Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

czesc.coz moge o sobie powiedziec.otoz postanowilem ze od tego roku zaczne moczyc kij.jak narazie idzie mi dobrze.sprzet juz mam :) to najwazniejsze.troszke kasy wydalem ale postanowilem nie kupowac jakiegos badziewia.i kurczaczek jest teraz problem.jak mam nawinac zylke. :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam Wszystkich serdecznie. Mam na Imię Dawid już 21 lat na karku a nadal moją pasją i hobby jest wędkarstwo. Kiedy mieszkałem w Polsce łowiłem ryby głównie na zbiorniku Elektrowni Rybnik ( Zalew RYBNICKI ) a teraz przyszło mi łowić na oceanie w IRELAND. Często jadę lub idę na ocean powędkować na spining lub metodą gruntową... Złowiłem już kilka niezłych dog-fish'ów, makrele, kraby, jakieś inne mniejsze rybki ale nie wiem co to były za ryby - nie było ich w spisie ryb oceanicznych. To na Tyle jeśli chodzi o mnie;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam ( wędkarzom ) Połamania Kija.! I jeśli ktoś by miał jakieś pytania odonośnie wędkarstwa udzielę z miłą chęcią porady czy też wskazówki - sam uczyłem się od innych. Człowiek uczy się całe życie. :cool::grin::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.coz moge o sobie powiedziec.otoz postanowilem ze od tego roku zaczne moczyc kij.jak narazie idzie mi dobrze.sprzet juz mam :) to najwazniejsze.troszke kasy wydalem ale postanowilem nie kupowac jakiegos badziewia.i kurczaczek jest teraz problem.jak mam nawinac zylke. :(

pozdrawiam

Nie ma nic łatwiejszego. Jeśli już masz szpulę z kołowrotkiem i żyłkę na plastikowym kółku... Ściągnij szpulę z kołowrotka... Zawiąż dobrze koniec żyłki na szpuli, ustaw szpulę spowrotem na kołowrotku ale tak aby szpula przeszła przez kabłąk - tą stalową rurkę zgiętą w kształcie litery C. Weź jakąś kredkę czy pałeczkę nałoz na to szpulę z żyłką i nawijaj kręcąc kołowrotkiem... Pamiętaj żeby coś położyć na żyłkę aby miała napięcie i nie była zbyt luźno założona na szpuli :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Karol

Wiek:15

Łowię już jakieś 9 lat

Moja ulubiona metoda to jak narazie spining ale zamierzam pobawić sie gruntem

Mieszkam W Majdanie Królewskim:

najczęściej łowie nad zalewem: Wilcza Wola a także Teraz zaczynam jeździć nad Wisłę

Moja najlepsza zdobycz to karaś 1,20kg (brązowy medal) a największa karp 2,3kg.

Mam nadzieje ,że w tym roku się to zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestem Grzegorz mieszkam sobie w Bytomiu a pochodzę Malborka,mam 30 latek, wędkuję od okloło 22 lat ale na śląsku uczę się od nowa wszystkiego tzn.gruntówka i spławikówka z brzegu bo ja całe życie wędkowałem z ojcem z łodzi na przepięknym jeziorze rybackim koło Malborka - Dąbrówce Malborskiej więc tylko spławiczek trzcinka i przepiękne 1-2 kg leszczyki i płocie do 1kg a czasami spining i okonek ew. sandaczyk :cry: ach to były czasy.Mam nadzieję że się jakoś oswoję z tutejszymi zwyczajami i jakoś to będzie, narazie idzie mi tak sobie.Największy problem mam z odpowiednim doborem zanęt oraz z gruntówką.Preferuję ryby spokojnego żeru.

Pozdrawiam wszyskich kochających piękno polskiej przyrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imie Dawid jestem z Wolsztyna mam 14 lat, wędkuję do jakis 9 lat ale na zawody(splawikowe) jezdze od dwóch lat, łowie na bata w sezonie 2006 zajęłem drugie miejsce w naszym miescie w kadetach, a sezon 2007 udalo mi sie juz wygrac :grin:. nie wiem co tu jeszcze pisac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wędkarzy

Nazywam się Szymon mam lat 14

jestem ze Szczecina

łowię od bardzo dawna jak na mój wiek (czyli właściwie odkąd pamiętam)

zaraziłem się tym od Taty

ulubiony sposób spining choć lubię też spławik.

największy okaz to szczupak 50cm

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: witam mam n imie Marcin mieszkam w Brzegu wędkuje najczęściej w odrze i jej kanałach 80% to spining reszta to wiosną spławik, najczęściej poluje na klenie i sandacze zamierzam też odrobić lekcje z bolenia w tym roku zamierzam rozpracować oderkę z pontonu z silnikiem elektrycznym efektami i spostrzezeniami podziele sie napewno :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Kolegów wedkarzy. Jako, że to mój pierwszy post więc należy się kilka słów na temat mojej skromnej osoby. Mieszkam praktycznie na obrzeżach Chełma (woj. lubelskie) Wiosenek mam 45 z czego 30 lat spędziłem nad wodą. Metody połowu tradycyjne - spinning wiosną, latem grunt (sprężyna) i niekiedy spławik, jesienią powracam do spinningu, natomiast zimą siedzę w domu i oczekuję nadejścia wiosny :lol:

pozdrawiam - jony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc nazywam się marcin.Ppochodze z lipy małej miejscowości pod Stalową Wolą.

Karte wędkarską mam od 3 miesięcy ,a od małego już wędkuje.Głównie na stawie,,przejazd w lipie oraz na sanie. Najlepiej lubię łapac ryby karpiowate. Od czsu do czasu spining. Oprócz wędkowania interesuje sie innym sportem jak piłka nożna lub siata musze pogodzic czas na wędkowanie szkołe i treningi , cały dzień w ruchu a wieczorem odpoczynek czyli Wędka.

To tyle o sobie Pozdro dla wszystkich wedkarzy:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.