Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich w ten świąteczny dzień :D

Kiedy się zapoznawać, jak nie dziś. Nazywam się Kamil, mam 17 lat, łowię całe życie, 7 lat w pzw xD Metody to chyba wszystkie, ale jak wiadomo uczymy się całe zycie xD Jakieś specjalne rekordy.. chyba nie ( największa rybka to sandałek 88cm) . Pozdrawiam i życze Wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam sie Arek i jestem z Siedlec.

Swoją przygodę z wędkarstwem zacząłem , gdy miałem 10 lat . Wtedy też zostałem członkiem PZW (oczywiście wciągnął mnie ojciec a kto by inny , który wędkuje też od małego , obecnie ma 63 lata) .Tak tak , to już 27 lat jak płacę składki ( ops rok było przerwy czyli 26 lat).

Głównie wędkuję na rodzimym zbiorniku w Siedlcach czyli tzw zalewie. Wiosna lato to picker , lekki spin paproszki. Na jesien totalny drapieżnik ale raczej na lekkie przynęty , czyli dalej spin, z rzadka żywiec . Zimą postój, jestem ciepłolubny. Latem turystycznie bywam z rodziną na Mazurach , nie po ryby ale rekreacyjnie kija sie moczy co dzień . Obecnie wciągam syna , wszak czymś musi się ta nasza mlodzież zainteresować.

To tyle może na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Krzysiek i mam 28 lat.

Mieszkam w Chorzowie, od urodzenia do zeszłego roku mieszkałem w Warszawie, ale moją już obecna żona ściągnęła mnie na Śląsk.

Wędkuje od 14 roku życia, w sumie to na wszystkie metody.

Ostatnio po długiej przerwie - około 3 lat zamierzam ponownie zacząć wędkowanie.

Zamierzam zająć się głównie spinningiem - jestem w trakcie rozglądania się za kijem i kołowrotkiem - kij 2,7 m c.w. 10-45g, czyli większe okonie, sandałki i szczupaki.

Ogólnie to mam różny asortyment sprzętu - od długiej wędki zawodniczej, przez karpiówkę, odległościówkę, feederka, poprzez proste spinningi.

Kiedyś jako 15-16 latek startowałem nawet z sukcesami w zawodach wędkarskich - spławikowych.

Byłem przyzwyczajony do łowienia na wodach stojących, lub przepływowych ale chcę się teraz nauczyć także "czytania" rzek.

Mam nadzieję że uda mi się tu spotkać osoby z okolic z którymi będę mógł wybierać się na łowy, które mi czasem poradzą, gdzie, jak i kiedy łowić.

Moje inne zainteresowania to kynologia - hodowla psów, sporty ekstremalne - głownie kolarstwo górskie.

Studiowałem weterynarię, teraz kończę zootechnikę ;D

pozdrawiam Was serdecznie

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Dawid mieszkam w Jaworznie , wedkuje od 12 lat a czlonkiem PZW jestem 4 lata teraz bedzie 5:] Karpiarz - mam nadzieje dowiedzieć sie czogoś od innych bo na nauke zawsze czas Dziećkowice i połowy karpi i leszczy 60-80 to mnie interesuje najbardziej :):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 30 latek. Wychowałem się na Warmi i Mazurach z wędką w ręku. Później miałem długą przerwę :oops: ok 10 latek. Teraz zaczynam od nowa :lol: przygodę z rybkami. Interesuje mnie głównie spining. Kilka szczupłych w poprzednim sezonie wyjąłem a że mieszkam w Wałczu a pracuję w Kołobrzegu to od tego sezonu biorę się ostro :roll: za trotki i pstrągi. Wszystkim na forum - połamania kija i do zobaczenia nad wodą. Zino. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Piotrek i jestem z Łodzi. Wędkuję odkąd tylko sięgam pamięcią. Łowię głównie na wodach stojących, różnymi metodami. Od 2 lat zajmuję się jednak przede wszystkim spinningiem. W przyszłym sezonie zamierzam więcej czasu poświęcić wędkowaniu w rzece, ale zdecydowanie najczęściej planuję pojawiać się nad zalewem sulejowskim. Wędkowanie tam chcę rozpocząć tradycyjnie pod koniec marca, nastawiając się z pickerem na grube płocie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam na imię Krzysiek, mieszkam i pracuję w Wawie. Wędkarstwo traktowałem bardzo amatorsko jeszcze parę miesięcy wstecz, ale coś się zmieniło i moje ciężko zarobione pieniądze zaczynam inwestować w wędki a nie w komputery :lol: .

Lubię wypady na Mazury w poszukiwaniu jeziorowych przygód. Mój ulubiony spławik powoli przechodzi do lamusa na rzecz spinningu no i czas na gruncik zwłaszcza, że Mikołaj podarował mi całkiem fajny zestawik.

Pozdrawiam gorąco,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kris jestem z Siemianowic Śl.Często łowię na Poraju ale lubie pogorie przeczyce i inne zbiorniki niedaleko ogulnie spining a i na karpia posiedzieć lubie i jestem otwarty na nowe zbiorniki jeśli ktoś mieszka blisko mozna sie wybrać gdzieś razem pozdrawiam wszystkich wędkarzy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapalonych wędkarzy nazywam sie Konrad-Kola:) hehe jestem z Myszkowa wędkuję od mniej więcej 8 roku życia:D:P a mam 22 latek:D 3 stycznia uderzylo 22 :P najpierw pobrykam po tematych pozniej wymienimy sie swoja wiedza:D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cale grono forumowiczow mam na imie Krzysiek jestem z Brzegu woj opolskie ale obecnie mieszkam i lowie w Irlandii a dokladniej w Dundalk i w okolicach :razz: .Poczatki wedkarstwa ,kiedy zaczalem nie pamietam dokladnie ale tak mysle jak mialem ok 6 lat :grin: ,tradycja rodzinna, i trwa po dzis dzien .Probowalem lowic wieloma metodami i tak zatrzymalem sie na spinningu i to jest moj nr 1 ,za to feeder to mala odskocznia .Ciesze sie ze wkoncu bede mogl w pelni uczestniczyc w zyciu Haczyk.pl.Korzystac z porad kolegow jak i sie z nimi dzielic. :wink: .

Pozdrawiam wszystkich :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Adam. Pochodzę z Chełmży woj. kuj-pom Chciałbym podzielić się z wami moimi doświadczeniami w wędkarstwie a wy podzielcie się swoimi ze mną. Interesuje mnie wszystko(metody,łowiska,przynęty,sprzęt itd.) co jest związane z wędkarstwem. Ogólnie interesuje mnie całe wędkarstwo ale moją sztandarową dyscypliną jest spiningowanie na którym się skupiam najbardziej. A więc do dzieła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na imię mam Krzysiek. Wędkuję od 3 lat. Dawniej łowiłem ryby prawie bez efektu, ale to zmieniło się po przeczytaniu forum. Jestem chyba jednym z najmłodszych członków tego forum, ale dość dużo wiem na temat wędkowania. Moja ulubiona technika to spinning, a celem są głównie okonie i szczupłe. Mieszkam niedaleko Poznania. :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Na imie mam Jarek mam 23 lata , wędkuję od 5go roku życia , przez ostatnie dwa lata poswiecam się wyłacznie wiekszym okazom oraz stosuje metode no kill ! szczegolnie interesuja mnie Amury oraz karpie zaczynam interesowac sie rowniez tolpyga i szczerze kreca mnie sumy ;-) mam dni kiedy lubie zasadzic sie na wislane leszcze ( Wisła Zajezierze na granicy woj Mazowieckiego i Lubelskiego - moja ulubiona miejscowka ) , badz tez pokrecic sie troszke ze spinningiem jednak jak powiedzialem wczesniej amury karpie sumy kreca mnie najbardziej ! ! ! Pozdro i wszystkim wam szczerze koledzy Połamania kija ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.