Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
hEhE ok ja też łowie dopiero od niedawna więc póki co wiecej teorii niż praktyki )
Camel77 bardzo chętnie ale dopiero w następnym sezonie - zimę przeznaczam na szkolenie teoretyczne - później sprawdzimy wiedzę w praktyce.

trzeba sie razem wybrac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na imię mam Piotrek mieszkam w miejscowości Niemce koło Lublina. Dopiero rozpoczynam przygodę z wędkarstwem wiec nie mam sie czym pochwalić.

inne zainteresowania: Kolarstwo górskie (trenuje w klubie), rowery, osprzęt itp, wędkarstwo :). muzyka (trance) :D sport, i sporo by teog było wymieniać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imie Jakub ( call me Kuba :wink: )

mieszkam w Gdyni, i jestem początkujący, nie nazwę się na razie wędkarzem

gdzie łowie:

Krzeszna k. Wieżycy

Gdańsk Osowa

Kamień

Koleczkowo

Chmielno

Łubiana

czym:

Daiwa COMOPACS CP56X-21 ( 2,1m ; 10-30g ) + Shimano Biomaster 1000X XT-7

Jaxon Digital Tele Spin ( 2,1m ; 5-25 g ) + Shimano Alivio 1000FA

jak:

moje kochanie łowi Daiwa na spławik :lol:

ja śmigam spinem

1-wsze sukcesy:

szczupak 1,8 kg i kilka okoni dość sporawych niestety na łowiskach w Szwecji

w Polsce to drobnica i pare ładnych płotek

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć cardamon znaczy się Kuba :mrgreen:

Kolejna zarażona wędkarstwem para :lol:

moje kochanie łowi Daiwa na spławik :lol:

Sama zaczynałam od spławika, a teraz.... Więc rozwijaj zainteresowania, żeby miała chwilę na oderwanie się od garów, tak jak ja :twisted:

P.S. Chłopaki pewnie zaraz wyskoczą z tekstem: zaproś Swoje Kochanie na forum - fotki mile widziane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Na imię mam Adrian, mam 25 lat i pochodze z Poznania. Przygodę z wędkarstwem zacząłem...hmm z 20 lat temu a zarazli mnie tą pasją wujaszek z kuzynem ( a dopiero ja zainspirowalem ojca do łowienia, tak ze chociaz z jednym było na odwrót :wink: ).

Łowilismy na wielu jeziorach, żwirowniach, dołach itp Wielkopolski (na Warcie oczywiscie też), ale nie mam ulubionego akwenu. Wędkuję typowo po amatorsku (raz tylko udało mi sie skończyć sezon w Kole PZW na 3 lub 2 miejscu :cool: ) tzn. ze dla mnie bardziej liczy sie relaks niz sama zdobycz... tu bym skłamł gdybym nie powiedział, że złowienie niezłej sztuki nie "relaksowało" mnie bardziej :wink::grin: oczywiscie!!

Tak jakoś to się ułożyło, że wylądowałem w Irlandi, gdzie obecnie mieszkam, i po jakimś czasie abstynencji od wędkarstwa postanowiłem powrocic do tego cudownego zajecia.

Ale się rozpisałem :roll:

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności kolegów mieszkających na zielonej wyspie!!

Połamania kijaszków! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

mam na imię andrzej mam 25lat i jestem wędkoholikiem.

uff... no i po wszystkiemu :grin:

jestem z poznania, a wcześniej z okolic szczecinka. łowie odkąd pamiętam :mrgreen: .

od kilku lat głównie na spining, wcześniej od spławika po gruntówke i żywcówke. łowiska to jeziora w okolicy szczecinka. okazy są ciągle przede mną... :mrgreen: (mam nadzieję)

pozdrwiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D jestem Krzysiek niedlugo 19 latek =]

Przygode z wędką rozpoczołem w 2001 roku. Polowanie na raki z kolegami... niestety nie brały ale wtedy złapałem swoją pierwszą rybke japończyk okolo 20 cm :). Od tamtej pory rozwijam powoli moją pasje, przez 2 lata wyrabiałem sobie karte, ale nie chcial mnie nikt znajomy zabierac na wyprawy. Tak więc chodziłem na rz. kamiennę ( okolice Ostrowca i rozsławionego Bałtowa). Jestem samouczkiem nikt nigdy mi nie pomagał. Tak więc na tej rzece oraz jakichs prywatnych stawach łapałem rybki, rekordem jest szczupak 53 cm i kleń 39 cm i jakies 30 cm japończyki.

Od niedawna posiadam prawo jazdy i postanowilem, że będe jeździł na pobliskie zbiorniki(brody iłzeckie, zbiornik wióry) i wisełke...wreszcie mój zapał moze zaowocuje jakimis pieknymi rybami.

Zalogowalem sie, na to forum, żeby dowiedzieć sie co robie źle i co musze zrobić zeby łapać dorodne sztuki.

Odrazu mam pytanie :D

Jest coś takiego jak opłata karty półroczna ? tak żeby w czerwcu/lipcu zacząć łapać z pozwoleniem ( nie wiem czy dobrze ujołem to pytanie).

Pozdrawiam Krzysiek i życze jak najlepszych wypraw wędkarskich. :evil:

ps. chyba troszke przesadziłem z tym przedstawieniem siebie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie :)

Mam na imie Grzegorz, jestem ze slaska a dokladnie Bytom :)

Ryby łowiłem z przerwami od dziecka a teraz dopiero zrobilem sobie karte wedkarska i zamierzam poswiecic temu wiecej czasu :)))

Pozdrawiam bardzo serdecznie :cool:

ps. Edit = literowka :):oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .mam na imię Andrzej , lat 33.

Głównie wędkuję W Dolinie Górnej Narwi.

Urodziłem się z wędką więc wędkuję od zawsze.

Wędkuję z gruntu i spinning, od 2 lat zapalony (młody) karpiarz.

Bez wielkich okazów lecz z wielkim sercem do ryb.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.