Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Mam na imię Andrzej wędkuję już sporo lat :razz: wcześniej każda metoda połowu , ale ostatnio tylko spining -brak czasu .Łowię ryby dla przyjemności nie dla mięsa :lol: fotka buzi i do wody :!: pozdrawiam wszystkich wędkujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Mam na imię Konrad i mieszkam w okolicy Białegostoku. Wędkuje głównie metodą spinningową, a łowiskiem które najczęściej odwiedzam to rzeka Narew. Niekiedy udaje mi się zrobić wypad na zalew Siemianówka lub na jeziora koło Augustowa. Pozdrawiam wszystkich i życzę wielu sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym użytkownikiem i całkiem świerzym wędkarzem mam nadzieje ze z waszą pomocą szybko zdobędę wiedze i zostanie mi tylko zdobywanie praktyki.

Na imię mam Piotr mam 29 lat mieszkam w Ząbkach k/W-wy .

Prowadzę własną działalność gospodarczą .

Zainteresowania: Kocham grac w piłkę nożną "amatorsko niestety" co czynie co tydzień

Trenuje Filipińskie Sztuki Walki, interesuje się informatyką ..

To na tyle

Mam nadzieję że zostanę ciepło przyjęty w społeczności haczyk-a .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam na imię Witek i mam 11,5 roku . Na 4um jestem już dłuższy czas ale dopiero teraz się ujawniam :) Nie zdziwicie się po liczbie ostrzeżeń bo jestem nie doświadczony i za tematy je dostawałem :( Metody połowu : spinning, koszyczek , spławik .

Mieszkam na pomorzu w małej wiosce 20 km od Gdańska

pozdrawiam Wito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam na imie szymon mieszkam w Miastu woj .pomorskie wedkarstwm pasjonuje sie od roku glownie spiningiem moje osiagniecia to zeszloroczny szczupak 112 cm 9 kg i to mnie tylko zmotywowalo ...proboje dalej...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie u Was :D Na imię mi Andrzej, dopiero zaczynam przygodę z wędką. Szczególnie interesuje mnie spinning i trochę spławikowania ;) Większych sukcesów na razie nie mam, ale powinny przyjść z czasem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :wink:

Mam 36 lat, mieszkam w Pniewach pod Poznaniem. Samodzielnie wędkuję od 1985roku, a wcześniej z ojcem. Moją ulubioną metoda jest spławik (bo przy niej najbardziej odpoczywam), chociaż nie stronię od spiningu i metody gruntowej. Życzę wszystkim łamania tyczek i dużych rybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wedkuje w okolicach Warszawy (tutaj mieszkam), glownie Wisla, Kanal Zeranski, Bug, Narew oraz urlopowo jeziora ( Pozjezierze Drawskie ). Przygoda od dziecinstwa, glownie lapanie z gruntu ( feeder ), splawik, zywcowka czasem spining;)

Amator, nie wedkujacy na zawodach;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem

Błażej z Warszawy. Po ponad 10 latach przerwy próbuję wrócić do starego hobby. Sporo się zmieniło, gł. gdy chodzi o rynek wędkarski :shock: Kiedyś tylko spławik, dziś próbuję zebrać jakiś sprzęt do feedera, bo najczęściej mam okazję łapać na Narwii.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.