Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam,

Mam na imię Dariusz. Mieszkam w Gliwicach. Wędkarstwo to moja pasja, którą zaraził mnie mój dziadek jakieś 20 lat temu. Uprawiam wędkarstwo karpiowe (grunt), spławikowe oraz spinning. Najbardziej lubię zabawę ze spławikiem w nocy.

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich wędkarzy nazywam sie Karol mam 17 latek 2 lutego 18 pierwsza rybą jaką złowiłęm był leszcz na kanale tałtańskim miałem wtedy 5 latek he nie była to wielka ryba alle przyniosła wielką satysfakcje na spinning łowię juz od około 9 lat

przewaznie łowie w niewielkiej rzece guber która jest dopływem łyny jest tu duzo szczupaka przewazaja takie od 1,5 do 2 kg lecz sa i duze tylko trudno je wyciagnac rzeka jest nieduza i ma wiele roslinnosci lecz teraz co najgorsze przekopali cała rzeke i do powrotu do dawnego stanu potrzeba pewnie z 5 latek na wykopanej licze ze bedą brały na spinning klenie więc chce sie czegos dowiedziec na temat łowienia ich na woblery i prosze was poleccie mi donre i niedrogie wobki moge tez kupic od kogos z was jesli ktos ma jakies ciekawe propozycje pozzzzzzzzzzdrawiam wszytskich uzytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow, mam na imie Maciek ale wszyscy nazywaja mnie Mike, pewnie dlatego ze mieszkam w Irlandii, wedkarstwo to moja pasja od okolo 25 lat, preferuje glownie spinning, ale nie stronie tez od innych metod(splawik,grunt), obecnie planuje posmakowac wedkarstwa morskiego i zglebic jego tajniki. ----pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tu nowy,od dawna szukałem jakiegos dobrego forum z pogawedkami wedkarskimi,mam nadzieje ze takowe znalazlem:) :smile: Nazywam sie maciej i wedkuje od okolo 25 lat a mam ich 34,ulubiona metoda to spining chodz nie stronie od pomachania sobie bacikiem :wink: nie wedkuje wyczynowo chodz jak mysle to jestem dosc wymagajacym amatorem.Mieszkam na podlasiu,wiec wedkuje w "pobliskich" :lol: mazurskich jeziorach i od niedawna na Siemianówce,ulubiona rzeka-Biebrza :o .pozdrawiam wszystkich kolegów po kiju i adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich.wędkujemy od najmłodszych lat wędkarstwo to nasza pasja.Łowimy głownie na przynęty sztuczne czasem na casting i muchę.

Pozdrawiamy Tomek i Michał

Witajcie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pierwszy raz spotkałem sie ze dwuch ludzi ma jedno konto (bez urazy oczywiscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Witamy wszystkich.wędkujemy od najmłodszych lat wędkarstwo to nasza pasja.Łowimy głownie na przynęty sztuczne czasem na casting i muchę.

Pozdrawiamy Tomek i Michał

polecam dwa odzielne konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha

jesteśmy normalni ha ha ha tak mi się wydaje tomek ma synka i drugie w drodze... a ja mieszkam z kobietą... :wink:

Przedstawiłem nas oby dwóch tylko z tego powodu że zajmujemy sie czymś o czym nie mogę napisać..... oczywiście dotyczy to wędkarstwa....

Zróbmy tak ze każdy z nas po odpisaniu na posta podpisze sie własnym imieniem

Pozdrawiam Michał.

ps. Faktycznie dziwnie wyszło :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy normalni

Jakbyście nie byli to wiadome ze nie zajmowali byście sie wędkarstwem! :mrgreen:

Art-Rod, witam Was jeszcze raz :wink:

No ciekawi mnie co to jest :lol:

jezeli nie mogą chłopaki napisac to nie "nalatuj" :lol:

Choć samego mnie to ciekawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiłem nas oby dwóch tylko z tego powodu że zajmujemy sie czymś o czym nie mogę napisać..... oczywiście dotyczy to wędkarstwa....

Jeżeli dotyczy to wędkarstwa i informacje te będą pomocne i użyteczne dla innych użytkowników to prosimy pisać.

Jeżeli celem ma być własna reklama, to zapraszam na prawą stronę forum do belki reklamowej

Zróbmy tak ze każdy z nas po odpisaniu na posta podpisze sie własnym imieniem

Prostsze jest założenie drugiego konta. Dwa komunikacja, kontakty i wymiana informacji w tym przypadku dla nas będzie przyjaźniejsza i łatwiejsza, więc proszę tego nie robić.

Wracamy do wątku tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.