Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich forumowiczów!

Jak widać pod nickiem, dołączyłem do Waszego grona dopiero dziś.

Mam na imię Adrian, mam 26 lat i mieszkam w mazowieckim. Przygodę z wędkarstwem zacząłem dość dawno - w 1994 roku wstąpiłem do PZW...

Po dwuletniej przerwie postanowiłem odkurzyć sprzęt i pochodzić na rybki, co się wiąże nierozłącznie z zadawaniem "dziwnych" lub "mniej dziwnych" pytań na Waszym forum ;)

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem z Wrocka(od niedawna).

Poza wedkarstwem pochlania mnie nurkowanie stąd bede czasem zamieszczal fotki spod wody.

Preferuje light spining ale czasem siadam przy splawiku.

Proszę o porade (priv)do jakiego kola we Wrocławiu warto wstąpic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucze sie obsługiwac tą maszyne narazie z miernym

skutkiem zakupiłem sluchawki i kamerke ale czarno

to widze

Spoko dasz radę :wink:

na Waszym forum

Teraz już naszym :wink::mrgreen:

Poza wedkarstwem pochlania mnie nurkowanie stąd bede czasem zamieszczal fotki spod wody

Dlaczego tylko czasem, wal od razu do galerii :razz:

Witajcie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samozaparcie się kończy stąd mój post w dziale o gruncie i generalnie wizyta na forum :wink:

Pomocy :oops::oops::oops:

jak łowisz? Wprawdzie Bug i San na których wędkuję to nieco inna woda, ale może coś wymyślimy

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam> Mam na imie Kamil. Mam 17 lat i pochodze z okolic bydgoszczy. Lowie na splawik, grunt i spinning od okolo 5 lat, na spinning od dwoch :oops: Najwieksze sukcesy: karpik 4kg, no to chyba nie taki sukces :cry: leszczyk 3kg, z niego jestem zadowolony, szczupak 56cm, lin ponad 2 kilo na glebokosci 40cm!! :grin: No i jak wiadomo male rybki, plotki, okonki, itd.

Mam nadzieje, ze przez pobyt na tym mforum moje okazy beda z czasem coraz wieksze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze sukcesy: karpik 4kg, no to chyba nie taki sukces :cry: :

Co nie sukces ........ja większego nie złowiłem :mrgreen:

Co innego Maniek ......On takie na żywca zakłada :mrgreen:

Witam wszystkich nowych .......i Andiego tez ..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem Robal, zaczynam łowić (2 dni temu zdałem na kartę wędkarską :) ). Planuje wypady ze spławikiem nad jez. Rusałka w Poznaniu. Łowiłem na łowiskach komercyjnych. Myślę, że są one najlepszym sposobem, żeby poćwiczyć holowanie ryb itp. Szukam wędkarzy z Poznania, którzy podzieliliby się ze mną wiedzą o poznańskich jeziorach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam sie Adam mam 24 lata mieszkam w Szczecinie , Łowiłem w wieku 10-14 lat tak sobie by potowarzyszyć dziadkowi.

Brak metody okazów tez jestem w trakcje robienia karty i patrzać na forum to chyba nie mam o tym pojęcia ale będzie to super letni relax by oderwac się od ciągłej pracy przy komputerach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na tym forum i pozdrawiam zyczac polamania kijaszka , czas przedstawic sie mam na imie Krzysztof. N;o i lowilem w polsce od dziecka z racji wyjazdu na zachod jakies 20 lat lowie w; niemczech czasami w dani na mozu z gramatyka u mnie nie zbyt mocno ale bede sie staral, tak ze mysleze bedziemy mogli wymieniac wspolne doswiadczenia moja rzeka to Rhein, ktora jest mocno uregulowana i nie zbyt przyjazna przy nawet nie zbyt wielkich opadach , ostatnio troszke tez rzeka mass w holandi . ostatnio pochlania mnie calkowicie spin i boczny trok , pozdrowko jeszcze raz dla wszystkich uzytkownikow tego forum Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich.

Mam na imie Artur, mieszkam w Polsce centralnej. Mam juz troche lat i z wedkarstwem mialem doczynienia od ~6 roku zycia (dzieki ojcu) do ~15. Pozniej wiele spraw mialo wplyw na moje zycie... niewazne ;) i od tamtego czasu wedke mialem w rekach kilka razy w roku.

Aktualnie mam swoja rodzine i milo by bylo znow pomoczyc kija :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Maciek i mam w tym roku 17 lat. Łowię ryby od 12 lat. Mieszka w Tczewie nad ukochaną Wisłą :wink:. Uczestniczę w zawodach spławikowych w klubie EATON. Miałem już dosyć dużo ładnych rybek (leszcz,szczupak).Na wakacje jadę nad jezioro i tam spinninguje, łowiąć przeważnie okonie jak"konie" :lol: .Na forum jest miła atmosfera i mam zamiar tu trochę popisać, a przy okazji pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.