Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam na imię Rafał, 16 lat, mieszkam w OSW i tam chodzę do szkoły (3LO). Wędkuje dopiero rok, robie to bardzo amatorsko :wink: i narazie bez żadnych większych sukcesów. Interesuje się oczywiście wędkarstwem, dziewczynami :lol:, tenis ziemny, siatkówka, F1 i muzyką. To by było na tyle o mnie.

P.S. Nie śmiejcie sie z mojej niewiedzy :razz: POZDRO :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Karol Pochodzę z okolic Wrocławia. Wędkuję od 6 roku życia. Od jakichś 8 lat głównie spining. Ulubione łowiska to Bystrzyca, Kaczawa, Odra, Czarna Woda i Mietków. Zainteresowania to przede wszystkim wędkarstwo :) botanika, fotografia i wszystko co z przyrodą związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW SERDECZNIE!!!!

NAZYWAM SIĘ JAKUB MAM 27LTA I MIESZKAM W KRAKOWIE

WĘDKUJE NA POWAŻNIE 8 LAT NIESTETY BEZ SZCZEGÓLNYCH OSIĄGNIĘĆ

MOJE ULUBIONE METODY TO GRUNT I SPŁAWIK OD 2 LAT ODKRYWAM SPINING

ULUBIONE ŁOWISKA TO WISŁA ,DUNAJEC JEZIORO ORAWSKIE KRYSPINÓW I BRZEGI

ULUBIONE RYBKI KAZDA KTORA MA POWYZEJ 5CM I JEST NA MOIM HACZYKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam na imię paweł mam16lat łowie od 4lat z tatą

najchętniej łowie na spining na zbiorniku jeziorsko i rzece po niżej czasami jeżdzimy gdzieś indziej kilka razy bylem na dorszu.

najczęściej łowie bolenie okonie sandacze(rekord 3.70kg 70 cm) po za tym nie mam zadnych większych rekordów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam Wszystkich jestem nowy mam 38 lat mieszkam w szczecinie

napaliłem się strasznie na wędkowanie na morzu z kutra w sobotę pierwsza wyprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Witam Wszystkich jestem nowy mam 38 lat mieszkam w szczecinie

napaliłem się strasznie na wędkowanie na morzu z kutra w sobotę pierwsza wyprawa

Tym po raz trzeci lub kolejny przypominam, że na forum nie ma konieczności posiadania wielu kont i przebywania pod wieloma postaciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Radek, jestem z Płocka, mam 18 lat, łowię od lat dziesięciu przede wszystkim na spławik oraz na grunt ale mam zamiar zacząć zabawę ze spinningem(oczywiście gruntu i spławika nie rzucę)... rekordami się nie chwalę gdyż wędkuję dla przyjemności i relaksu... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy. Nazywam się Marcin i mieszkam w Siedlcach. Wędkuje dość rzadko ale uwielbiam to :) Moją ulubioną metodą jest chyba grunt. Liczę na pomoc innych w rozszerzaniu mojej małej wiedzy wędkarskiej :) Do tej pory najlepsze efekty i przygody wędkarskie miałem nad jeziorem Solińskim. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.