzonie,ale głownie chodzi o mile spędzone chwile nad wodą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Maciek, mam 23 lata, wedkuję od "małego", od 3 lat wyłącznie spinning czasem jeszcze wyskoczę z tatą na spławik albo drgającą. Mieszkam w Tychach i wędkuję głównie na paprocanach:D ostatnio przechodze kryzys:[ od miesiąca bez miarowej sztuki;/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow i kolezanki mam na imie dariusz wedkuje od dziecka glownie stawy i bagna taki teren od pewnego czasu jezioro udalo sie kupic dzialeczke :smile: nad dobrównem dolnym niestety troche inna specyfika lapania ale szybko nadrabiam braki tak ze chetnie poczytam o roznych technikach polowow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !!!!

Mam na imie Paweł i mieszkam w Poznaniu , ulubiona metoda spining =) łowię .... od kiedy pamiętam =)

Dużo czsu spędzam na tzw "Betonach " w Poznaniu oraz oklicach a wolnych chwilach robię wobki hand made .

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

na forum od dawna, ale biernie od dziś czas zacząć działać ;)

Nazywam się Filip, wędkuję od dawnaaa, do tej pory głównie spławik i grunt, ostatnio przestawiłem się na spin i póki co sukcesy mizerne, ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą to tylko kwestia czasu :)

Łowię głównie w Warcie i Nerze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wychowałem się w Łomży nad Narwią , ale obecnie mieszkam w Pruszkowie. Łowię "od dziecka" czyli coś koło 30 lat Preferuję spławik (tyczkę, bat, odległościówkę), ale pozostałe metody też nie są mi obce - lubię zarówno "popaproszkować" za okoniem, jak i posiedzieć z feederkiem, czy gruntówką.

Pozdrawiam. Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na imię Waldek, mieszkam w Łodzi. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele porad dotyczących połowu gruntowego, na karpia itp. Nadmieniam, że "jestem zielony" w tej dziedzinie. Na szczęście internet jest "kopalnią wiedzy" a Wy koleżanki i koledzy też mi i innym pomożecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam na imię Kamil Lat (no prawie 16) ;d Kartę wędkarską posiadam od lat 11 :)

wędkuje od 7 roku życia oczywiście z opiekunem (tatą) od 2 lat z przyjacielem ;)

Uwielbiam nocki :) wakacje są nie przespane ;p ulubiona metoda (od roku) Grunt ciężki żywiec :P Na koncie sporo drobnych karpi po (1/2 kg) rekord jak na razie to 6kg 65cm (noc na rasówki ) i Sumik 4kg także noc :) łowię na żwirowniach i czasem na rzece :) Nie dzierżę Stawów prywatnych ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.