Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam :)

Mieszkam w północno wschodniej Polsce i z zamiłowania spinninguje. Interesuje się także fotografią co staram się wykorzystać niejednokrotnie podczas wędkowania. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

jestem tu nowy, na imię mam Patryk ale w szkole nazwano mnie Johny

wędkuję od kilku lat dokładnie to nie pamiętam kiedy to zacząłem swoją przygodę z rybami :smile: bynajmniej tego bakcyla złapałem od taty :grin:

często łowię metodą spiningową i spławikową

no to z mojej strony to będzie chyba tyle :wink:

pozdrawiam i połamania kijów życzę :cool:

(edit)

zapomniałem napisać z kąt jestem otóż mieszkam w Klonie niedaleko Szczytna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nazywam się Filip, uwielbiam wędkarstwo. Wędkuje głównie na Mazurskich jeziorach. Moja ulubiona metoda to spławik aczkolwiek przyjemnie pogapić się na szczytówkę lub porzucać gumą :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon-zawodowiec, - Jestem z okolic Ełku, mieszkam od niego jakieś 20km we wsi Stare Juchy łowię głównie na jeziorach, między innymi na : Szóstak Duży, Ułówki oraz na Ślepieńcu a ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mam na imię Marcin,mieszkam w małej miejscowości Świerczyna (okolice Czaplinka).Uganiam się głównie za szczupłymi oraz leszczykami i linami.Preferuje wypuszczanie złowionych rybek :smile: .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Przemo. Mam 23 lata i mieszkam w Rawiczu w woj. Wielkopolskim (tak to ten od "uzdrowiska" i "ośrodka wypoczynkowego"). Wędkuję odkąd pamiętam. Początkowo tylko na spławik, ale od zeszłego roku przerzuciłem się całkowicie na spinning. Od tego czasu ciągle kombinuje z przynętami i metodami. Ostatnio zapaliłem się do łowienia na mikrojigi/muchy, które postanowiłem sam wykonywać - na razie bez spektakularnych sukcesów, ale moje przynęty zwabiły już kilka okonków, które są moim głównym targetem. Najczęściej można mnie spotkać na Orli na odcinku od Kubeczek do Wydaw. Jeśli jest tu ktoś z okolicy, zapraszam na wspólny wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brunon z Bojadeł :cool: ulubiona metoda spinning, rekordów za wielkich nie mam ale coś tam się połowiło. Największe osiągnięcie to szczupak 80cm. inne zainteresowania to zwiedzanie naszego pięknego kraju (zwłaszcza góry), podróże zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Paweł z tej strony - długa przerwa z wędkarstwem chyba będzie 10 lat z wpisu karty zauważyłem he i powracam do tego dość mocno(żona i maluszek w końcu) stary sprzęt odnowiony dokupiony nowy+ pontonik doszedł(nowość dla mnie:) pontonik do trudno dostępnych miejsc, pływać bardzo lubię( starszy sternik motorowodny:D) są juz 1 rybki(karaski,leszcze głównie roślina) ale nastawiam się na coś trudniejszego jak coś wyrabuję dam znać :)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po kiju.

Mam na imię Mariusz, wędkowanie zacząłem mając kilkanaście lat, z przerwami w wędkarstwie stuknie już nie długo 30 wiosenek. Od kilkunastu lat mieszkam we Francji, pochodzę z Podkarpacia ( okolice Stalowej Woli ) Najbardziej lubię zasiadki sumowe, ta ryba potrafi dostarczyć wiele emocji wędkarzowi, mój rekord to 208cm i około 70kg wagi. . Prowadzę firmę budowlana od kilku lat. Chcąc kupić sprzęt do połowu suma nie znalazłem żadnego sklepu bym mógł kupić wszystko co potrzebuje na suma w jednym miejscu, wszędzie było wszystkiego po trochu. A wiec sumiarze nie mieli lekko, dlatego postanowiłem otworzyć sklep sumowy by sumiarze mogli kupić to co potrzebują w jednym miejscu w przystępnych cenach. Sklep działa od 2010 roku, głównie kupowali u mnie koledzy z forum, od marca 2011 działam już z nowo zrobiona strona

www.sklepsumowy.pl . Większość sprzętu mam na magazynie, z biegiem czasu będę dodawał kolejnych producentów do swej oferty. Kolegów z okolic Stalowej Woli zapraszam do odbioru osobistego i pomacania sprzętu .

Z wędkarskim pozdrowieniem, połamania kija.

Mario , Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Mirek - mieszkam w prawbrzeżnej częsci szczecina - ulubiona metoda to spinning głównie na małych jeziorkach z pontonu choć ostatnio z uwagi na brak czasu często bywam na dziewokliczu i cegielince.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mariusz z okolic Głogowa.27 lat można powiedzieć że od tego roku wziąłem się na "poważnie" za łowienie(wcześniej łowiłem za małolata a tak długi zastój)wcześnie ulubioną metodą połowy był spławik rzadko grunt ale to wszystko poszło w odstawkę na rzecz spiningu na który się mocno nakręciłem i nie mam ochoty na co innego łapać,mimo że wyniki nie powalają jak do tej pory,ale co się odwlecze :mrgreen: ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Zenek

Na podobnym portalu zostałem dość ostro potraktowany za brak wpisu w powitalni - no cóż...

Napisałem też ogłoszenie - zostało wycięte - powtórne też, nawet po mojej wizycie w "przywitalni" i stosownym wpisie. :oops: Tutaj też wpisałem post ogłoszeniowy, ale nikt go nie wyciął (z czego bardzo się cieszę) :lol: Zatem pozostanę na tym portalu, bo tutaj jak widzę, moderatorzy nie noszą już krótkich majteczek. :razz:

A teraz o sobie:

Łowię rybki od 7 - go roku życia, czyli od 53 lat. Zaczynałem na torfowiskach w okolicach Chełma, później Warmia i piękna rzeka Pasłęka a jeszcze później ziemie zachodnie i wody szczecińskie, koszalińskie, gorzowskie (inne też) W międzyczasie (lata 1980 - 2000) dość mocno zaangażowany w wędkowanie wyczynowe w tamtym regionie.

Od 8 lat mieszkam w Warszawie i od tej pory zaniechałem aktywnego uczestniczenia w zawodach (wiek ma swoje prawa). Aktualnie poznaję wody mazowieckie (oj jak mi brakuje Drawy, Gwdy, a nawet Warty i Swierkocina ) :cry: ... Muszę poważniej zainteresować się Narwią i Wisłą - może ktoś podpowie gdzie i jak najlepiej łowić?

Pozdrawiam wszystkich i oczekuję wyrozumiałości dla "staruszka" :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wędkuję już dobre 30 lat...:), tak wiem, że to długo...

Jestem ze Szczecina i całe moje polowanie to Regalica, Odra, J.Dąbie i inne jeziora w województwie ( Długie, Woświn).

Największe sukcesy to płocie ( nie mylić z płotkami ) :) na "Dąbiu", które we wrześniu łowię z łodzi na wysokości nowej i starej pompy. Okazy dochodzące do 1,2 kg to wcale nie przypadek, a nie muszę opowiadać jak takie "coś" chodzi na odległościówce.

Na J.Dąbie padł też mój rekord w połowie leszcza - 3,2 kg i "szczupły" 128cm.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie mam na imię Michał mam 35 lat i mieszkam w okolicach Olkusza. Wędkuję od 20 lat. Od kliku lat moim łowiskiem jest Wisła między Krakowem a ujściem Soły ale sporadycznie zaglądam aż do Niepołomic. Moją ulubioną metodą wędkowania jest spinning . Podczas wypraw wędkarskich szczególnie koncentruję się na złowieniu sandacza, lecz nie mam się za bardzo czym pochwalić jeśli chodzi o złowione rybki. Jeżeli jest ktoś kto wędkuje w tych okolicach i zgłębia tajemnice połowu wiślanego sandacza i szczupaka to chętnie z kimś powędkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niewitani :grin:

Największe sukcesy to płocie ( nie mylić z płotkami )

morskie mamuśki :wink:

Okazy dochodzące do 1,2 kg to wcale nie przypadek, a nie muszę opowiadać jak takie "coś" chodzi na odległościówce.

I to jest właśnie to. Prawdziwa walka :mrgreen:

grzegosław, może któregoś pięknego razu zgramy się na Dąbie :?: Albo inne okolice :?: Od lipca będę miał więcej czasu na wędkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ...

Na imię mam Marcin ( podaje celem uniknięcia spekulacji związanych z nickiem :P )

Informatyk, zapalony wędkarz ;)

Online już ponad 33 sezony...

Mieszkam w okolicach Skawy i miejsc gdzie nową potrawą narodową zostały Kremówki ;)

Ulubione metody połowu to Spining, Mucha i spławik ...

Sporadycznie od wielkiego święta ( od wielkiej nudy grunt,

ale jak dla mnie to nieco za monotonna rozrywka )

Do tej pory na kiju największe Karp 11 Kg ( spławik, 0,16, hak 14 i 3 biale robaki - zasiadka celem rozrywki z płotkami i karasiami zakończona niemal zawalem ;P mam nadzieje, że jeszcze się z nim kiedyś spotkam :) )

Większych sukcesów poza kilkoma pstrągami 50+ i szczupakami poniżej 1m brak...

Ogólnie C&R jeżeli nie mam BARDZO wielkiej ochoty żeby rybkę zjeść ( albo ja albo żona ;)

Spotkac mnie można w sumie na wszelkich wodach okręgu Bielsko-Biała lub Kraków.

Niedługo dodatkowo Nowosądeckiego ;)

Pozdrawiam wszystkich...

no i oczywiście TAAAAKIEJ ;) i połamania kija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.