Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imie Rafał, jestem z Leszna.

Łowię od dawien dawna. Od jakiś 15 lat głównie spinninguję. Moim ulubionym poławianym gatunkiem jest okoń. Stosuję zasadę non kill. Łowię glównie na jeziorze Krzyckim oraz miejscowej żwirowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

witam serdecznie

andrzej - koninko - poznań

pierwszy sezon pełen sukcesów

1. pozrywane żyłki 1.......

2. haczyki 1........

3. zaginione spławiki - koło 20

4. złamany kołowrotek 1 sztuka

5. pozrywane stalki ......

6. zarwane nocki 3

7. ZDOBYTE DOŚWIADCZENIE - BEZCENNE

w zasadzie nie jest tak tragicznie cos tam złowiłem może nie są to rozmiary rekordowe ale na początek może być - na pewno cieszą

pozdrawiam andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...na imię mam Michał, wędkuję od 2 sezonów, powoli staję się to moją pasją...staram się wyskoczyć na rybki przy każdej nadarzającej się chwili...moja największa złowiona...hm, pływa gdzieś w odrze :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich.Mieszkam w Wrocławiu i do Odry mam 500m.

Najchętniej wędkuję na odcinku od mostu Trzebnickiego do mostu Szczytnickiego .

Spławik,grunt.Rybek nie za wiela,ale trafiają się leszcze 50-60cm i ładne płocie.

Moze ktoś z haczyka tam bywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Jurek wędkuję od45 lat jestem tutaj nowy.Wędkowania nauczył mnie ojciec.Do 18 roku życia była to rzeka Biała tarnowska w okolicach Grybowa.Za moich czasów było tam mnóstwo ryb.Obecnie mieszkam w Jaworznie i wędkuję nadal.Z tej choroby niemożna się wyleczyć , jest nieuleczalna.Wędkowałem nawet w Norwegii.Jestem emerytem i mam mnóstwo czasu.Proszę o pomoc == gdzie na śląsku łowicie miętusy.POZDRAWIAM i życzę połamania kija Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Karolina.

Wędkarstwo nie jest moim hobby- aczkolwiek zdarza mi się od czasu do czasu powędkować, gdyż wędkarstwo jest pasją mojego obecnego partnera.

Nie mam cierpliwości do wędkowania z gruntu, ale od czasu do czasu lubię 'pospiningować';-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imie Kuba mam 16 lat, mieszkam w Brzeźnicy (woj. podkarpackie, okolice Dębicy), zaczalem wedkowac w wieku 7 lat ;] , zabieral mnie ze soba moj duzo starszy kuzyn nad Wisloke i tak jakos sie zaczelo, lapalem ukleje xD puzniej zaczalem chodzic sam nad taka mala rzeke Wielopolke (mam zarowno Wisloke i Wielopolke nie dalej niz 100m od domu, mieszkam przy ujsciu) i tez lapalem tam takie okazy, puzniej mialem przerwe ale jakos rok temu sie strasznie napalilem i zaczalem chodzic regularnie, poznalem ciekawych ludzi (wedkarzy,starszych doswiadczonych ;) ) i tak do dzis chodzimy zawsze razem na rybki w tygodniu a zawsze w weekendy jezdzimy na nocki lub z samego chodzimy z samego rana. Niestety nie zpalalem nic wiekszego oprucz kilku szczupakow 50-60cm i jednego 80cm, jakies wieksze leszcze i czasem karp chociaz i jakis ladny jaz sie trafi :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!! ma na imie Łukasz, mam 22 lata i wedkuje od 16lat. na stale mieszkam w niedoradzu woj lubuskie. najbardziej lubie wekarstwo splawikowe (bat 8m i odleglosciowka) ale staram sie wedkowac kazda metoda. zazwyczaj wedkuje na odrze oraz jej przekopach. co do okazow to nie ma rewelacji:sum a wlasciwie sumik 6kg oraz leszcz 2,5kg. te duze jeszcze na mnie czekaja... ;) POZDRAWIAM WSZYSTKICH MILOSNIKOW WEDKARSTWA :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.